Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Kaše » Mliečne kaše

Mliečne kaše

Pokiaľ hľadáte tie najkvalitnejšie kaše, ktoré budú vaše deti zbožňovať a ich brušku urobia dobre, tak ste tu správne. Mliečne kaše vašeho miláčika zasýtia a chutia i tým najnáročnejším detským gurmánom a labužníkom.

Prečo sú mliečne kaše pre dojčencov také vhodné?

Mliečne kaše obsahujú množstvo dôležitých vitamínov, minerálov a živín, ktoré sú nevyhnutne nutné pre detský organizmus. Vašemu malému hladovcovi už nemusí mlieko a mliečne výživy stačiť a preto je čas siahnuť po správnej kaši, tá totiž váš poklad zasýti a nabije dostatkom energie na hranie alebo na dlhý spánok, ktorý by zbytočne prerušoval hlad. Mliečne kaše sú ľahko stráviteľné a preto nezaťažujú citlivý detský tráviaci trakt. Napomáhajú tiež k budovaniu imunity, vďaka čomu bude vaše dieťatko zdravé a žiadne vírusy ani baktérie ho neohrozia. Sú teda vhodné i pre dospelých, ktorí majú citlivejší žalúdok a črevá a napriek tomu potrebujú výživnú stravu.

Máme pre vás i vašich miláčikov naozaj široký výber. Medzi najobľúbenejšie a najlahodnejšie pokrmy patria krupicové, obilné a ovsené kaše pre deti. V našom sortimente si vyberie naozaj každý, pre vaše zlatíčka si môžete zvoliť zdravé bio kaše i kaše bez lepku pre alergikov.

Každá kašička je označená mesiacom, od kedy je vhodné začať s užívaním u dojčencov:

 • od ukončeného 4. mesiaca – vhodné pre deti na umelej strave
 • od ukončeného 5. mesiaca – detské kaše na dobrú noc, po nich bude váš poklad spať ako Budulínek na líščom chvoste.
 • od ukončeného 6. mesiaca – vhodné pre deti dojčené materským mliekom

Kedy podávať kašu?

S prvým podaním kaše začnite hneď ráno, aby ste počas odpoludnia mohli sledovať reakcie vašeho zlatíčka na túto stravu. Lahodné kaše môžu vaše dieťatká konzumovať ako hlavné jedlo i ako chutnú desiatu. Výživné ovocné kašičky môžete servírovať i pred spaním, vďaka nim sa vaše bábätko zasýti na celú noc a nebude sa zbytočne prebúdzať s hladom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • HAMI Mliečko s kašou vanilka 2x250 ml

  HAMI Mliečko s kašou vanilka 2x250 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Dobre zasýti a navyše deťom chutí. Hami mliečko s kašou je už hotové a pripravené na podávanie z dojčenskej fľaše alebo hrnčeka.

  2,08 € -1% 2,10 €

 • NESTLÉ Mliečko s kašou banán 2x200 ml

  NESTLÉ Mliečko s kašou banán 2x200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hotový tekutý príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca žiadaná príchuť veľmi obľúbenej série výrobkov pre deti mliečka s kašou od Nestlé sú najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii! kaša je vďaka technológii CHE lepšie stráviteľná, sýta a má prirodzene sladkú chuť obsahuje vápnik pre vývoj kostí a zubov, železo a zinok pre imunitný systém a 13 vitamínov Nestlé Mliečko s kašou je už hotové a pripravené na kŕmenie. Ohrejte krabičku vo vodnom kúpeli, potom odstrihnite roh a nalejte do dojčenskej fľaše. Skontrolujte teplotu. Nestlé Mléčko s kašou môžete podávať aj studené. Jedna dávkam 200 ml a plne pokryje jedno hlavné jedlo dojčaťa. Kaša je vyrobená s využitím technológie CHE (enzýmová hydrolýza) - proces štiepenia škrobov na menšie časti, ktoré sú ľahšie stráviteľné a vďaka ktorým má kaše Nestlé prirodzenú sladkú chuť i bez pridania cukru. Spoločnosť Nestlé má s detskou výživou bohaté skúsenosti. Zdravú a dokonalú stravu poskytuje deťom už cez 130 rokov. Po celú tú dobu je pre ňu zákonom najvyššia kvalita a rešpektovanie najnovších pediatrických poznatkov.

  1,90 € -29% 2,66 €

 • NESTLÉ Mliečko s kašou vanilka 2x200 ml

  NESTLÉ Mliečko s kašou vanilka 2x200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vlastnosti hotový tekutý príkrm vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca žiadaná príchuť veľmi obľúbeného radu výrobkov pre deti mliečka s kašou od Nestlé sú najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii! kaša je vďaka technológii CHE lepšie stráviteľná, sýta a má prirodzene sladkú chuť obsahuje vápnik pre vývoj kostí a zubov, železo a zinok pre imunitný systém a 13 vitamínov

  1,98 € -26% 2,66 €

 • HAMI Ryžová nemliečná kaša s banánmi 180 g

  HAMI Ryžová nemliečná kaša s banánmi 180 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vyskúšajte Hami nemliečnu kašu s banánmi v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm, ktorý Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajúcu kašu plnú vitamínov a minerálov, ale pridať môžete napr aj materské mlieko alebo HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm.

  1,89 € -12% 2,15 €

 • HAMI Ryžová nemlična kaša ryžová 180 g

  HAMI Ryžová nemlična kaša ryžová 180 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami ryžová kaša sa výborne hodí ako výdatný poludňajší alebo večerný príkrm, ktorý Vášmu dieťaťu dodá potrebnú energiu pre zdravý rast a vývoj a na ktorom si aj pochutí. Lahodná chuť kaše, ktorú majú deti, ale aj rodičia tak radi, vzniká spojením ovocnej chute a vône s jemnou chuťou ryže. Všetky kaše Hami sú vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Receptúry kaší zodpovedajú požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Potravina pre obilnú výživu, určená pre dojčatá a deti. Obsahuje vitamíny a minerálne látky. Zodpovedá požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Neobsahuje konzervačné látky, umelé farbivá ani arómy. Výborne sa rozpúšťa. Pridá sa len mlieko - cca 150 ml Neobsahuje lepok. Balené v ochrannej atmosfére. Obsah sodíka <150 mg/100 g Tip pre vás Nemliečna ryžová kaša je vhodná aj pre deti alergické na lepok. Ak sa kaša pripraví s hypoalergénnym mliekom (napr. Hami HA), môže sa podávať aj deťom s alergiou na kravské mlieko. Od ukončeného 4. mesiaca Priemerné zloženie v 100 g prášku: Energetická hodnota 1590 kJ/379 kcal Bielkoviny (rastlinné) 7,5 g Tuky 1,0 g Sacharidy 85,0 g Minerálne látky 0,6 g Vitamíny: B1 0,75 mg Zloženie Ryžová múka (99,9%), vitamín B1.

  1,89 € -6% 2,00 €

 • NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

  NESTLÉ Mliečko s kašou sušienky 2x200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hotový tekutý príkrm, ktorý pripravujeme z výživného dojčenskej mlieka, ktoré zahustíme kvalitnou detskou kašou. Vďaka tomu skvele zasýti, dodá veľa energie a je navyše obohatené o dôležité vitamíny, minerálne látky, vápnik, železo, zinok a jód. Takže obsahuje všetko potrebné pre zdravý rast a vývoj vášho dieťaťa. Nestle Mliečko s kašou je príkrm, ktorý pokrýva hlavné denné jedlo dojčaťa. Návod na prípravu: Nestlé mliečko s kašou je už hotové a pripravené na kŕmenie. Mliečko môžete podávať studené alebo teplé (ohriate vo vodnom kúpeli). Časť príkrmu, ktorá nebola ohriata môže byť skladovaná v chladničke max po dobu 6 hodín.

  1,98 € -26% 2,69 €

 • NESTLÉ Mliečko s kašou med 2x200 ml

  NESTLÉ Mliečko s kašou med 2x200 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užívanie 1 porcia (200 ml) plne a kvalitne pokryje hlavné denné jedlo dojčaťa. Obsahuje viac ako 90% dojčenského mlieka s optimálnym zložením živín, kvalitnými rastlinnými tukmi, bielkovinami pre rast svalov, vápnikom pre správny rast kostí a zubov, železom dôležitým pre krvotvorbu, zinkom nevyhnutným pri budovaní prirodzenej obranyschopnosťou, jódom pre správne fungovanie štítnej žľazy. Ďalej obsahuje ryžovú kašu, ktorá vďaka zmesi zložitých jednoduchých sacharidov skvele zasýti, dodá energiu, dôležité minerálne látky a vitamíny skupiny B. Výrobok je balený v obaloch Tetra Pak a doba použiteľnosti je 12 mesiacov. Jedno balenie obsahuje 2 krabičky á 200 ml. Účinné látky Vitamíny Vápnik Zinok Jód Draslík

  1,98 € -26% 2,69 €

 • HAMI Ryžová nemliečna kaša krupicová s ovocím 180 g

  HAMI Ryžová nemliečna kaša krupicová s ovocím 180 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vyskúšajte NOVÚ Hami nemliečnu kasu krupicová s ovocím v praktickom obale! Hami nemliečne ryžové kaše sa výborne hodí Ako výdatný večerný príkrm, který Vaše dieťatko zasýti. Po pridaní dojčenského mlieka (napr. Hami) získate vynikajuca kasu plnu vitamínový a minerálový, ale Pridať mozem Napr hľa materské mlieko ALEBO HA mlieko u detí s rizikom vzniku alergie. Všetky kaše Hami jsou vyrobené z prvotriednych, prísne kontrolovaných surovín, bez použitím konzervačných Latok, umelých farbivá a arómy.

  1,89 € -5% 1,99 €

 • Bona Vita Dobrá kaše Ovesná s malinami a vanilkou 4x65g

  Bona Vita Dobrá kaše Ovesná s malinami a vanilkou 4x65g

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Složení Ovesné vločky 50,8 %, sušený mléčný výrobek (laktóza, mléčná bílkovina, rostlinný a živočišný tuk, sušený kukuřičný sirup, aroma), fruktóza, kukuřičný škrob, lyofilizované maliny 1,0%, jedlá sůl, aroma, kyselina citronová. Informace pro alergiky: Výrobek obsahuje: lepek a výrobky z mléka. Výrobek může obsahovat stopy lískových oříšků a sóji. Nutriční hodnoty (100g) Využitelná energie: 1680 kJ/398 kcal Bílkoviny: 9,4 g Sacharidy: 76,7 g - z toho cukry: 25,0 g Tuky: 7,3 g - nasycené: 1,6 g Vláknina: 6,0 g Sodík: 0,3 g Nutriční hodnoty (65 g (1 porce)) Využitelná energie: 1092 kJ/259 kcal Bílkoviny: 6,1 g Sacharidy: 49,8 g - z toho cukry: 16,3 g Tuky: 4,7 g - nasycené: 1,0 g Vláknina: 3,9 g Sodík: 0,2 g

  1,84 €

 • Bona Vita Dobrá kaše Ovesná s čokoládou 4x65g

  Bona Vita Dobrá kaše Ovesná s čokoládou 4x65g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Složení: Ovesné vločky 48%, sušený mléčný výrobek (laktóza, mléčná bílkovina, rostlinný a živočišný tuk, sušený kukuřičný sirup, aroma, fruktóza, kukuřičný škrob, čokoládové kousky 3% (cukr, kakaová hmota, kakao, kakaové máslo, emulgátor sójový lecitin, aroma), kakao, aroma, sůl. Informace pro alergiky: Výrobek obsahuje lepek, výrobky z mléka, sóju. Výrobek může obsahovat stopy lískových ořechů. Nutriční hodnoty (100g) Využitelná energie: 1729 kJ/410 kcal Bílkoviny: 8,8 g Sacharidy: 70,5 g - z toho cukry: 25,0 g Tuky: 9,0 g - nasycené: 4,0 g - mononenasycené: 2,7 g - polynenasycené: 2,2 g Vláknina: 6,0 g Sodík: 0,32 g Cholesterol: 3,5 mg Nutriční hodnoty (65 g (1 porce)) Využitelná energie: 1124 kJ/267 kcal Bílkoviny: 5,7 g Sacharidy: 45,8 g - z toho cukry: 16,3 g Tuky: 5,9 g - nasycené: 2,6 g - mononenasycené: 1,8 g - polynenasycené: 1,4 g Vláknina: 3,9 g Sodík: 0,21 g Cholesterol: 2,3 mg

  1,84 €

 • SEMIX Ovsená kaša jablko so škoricou 260 g Výživový doplnok

  SEMIX Ovsená kaša jablko so škoricou 260 g

  Akcia

  4 dni

  Sypká zmes na prípravu ovsenej kaše. Príprava je jednoduchá, potrebujete len misku, lyžicu a horúcu vodu. Moja ovsená kaša jablko & škorica obsahuje 8,9% vlákniny. Jedno balenie obsahuje 4 porcie ovsenej kaše. Vyrobené v Českej republike. Zloženie ovsené vločky 69%, cukor, sušené jablká 4% (jablká, antioxidant: oxid siričitý), sušené mlieko, soľ obohatená jódom, škorica 0,5%, aróma, regulátor kyslosti: kyselina jablčná. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov, sóje, sezamu a vajec. Návod na použitie Obsah sáčku vsypte do misky či hrnčeka. Zalejte 160 - 180 ml horúcej vody alebo mlieka a dobre premiešajte. Nechajte 3 - 5 minút odstáť a ihneď skonzumujte. Výživové údaje v 100 g výrobku Energia 1530 kJ / 366 kcal Tuky 3,7 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g Sacharidy 70 g z toho cukry 27 g Vláknina 8,9 g Bielkoviny 7,6 g Soľ 1,04 g Balenie obsahuje 260 g (4 vrecúška x 65 g).

  1,39 € -18% 1,70 €

 • SEMIX Ovsená kaša jahodová 260 g Výživový doplnok

  SEMIX Ovsená kaša jahodová 260 g

  Akcia

  4 dni

  Rýchle raňajky môžu byť lahodné a výživne - ovsená kaša s kúskami sušených jahôd Vás naštartuje do nového dňa. Obsahuje 70% ovsených vločiek! Ovos je funkčná potravina.

  1,42 € -16% 1,70 €

 • NUTRILON Mliečna kaša ryžová 225 g

  NUTRILON Mliečna kaša ryžová 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Rovnako, ako sa učí a rastie vaše dieťa, vyvíja sa aj jeho imunitný systém. Preto Nutrilon experti vyvinuli mliečne kaše Nutrilon Pronutra, ktoré zaistí vášmu dieťatku všetky potrebné živiny na podporu imunity . Obilno-mliečna kaša Nutrilon Pronutra Prvý ryžová je ideálny ako prvá kaša, pretože rešpektuje potreby dojčiat od ukončeného 4. mesiaca a podporuje tak správny prechod na pevnú stravu. Prečo deťom dávať kašu Nutrilon Pronutra V období, keď zavádzate prvé príkrmy, je bezpečný prechod z dojčenského mlieka na pevnú stravu veľmi dôležitý. Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová je ideálny prvý kaša, pretože vďaka obsahu dojčenského mlieka a ľahko stráviteľné ryže rešpektuje citlivej detskej zažívanie a umožňuje tak jednoduchý a bezpečný prechod na pevnú stravu. Výhody tejto kaše jemná chuť a konzistencia vhodná pre dojčatá od uk. 4. mesiaca neobsahuje lepok ŽIADNA farbivá ani konzervačné látky ŽIADNY pridaný cukor (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry) Najdôležitejšie zložky v kaši Vitamíny A, C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému Unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1. Kvalitné obilniny, ktoré dodajú zdravú energiu. Balenie obsahuje 225 g.

  3,31 € -14% 3,84 €

 • NUTRILON Mliečna kaša viaczrnná s ryžovými chrumkami 225 g

  NUTRILON Mliečna kaša viaczrnná s ryžovými chrumkami 225 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Postupné zavedenie pokrmov s hrubšou textúrou a malými kúskami je dôležité pre stimuláciu ďasien a rozvoj hryzenia. Nutrilon kaša viaczrnná s ryžovými chrumkami je vďaka obsahu ryžových křupinek a mixu obilnín chutným a zdravým riešením, ako zaviesť kúsky do jedálnička vášho dieťatka. Prečo dávať deťom Nutrilon kaša Rovnako, ako sa učí a rastie vaše dieťa, vyvíja sa aj jeho imunitný systém. Preto Nutrilon experti vyvinuli mliečne kaše Nutrilon Pronutra, ktoré zaistí vášmu dieťatku všetky potrebné živiny na podporu imunity. Prospešné zložky Vitamíny A, C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému Unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1 Kvalitné obilniny, ktoré dodajú zdravú energiu Ďalšie špecifiká kaša prírodné mix 4 druhov obilnín malé kúsky pre rozvoj hryzenia vhodná pre deti od ukončeného 8. mesiaca obsahuje lepok ŽIADNA farbivá ani konzervačné látky * (* podľa legislatívy) Balenie obsahuje 225 g.

  3,17 € -18% 3,85 €

 • HAMI Mliečna kaša sa 7 obilninami na dobrú noc 225 g

  HAMI Mliečna kaša sa 7 obilninami na dobrú noc 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami kaše na dobrú noc obsahujú múky z rôznych druhov obilia, ktoré na noc dobre zasýtia. Zároveň sú ale dobre stráviteľné vďaka naštiepená obilných zŕn, a tak netlačia na noc v brušku. Pokračovacie dojčenské mlieko v kaši je plné potrebných vitamínov a minerálov. Zloženie Hami kaší na dobrú noc je unikátny kvôli extraktu z medovky, ktorá môže pomôcť dieťatko pred spaním upokojiť. Aj bez pridanej sacharózy kaše výborne chutí a vonia.

  2,89 € -2% 2,95 €

 • HAMI Mliečna kaša krupicová vanilka 225 g

  HAMI Mliečna kaša krupicová vanilka 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami kaša krupicová s príchuťou vanilky sa výborne hodí na zasýtenie malého bruška. Je vyrobená z pšeničnej krupice špeciálne upravenej tak, aby bola lepšie stráviteľná pre dojča a netlačila v brušku. Pokračovacie dojčenské mlieko v kaši je plné potrebných bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Vďaka jemnej vanilkovej príchuti kaša skvelo chutí a vonia. Obsahuje glutén.

  2,89 € -2% 2,95 €

 • NUTRILON Mliečna kaša vanilková 225 g

  NUTRILON Mliečna kaša vanilková 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Máte za sebou prvú lyžičku obilnej kaše? Je čas, aby si Vaše bábätko zvyklo na ďalšie jednoduché chute. Nutrilon kaša vanilková je vďaka svojej prírodnej vanilkovej chuti a jemnej konzistencii skvelou voľbou pri zavádzaní nových chutí. Prečo deťom dávať kašu Nutrilon Pronutra Rovnako, ako sa učí a rastie vaše dieťa, vyvíja sa aj jeho imunitný systém. Preto Nutrilon experti vyvinuli mliečne kaše Nutrilon Pronutra, ktoré zaistí vášmu dieťatku všetky potrebné živiny na podporu imunity. Výhody tejto kaše prírodná vanilková chuť a jemná konzistencia vhodná pre dojčatá od uk. 4. mesiaca neobsahuje lepok ŽIADNA farbivá ani konzervačné látky ŽIADNY pridaný cukor (obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry) Najdôležitejšie zložky v kaši Vitamíny A, C a D, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému Unikátna zmes prebiotík scGOS / lcFOS 9: 1. Kvalitné obilniny, ktoré dodajú zdravú energiu. Balenie obsahuje 225 g.

  3,31 € -14% 3,84 €

 • NUTRILON HA Mliečna kaša ryžová 225 g

  NUTRILON HA Mliečna kaša ryžová 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Obilno - mliečna kaša pre deti s alergiou v rodine. Ak Vaše dieťatko dostáva HA mlieko, je dôležité dodržiavať HA diétu aj pri podávaní kašou. Bežné mliečne kaše nie sú pre deti s rizikom vzniku alergie vhodné, pretože obsahujú neupravenú bielkovinu, ktorá môže vyvolať alergickú reakciu. Nutrilon HA kaša je jediná mliečna kaša, ktorá už obsahuje HA mlieko! Prečo dávať deťom Nutrilon kaši HA Alergické ochorenia sa radí medzi najčastejšie chronické ochorenia. Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí predovšetkým deťom, ktorých rodičia či súrodenci alergiou už trpia. Ak takéto dieťa nemôže byť dojčené, malo by dostávať špeciálnu dojčenskú výživu, tzv. HA mlieko (hypoantigénne mlieko). Bielkovinová časť, ktorá je zdrojom látok vyvolávajúcich alergiu, je v HA mlieku upravená (čiastočne naštiepená) tak, že znižuje riziko vzniku alergických reakcií. Nutrilon ponúka kompletné portfólio HA mliek a ako jediný na trhu aj špeciálne mliečnu HA kašu. Výhody kaše Nutrilon HA čiastočne naštiepená bielkovina pre zníženie alergenicity unikátnu zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1), ktoré prirodzene podporujú zdravú črevnú mikroflóru dieťaťa, a chráni ho tak zvnútra všetky dôležité vitamíny a minerálne látky neobsahuje lepok Ako to funguje? Pri procese hydrolýzy sa bielkovina štiepi na kratšie reťazce, čím sa znižuje jej dráždivosť pre detský organizmus a znižuje sa pravdepodobnosť vzniku alergickej reakcie. Chuť kaše je mierne horkastá, čo je spôsobené naštěpením bielkoviny. Nemajte však obavy, ak Vaše dieťatko pije HA mlieko, je na túto chuť už zvyknuté. Balenie obsahuje 225 g.

  3,73 € -13% 4,27 €

 • HAMI Mliečna kaša krupicova vanilka 225 g

  HAMI Mliečna kaša krupicova vanilka 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Skúste Hami KRUPICOVÚ mliečnu kašu na dobrú noc, ktorá je skvela ako večerný príkrm - dieťatko pred spaním dobre zasýti a zároveň ho nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu výživného dojčenského mlieka. Kaša obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry. Je ideálna na zavádzanie prvých obilných príkrmov a gluténu do jedálnička dieťatka od ukončeného 4. mesiaca. S kvalitnou obilninou prispôsobenou veku dieťaťa So zmesou vápnika a vitamínu D pre normálny rast kostí S dojčenským mliekom pre spokojné bruško Schválené Slovenskou pediatrickou spoločnosťou Bez konzervačných látok a umelých farbív** Bez pridaného cukru* Kaše Hami výborne chutia aj voňajú a u slovenských mamičiek sú najobľúbenejšie***. Sú vyrábané z prvotriednych a prísne kontrolovaných surovín, bez použitia konzervačných látok, umelých farbív a aróm. Obsahujú zmes vápnika a vitamínu D pre stavbu silných kostí a vhodné dojčenské mlieko pre spokojné bruško. Receptúra ​​tejto kaše zodpovedá požiadavkám Slovenskej pediatrickej spoločnosti. V zložení tejto kaše nenájdete žiadne konzervačné látky, ani umelé farbivá. Kaša nie je vhodná pre celiatikov (obsahuje lepok). * Obsahuje prírodné cukry. ** Všetka detská a dojčenská výživa podľa zákona. *** AC Nielsen 2012 Potravina na osobitné výživové účely. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach.

  2,89 € -5% 3,04 €

 • HAMI Mliečna ryžová kaša s vanilkou 225 g

  HAMI Mliečna ryžová kaša s vanilkou 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami mliečne kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm. Obilniny Vaše dieťatko pred spaním dobre zasýtia, zároveň ho ale kaša nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu dobre stráviteľného dojčenského mlieka. Lahodná chuť kaše vzniká vyváženou kombináciou ovocia s chuťou mlieka a obilnín. Neobsahuje lepok.

  3,03 € -4% 3,17 €

 • HAMI Mliečna kaša sa 7 obilninami piškótová 225 g

  HAMI Mliečna kaša sa 7 obilninami piškótová 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami mliečne kaše sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm. Obilniny Vaše dieťatko pred spaním dobre zasýtia, zároveň ho ale kaša nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu dobre stráviteľného dojčenského mlieka. Lahodná chuť kaše vzniká vyváženou kombináciou piškót, jabĺk a mlieka.

  2,89 € -9% 3,19 €

 • HAMI Mliečna ryžová kaša malinová 225 g

  HAMI Mliečna ryžová kaša malinová 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Hami mliečne kaše sa výborne hodí ako výdatný večerný príkrm. Obilniny Vaše dieťatko pred spaním dobre zasýtia, zároveň ho ale kaša nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu dobre stráviteľného dojčenského mlieka. Lahodná chuť kaše vzniká vyváženou kombináciou ovocia s chuťou mlieka a obilnín. Neobsahuje lepok.

  3,07 €

 • NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

  NESTLÉ Moja prvá kaša 250 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Najvhodnejšia kaša v období zavádzania nemliečnych pokrmov, pretože je vyrobená z prírodnej bezlepkovej suroviny – ryže. Je najjemnejším bezlepkovým obilninovým produktom, ktorý je vyrobený z ryžovej múčky vysokej kvality a obsahuje jednoducho stráviteľný škrob. Ďalej je obohatená o vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre zdravý vývoj dieťaťa. Je vysoko výživná, sýtiaca, ľahko stráviteľná. Detské kaše Neoddeliteľnou súčasťou detských nemliečnych príkrmov, sú instantné obilné kaše. Tie sú do jedálnička kojenca spolu s ostatnými príkrmami zaraďované od 4. - 6. mesiaca. Ak je však dieťa kŕmené výhradne materským mliekom, je podávanie nemliečnych príkrmov doporučované až v 6. mesiaci života. Detské kaše Nestlé zahrňujú ako výrobky s mliekom tj. také, ktoré už obsahujú mlieko a k ich príprave stačí iba voda, tak výrobky nemliečne, ktoré sú vďaka tomu vhodné i pre deti so zvýšeným rizikom vzniku alergií alebo pre deti s alergiou na bielkoviny kravského mlieka. Podľa použitia je možné nemliečne kaše pripravovať s H.A. kojeneckou výživou, pre deti ohrozené alergiami, alebo s mliečnou výživou (Alfaré) pre deti s dokázanou alergiou. Všetky Nestlé kaše (okrem krupičky) prechádzajú pri výrobe unikátnou technológiou "CHE". Podstatou CHE je enzymatické štiepenie obilninových škrobov na jednoduchšie zložky, ktoré sú pre organizmus dieťaťa jednoduchšie stráviteľné. Týmto postupom sa dosiahne veľmi príjemná sladká chuť i napriek minimálnemu dosladeniu repným cukrom. Kaše si vďaka tejto technológii tiež zachovávajú príjemné vlastnosti pri konzumácii, pretože pri chladnutí zostávajú jemné, nehustnú a nehrudkujú sa ako bežné detské kaše.

  3,19 € -4% 3,31 €

 • HAMI Mliečna ryžová kaša jahodová 225 g

  HAMI Mliečna ryžová kaša jahodová 225 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Hami mliečne kaše sa výborne hodia ako výdatný večerný príkrm. Obilniny Vaše dieťatko pred spaním dobre zasýtia, zároveň ho ale kaša nebude cez noc tlačiť v brušku vďaka obsahu dobre stráviteľného dojčenského mlieka. Lahodná chuť kaše vzniká vyváženou kombináciou ovocia s chuťou mlieka a obilnín. Neobsahuje lepok.

  3,03 € -13% 3,50 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam