Úvodná strana Deti a mamičky Detská výživa Detské kaše Mliečne kaše

Mliečne kaše pre deti

Pokiaľ hľadáte tie najkvalitnejšie kaše, ktoré budú vaše deti zbožňovať a ich brušku urobia dobre, tak ste tu správne. Mliečne kaše vašeho miláčika zasýtia a chutia i tým najnáročnejším detským gurmánom a labužníkom.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Mliečne kaše pre deti - detailný popis

Prečo sú mliečne kaše pre dojčencov také vhodné?

Mliečne kaše obsahujú množstvo dôležitých vitamínov, minerálov a živín, ktoré sú nevyhnutne nutné pre detský organizmus. Vašemu malému hladovcovi už nemusí mlieko a mliečne výživy stačiť a preto je čas siahnuť po správnej kaši, tá totiž váš poklad zasýti a nabije dostatkom energie na hranie alebo na dlhý spánok, ktorý by zbytočne prerušoval hlad. Mliečne kaše sú ľahko stráviteľné a preto nezaťažujú citlivý detský tráviaci trakt. Napomáhajú tiež k budovaniu imunity, vďaka čomu bude vaše dieťatko zdravé a žiadne vírusy ani baktérie ho neohrozia. Sú teda vhodné i pre dospelých, ktorí majú citlivejší žalúdok a črevá a napriek tomu potrebujú výživnú stravu.

Máme pre vás i vašich miláčikov naozaj široký výber. Medzi najobľúbenejšie a najlahodnejšie pokrmy patria krupicové, obilné a ovsené kaše pre deti. V našom sortimente si vyberie naozaj každý, pre vaše zlatíčka si môžete zvoliť zdravé bio kaše i kaše bez lepku pre alergikov.

Každá kašička je označená mesiacom, od kedy je vhodné začať s užívaním u dojčencov:

  • od ukončeného 4. mesiaca – vhodné pre deti na umelej strave
  • od ukončeného 5. mesiaca – detské kaše na dobrú noc, po nich bude váš poklad spať ako Budulínek na líščom chvoste.
  • od ukončeného 6. mesiaca – vhodné pre deti dojčené materským mliekom

Kedy podávať kašu?

S prvým podaním kaše začnite hneď ráno, aby ste počas odpoludnia mohli sledovať reakcie vašeho zlatíčka na túto stravu. Lahodné kaše môžu vaše dieťatká konzumovať ako hlavné jedlo i ako chutnú desiatu. Výživné ovocné kašičky môžete servírovať i pred spaním, vďaka nim sa vaše bábätko zasýti na celú noc a nebude sa zbytočne prebúdzať s hladom.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika