Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Kožné problémy

Kožné problémy COSMOS

Koža je vizitkou svojho majiteľa. Vypovedá nielen o dedičných sklonoch, hygienických zásadách, ale taktiež o miere čistoty vo vnútri organizmu. Kožu ale taktiež môžete "naštvať" zle zvolenou kozmetikou alebo potravinou, ktorú váš organizmus nesnesie.

cosmos
 • COSMOS Na popáleniny 7,5 cm x 10 cm 3 ks

  Skladom

  Hydroaktívna náplasť k optimálnemu ošetrenie drobných popálenín. Príjemne chladí, tlmí bolesť a rýchlo hojí. 3 ks v balení.

  6,01 € 5,29 € -12 %

  5,29
 • COSMOS Na pľuzgiere XL 5 ks

  Skladom

  Diskrétne hydrokoloidné náplaste pre rýchlejšie hojenie pľuzgierov než s pomocou klasickej náplasti. Náplasti tlmia tlak a bolesť, pôsobí ako druhá koža, sú vodeodolné a priedušné.

  3,99 €

  3,99
 • COSMOS na pľuzgiere mix 8 ks

  Skladom

  Cosmos Hydro-Active na pľuzgiere v 3 veľkostiach. Rýchlejšie a lepšie hoja pľuzgiere, odreniny a kurie oká než klasická náplasť.

  3,69 €

  3,69
 • COSMOS na pľuzgiere na päte Twin tec 5 kusov

  Skladom

  Náplasti Cosmos ponúkajú dvojitú ochranu a účinnú liečbu pľuzgierov. Pľuzgier chráni, urýchľujú jeho hojenie a zmierňuje nepríjemný tlak.

  3,39 €

  3,39
 • COSMOS na pľuzgiere na prstoch Twin tec 6 kusov

  Skladom

  Nové náplasti Cosmos pľuzgier chráni, urýchľujú jeho hojenie a zmierňujú nepríjemný tlak. Navyše hydrokoloidné vrstva zabraňuje podráždeniu zdravej pokožky.

  2,99 €

  2,99
 • Cosmos detská náplasť s krtkom 16 kusov Zdravotnícka pomôcka

  Skladom

  Veselá detská náplasť s krtkom a jeho kamarátmi deťom čoskoro vráti úsmev na tvár.

  2,19 €

  2,19
 • COSMOS na popáleniny 4,5 cm x 6 cm 3 ks

  Skladom zajtra

  Hydroaktívna náplasť k optimálnemu ošetreniu drobných popálenín. Príjemné chladí, tlmí bolesť ,rýchlo hojí. 3 ks v balení.

  3,57 € 3,29 € -8 %

  3,29
 • COSMOS Na kurie oká Twin tec 6 kusov

  Skladom zajtra

  Nová celohydrokoloidná náplasť ponúka dvojitú ochranu a účinnú liečbu kurieho oka.

  2,49 €

  2,49

Kožné problémy - detailný popis

Dnes už sa o tele bežne hovorí ako o komplexnom organisme, v ktorom je všetko úzko previazané, a iste už ste tiež začuli pojem celostná medicína. Medicína sa prestává zameriavať na liečbusymptómov a presúva sa k príčinám. Napriek tomu si málokto spojí napríklad vyrážku na rukách alebo vo vlasoch so zanesenými črevami. I tak ovšem ľudské telo funguje.

Ak sa objaví na pokožke vyrážka, ekzém, červené fľaky, ktoré sprevádza svrbenie či pálenie... Teda niečo, čo ste doposiaľ nepoznali a je trvalejšieho charakteru, je vždy dôležité navštíviť lekára. Môže ísť o signál niektorého z vnútorných orgánov, že čosi nie je v poriadku. A pretože v tele súvisí všetko so všetkým, môže sa tiež jednať dokonca i o psychické problémy, ktoré sa premietajú na koži ako maliarova vízia na plátno.

Čo na kožné problémy platí?

K procesu liečby a hojenia môžete využiť produkty vo forme gélov, krémov, pudrov apod.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam