Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Zažívanie Probiotiká, laktobacily

FAVEA Bactoral Baby 30 vreciek

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 455488

Orálne probiotikum pre doplnenie priateľského mikrobiomu krku, dutiny ústnej a stredného ucha pre deti od 1 roka.

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

15,89 € (0,53 €/ks)
ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

FAVEA Bactoral Baby 30 vreciek

Obsahuje probiotickú kultúru Streptococcus salivarius K12, ktorá tvorí peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriocíny. Táto baktéria dokáže zaujať strategické pozície v dutine ústnej, nosohltane a strednom uchu a dokáže vytesniť nežiadúce druhy. Štúdie dokazujú, že Bactoral je schopný kolonizovať hornú časť respiračného traktu už 3 dni po prvom podaní a je možno ho detekovať ešte 32 dní po vysadení.

Aktívne látky v 1 vrecúšku

Streptococcus salivarius K12 1 x 109 CFU*

*CFU - colony-forming unit (kolónie tvoriace jednotky)

Zloženie produktu

Maltodextrín, fruktooligosacharidy (plnivo, prebiotikum), lyofilizovaná kultúra Streptococcus salivarius K12, jahodová aróma

Kedy sa používa

Vždy, keď potrebujete doplniť priateľský orálny mikrobiom do dutiny ústnej, nosohltanu alebo stredného ucha. Po doužívaní antibiotík pre dodanie a stabilizáciu ústneho mikrobiómu.

Na čo si dať pozor

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Nie je vhodné pre deti do 1 roka, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Odporúčané dávkovanie

1 vrecko 1x denne najlepšie večer po jedle. Odtrhnite zvar vrecka na označenom mieste a obsah sáčku nasypte do malého množstva vlažného mlieka alebo iného nápoja, najlepšie v dojčenskej fľaši (teplota nesmie prekročiť 40 °C). Po rozpustení obsahu umožnite dieťaťu nápoj pomaly vypiť po lyžičkách alebo prostredníctvom cumlíka s menším prietokom, čím sa zabezpečí vhodný kontakt probiotickej kultúry so sliznicou. U detí od 3 rokov možno obsah vrecka nasypať tiež do úst (Zabráňte vdýchnutiu!) a nechať voľne rozpustiť v ústach. Potom aspoň 30 minút nejesť a nepiť. Je dôležité udržať obsah vrecka čo najdlhšie v ústach, aby sa baktéria Streptococcus salivarius K12 mohla na slizniciach usadiť. Pre urýchlenie kolonizácia môžete užívať 1 vrecúško 2x denne po jedle. Bactoral Baby nie je vhodné kombinovať s antibiotikami. Naopak ho odporúčame nasadiť ihneď po dokončení antibiotickej liečby s cieľom doplnenia priateľského mikrobiómu slizníc ústnej dutiny. Vždy odporúčame využívať celé balenie. Potom je možné užívanie prerušiť na cca mesiac a opäť kúru opakovať. Pred začiatkom zimnej sezóny a počas zimy (október-marec), je možné Bactoral baby užívať dlhodobo 1 vrecúško denne bez prerušenia.

Množstvo v balení

Balenie obsahuje 30 vrecúšok.

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Pri nevhodnom skladovaní môže dôjsť k poklesu počtu živých probiotických baktérií.

Informácie o produkte

Výrobca: FAVEA S.R.O.
Značka: FAVEA
Kód výrobku: 455488
Kód EAN: 8595244310449
Držiteľ rozhodnutia: FAVEA S.R.O.

Recenzie

FAVEA Bactoral Baby 30 vreciek

Diskusia

FAVEA Bactoral Baby 30 vreciek

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam