Podrobné informácie

FolGravid® je určený ženám plánujúcim materstvo, tehotným a dojčiacim , obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová) a kyselinu listovú.

Informácie o produkte

Výrobca: SVUS PHARMA A.S.
Značka: FARMAX
Kód výrobku: 332823
Kód EAN: 8595103941272
Držiteľ rozhodnutia: SVUS PHARMA A.S.

Prípravok FolGravid® je určený ženám plánujúcim materstvo, tehotným a dojčiacim. Tento doplnok stravy obsahuje potrebné látky, ktoré môžu zabezpečiť bábätku optimálne dozrievanie mozgu a majú priaznivý vplyv na jeho vnemové funkcie, duševné schopnosti a zrak. Pre matku predstavujú podporu úspešného dokončenia tehotenstva a zabezpečenie psychickej pohody.

Čo Folgravid obsahuje

FolGravid® obsahuje maximum DHA (kyselina dokosahexaenová) a optimálne množstvo kyseliny listovej v odporúčanej dennej dávke.

Ako prospieva DHA

  • DHA (dokosahexaenová kyselina, omega-3 polynenasýtená mastná kyselina) patrí medzi esenciálne (nepostrádateľné) mastné kyseliny a človek ju získava potravou (morské ryby).
  • Mnohým štúdiami bola preukázaná prospešnosť na dieťa a priebeh tehotenstva. Preto je nutné, aby žena zaradila do svojho jedálnička min. 3 porcie ryby týždenne. Prípravok FolGravid® môže nahradiť zvýšenú potrebu tejto látky.
  • Navyše DHA v prípravku je vyrobená z kvalitného rybieho oleja špeciálnou čistiacou metódou.

Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne. FolGravid® garantuje bezpečnosť pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie obsahuje 70 kapsúl.

Recenzie

Recenzie produktu FARMAX Folgravid 60+10 toboliek ZDARMA výpredaj

Diskusia

Diskusia k produktu FARMAX Folgravid 60+10 toboliek ZDARMA výpredaj

Pridať nový príspevok do diskusie