Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Tehotenstvo » Multivitamíny

Multivitamíny

Multivitamíny sú prípravky, ktoré by mali organizmu dodať všetko, čo potrebuje na posilnenie imunity a správnemu fungovaniu celého tela.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • GS Mamavit 30 tabliet Výživový doplnok

  GS Mamavit 30 tabliet

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Dávkování 1 tableta denně Účinné látky Vitamin E, C, B1, B2, B6, B12, D3, beta karoten, biotin, kyselina listová, kyselina pantotenová, niacin, vápník, fosfor, jód, mangan, železo, zinek, hořčík, měď, chrom, molybden, selen

  4,98 € -24% 6,54 €

 • FEMIBION 1 s vitamínom D3 30 tablet Výživový doplnok

  FEMIBION 1 s vitamínom D3 30 tablet

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Zpôsob použitia 1 tableta 1x denne počas hlavného jedla. Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Femibion obsahuje maltodextrín, nemal by sa užívať pri zriedkavých dedičných poruchách ako je sacharázo-izomaltázová deficiencia a glukózovo-galaktózová malabsorpcia. Prípravok sa nemá užívať pri známej precitlivenosti na akúkoľvek zložku a pri hypertyreóze (zvýšenej činnosti štítnej žľazy). Aktívne látky D-alfa-tokoferol (vitamín E) 13 mg D-biotín (vitamín B7, vitamín H) 60 mcg cholekalciferol (vitamín D3) 20 mcg jód (nešpecifikovaný) 150 mcg kyanokobalamín (vitamín B12) 3,5 mcg kyselina L-askorbová (vitamín C) 110 mg kyselina listová - Folát (vitamín B9) 400 mcg kyselina pantoténová (vitamín B5) 6 mg niacín (vitamín B3) 15 mg pyridoxín (vitamín B6) 1,9 mg riboflavín (vitamín B2) 1,6 mg tiamín (vitamín B1) 1,2 mg

  8,80 € -31% 12,72 €

 • VitaHarmony Gravital pre tehotné a dojčiace ženy 180 tabliet Výživový doplnok

  VitaHarmony Gravital pre tehotné a dojčiace ženy 180 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Odporúčané dávkovanie:1 tableta denne, najlepšie ráno po jedle. Tabletu je možné aj po častiach, prehltnúť a zapiť tekutinou. Skladovanie:Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Chráňte pred vlhkosťou. Upozornenie:Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Vhodné pre diabetikov v rámci stanoveného diétneho režimu.

  22,21 €

 • VitaHarmony Gravital pro těhotné a kojící ženy 60 tablet Výživový doplnok

  VitaHarmony Gravital pro těhotné a kojící ženy 60 tablet

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Pro Vaše dítě a šťastné těhotenství. Kompletní multivitaminový a multiminerálový doplněk výživy Gravital® je vhodným a šetrným prostředkem určeným speciálně pro těhotné a kojící ženy. Během těhotenství Gravital® bezpečně zajišťuje důležité doplňkové živiny. Kojením rovněž přecházejí do přirozené stravy kojenci důležité látky. Doporučené dávkování : 1 tableta denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možné i po částech spolknout a zapít tekutinou. Skladování : Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Chraňte před vlhkostí. Upozornění : Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

  7,38 €

 • BIOMIN Calcium neo s vitamínom D 90 kapsúl Výživový doplnok

  BIOMIN Calcium neo s vitamínom D 90 kapsúl

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výživový doplnok Dávkovanie 1 až 2 krát denne 1 kapsulu zapiť tekutinou. Stanovené odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť.

  8,11 € -1% 8,21 €

 • CHYTRÉ MIMINKO Superfolin 2 MAMA 30 tablet + 30 kapslí Výživový doplnok

  CHYTRÉ MIMINKO Superfolin 2 MAMA 30 tablet + 30 kapslí

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vysokým obsahem folátů (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu. Obsahem Quatrefolic? – folátu čtvrté generace (první produkt v Evropě s touto nejmodernější formulací) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové. Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve Vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně. Doporučené dávkování 1 tableta a jedna tobolka denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Obecné informace Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní dávka pro dospělé je 400 µg, pro těhotné 600-1000 µg. U slabších (heterozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 50% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 75%, u slabých (homozygotních) metabolizérů klasické kyseliny listové (asi 10% populace) je snížena efektivita enzymu MTHFR asi na 25%. DHA je důležitá pro správný vývoj mozkové tkáně a oční sítnice plodu. Příznivého účinku se dosáhne při přísunu minimálně 250 mg denně. Doporučené skladování  Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25oC. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.   

  17,43 €

 • FAVEA Emesin 30 tabliet Výživový doplnok

  FAVEA Emesin 30 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Emesin je doplnok stravy sa zázvorovou silicou a vitamínom B6. Dávkovanie: max 1 tabletu denne zapiť pohárom vhodného nápoja alebo nechať rozpustiť v ústach. Ukladajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

  2,88 € -2% 2,93 €

 • Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním 30 tabliet Výživový doplnok

  Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním 30 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Elasti-Q Vitamins & Minerals je doplnok stravy pre tehotné a dojčiace ženy s postupným uvoľňovaním. Jednotlivé zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy. Je unikátny doplnok stravy určený k užívaniu tehotným a dojčiacim ženám. Popri základných vitamínov, minerálov a stopových prvkov je naviac zdrojom esenciálnych omega-3 polynenasýtených mastných kyselín (PUFA). Neobsahuje syntetické farbivá. Prečo prípravok užívať? Elasti-Q Vitamins & Minerals zaisťuje prísun základných vitamínov a minerálov nevyhnutných pre obdobie, keď plánujete tehotenstvo, v jeho priebehu a pri dojčení. Jednotlivé zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy. Tento prípravok je unikátny nielen svojim zložením, ale aj postupným vstrebávaním účinných látok. Účinky Postupne sa rozpúšťajúce prenatálnej tablety Elasti-Q Vitamins & Minerals sú vyrábané špeciálnym výrobným procesom, kedy sú vitamíny a minerály spojené s rastlinnou buničinou, ktorá zabraňuje ich rýchlemu rozloženie. Organizmus tak vďaka tomu efektívnejšie využije vitamíny a minerály z každej tablety vo výraznejšie dlhšom časovom úseku. Prípravok tak výrazne znižuje riziko, že dôležité látky budú kvôli vyšším dávkam bez úžitku vylúčené, pretože je telo vo chvíli podania aktuálne nepotrebuje. Dávkovanie 1 tableta denně po jídle Složení Výživové hodnoty v 1 tablete / ODD ** Vápník - 180 mg / 22,5%Hořčík - 100 mg / 26,6%Vitamin C - 100 mg / 125%Železo - 20 mg / 142,9%Niacin - 10 mg / 62,5%Vitamin E - 10 mg / 83,3%Kyselina pantothenová - 7 mg / 116,7%Zinek - 5 mg / 50%Betakaroten - 3 mg / *Vitamin B2 - 1 mg / 71,4%Vitamin B6 - 1 mg / 71,4%Mangan - 1 mg / 50%Měď - 1 mg / 100%Vitamin B1 - 0,7 mg / 63,6%Kyselina listová - 400 µg / 200%Jod - 100 µg / 66,7%Biotin - 30 µg / 60%Selen - 30 µg / 54,5%Vitamin D3 - 5 µg / 100%Vitamin B12 - 3 µg / 120% *odporúčaná denná dávka nie je stanovená** odporúčaná denná dávka pre dospelých v jednej tablete

  6,05 € -12% 6,90 €

 • GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA Výživový doplnok

  GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kompletné a vyvážené zloženie. Doplnkový zdroj vitamínov a minerálov pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Čo je GS Mamavit? GS Mamavit je doplnkový zdroj vitamínov a minerálov, ktorých dostatočný prísun je veľmi dôležitý najmä v období tehotenstva, dojčenia alebo pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Ako správne užívať prípravok GS Mamavit? GS Mamavit v tehotenstve, pri dojčení a v období pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit odporúčame užívať po celú dobu tehotenstva a dojčenia. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne po jedle, alebo s jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistou vodou). Neodporúčame užívať súbežne ďalšie vitamínové prípravky. Ako pôsobí GS Mamavit pri dlhodobom užívaní? V ideálnej vyváženej kombinácii zabezpečuje prísun dôležitých vitamínov spolu s vápnikom, jódom, železom a ďalšími dôležitými stopovými prvkami. Vitamín A, B1, B2, B6, nikotínamid, vitamín B12, C a D sú látky, ktoré si organizmus matky v období tehotenstva a dojčenia vyžaduje vo väčšom množstve. Vitamín A je s ohľadom na bezpečie plodu čiastočne prítomný vo forme betakaroténu, z ktorého si telo matky vytvorí vitamín A podľa aktuálnej potreby, takže nehrozí riziko predávkovania. Vitamín A 0,8 mg Betakarotén 0,6 mg Vitamín C 120 mg Vitamín E 30 mg Vitamín B1 2,25 mg Vitamín B2 2,6 mg Vitamín B6 3 mg Vitamín B12 9 µg Vitamín D3 10 µg Biotín 45 µg Nikotínamid 20 mg Kyselina listová 400 µg Kyselina pantothenová 10,9 mg Vápnik 162 mg Fosfor 125 mg Jód 150 µg Železo 18 mg Horčík 100 mg Meď 2 mg Mangán 2 mg Chróm 25 µg Molybdén 25 µg Selén 50 µg

  13,85 € -35% 21,20 €

 • Multivitamin-minerál se ženšenem + koenzym Q10 tbl. 100 Výživový doplnok

  Multivitamin-minerál se ženšenem + koenzym Q10 tbl. 100

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Kromě "života budiče" - sibiřského Ženšenu, obsahuje přípravek ještě koenzym Q10 ve vysoce účinné a vstřebatelné formě. Obě látky dodávají tělu vitalitu, což je vítané zejména při přechodech ročních období a zvýšené duševní či tělesné námaze. Zvyšují obranyschopnost organismu Dávkování 1 tableta denně

  10,54 €

 • Orthomol Natal 30 vrecúšok + 30 tbl. + 30 tbl. Výživový doplnok

  Orthomol Natal 30 vrecúšok + 30 tbl. + 30 tbl.

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Prípravok pre ženy pred otehotnením, v tehotenstve aj po ňom.

  60,16 €

 • FertilCare s kyselinou listovou tbl.30 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účinné látky Kyselina listová vitamín C vitamíny Fertilcare s kyselinou listovou - doplnok stravy, vitamíny a minerály, pre ženy. Užíva sa 1 tableta denne, odporúčame užívať minimálne 3 mesiace pred plánovaným tehotenstvom. Užívajte aj počas tehotenstva. Zloženie: Vitamín B2 2 mg, Vitamín B3 20mg, Vitamín B6 10mg, Vitamín C 100mg, Vitamín E 20mg, Folie Acid (kyselina listová) 400ug, Vitamín B12 6ug, vitamín K 70ug, železo 15mg, selén 50ug, magnézium 150mg, zinok 15mg, L -Arginín 250 mg, L-Taurín 50mg.

  13,45 €

 • NOSIFOL Duo Doplněk stravy 30 sáčků Výživový doplnok

  NOSIFOL Duo Doplněk stravy 30 sáčků

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  NosiFol Duo obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v poměru 40:1. Tento poměr obou inositolů odpovídá jejich přirozenému poměru v lidské krvi. Navíc obsahuje zinek, kyselinu listovou, vitamíny B6, B12, D3 a hydrochlorid betainu. Při časném vývoji plodu dochází ke geometrickému nárůstu počtu dělicích se buněk. NosiFol Duo obsahuje několik složek, které se podílí na procesu dělení buněk. Homocystein je aminokyselina, která se normálně vyskytuje v lidském organizmu. Je důležité, aby měla žena, která plánuje otěhotnět či už těhotná je, zachován správný metabolizmus této aminokyseliny, jinak může její hladina v krvi narůstat. Příliš vysoká hladina homocysteinu v krvi se nazývá hyperhomocysteinémie. V těhotenství se za normálních okolností hladina homocysteinu v krvi těhotné samovolně snižuje až k nulovým hodnotám. NosiFol® Duo obsahuje několik složek, které podporují normální metabolizmus homocysteinu u žen, které se snaží otěhotnět, i u žen již těhotných. Zinek podporuje normální plodnost a reprodukci, přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a podílí se na procesu dělení buněk.Kyselina listová se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normálnímu metabolizmu homocysteinu a k normální syntéze aminokyselin. Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Cílovou populací jsou ženy v reprodukčním věku. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.Vitamín B12 se podílí na procesu dělení buněk a přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu.Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu a přispívá k normálnímu metabolizmu bílkovin.Vitamín D se podílí na procesu dělení buněk. Složení produktu V jednom sáčku se nachází: 2 g myo-inositolu a 50 mg d-chiro-inositolu (poměr 40:1), 400 μg kyseliny listové a 5 μg vitamínu D3. Balení obsahuje 30 sáčků po 4 g.

  25,77 €

 • Chytré bábätko 800 - 60 tbl. Výživový doplnok

  Chytré bábätko 800 - 60 tbl.

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s vysokým obsahom kľúčových živín, ktoré môžu byť nedostatočné v prirodzenej strave tehotnej ženy, doplnený o klasický multivitamínový a minerálový koktail. Výrobok je určený dospelým ženám plánujúcim tehotenstvo a tehotným od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia. Chytré bábätko nie je dostatočnou náhradou a pestrej stravy matky, ale chce byť jej ideálnym doplnkom. Príprava na tehotenstvo Príprava na plánované tehotenstvo je jednou z najkrajších etáp ľudského života. Nastávajúca mamička by mala upraviť svoju životosprávu na zdravú a vytvoriť alebo upevniť si zdravé návyky. Samozrejmosťou je pravidelný spánok a vylúčenie fajčenia, alkoholu a drog. Z hľadiska stravovania stačí pravidelná pestrá strava (podobne ako u tehotných), ku ktorej je odporúčame užívať potravinový doplnok s vysokým obsahom kyseliny listovej (odporúčaná dávka je 600 -1000 mikrogramov denne, pričom denný príspevok z pestrej stravy sa odhaduje na cca 200 mikrogramov denne) . Ak budúcej mamičke chýba v potrave dostatok rýb (odporúčaná denná dávka je minimálne 200 mg DHA, čo zodpovedá 2 - 3 rybacím jedlám týždňa). Výživové kvalitatívne požiadavky v tehotenstveZvýšenú potrebu vitamínov a minerálov v tehotenstve možno zaistiť vyváženú diétou. Zvláštna pozornosť je potom treba venovať DHA a vitamínu B9, ktorých prísun potravou nemusí byť optimálna, potom vápniku a železu, ktorých je síce v bežnej európskej strave dosť, ale ktorých prísun býva podceňovaný. Odporúčané dávkovaniePrípravok je určený dospelým ženám od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia. Užívajte 1 tabletu denne a zapite vodou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. UchováváníUchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Veľkost balenia 60 poťahovaných tabliet Prídavné látky uhličitan vápenatý granulát (plnidlo), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), povidon (pojidlo), kroskarmelóza (uvolňovadlo), stearan horečnatý (zvlhčujúca látka), škrob kukuričný (spojivo), želatina (kĺzadlo), koloidní oxid kremíku (protizápchová látka), mastek (kĺzadlo)

  11,00 €

 • Rybí olej OMEGA-3 LEMON Island 250ml Výživový doplnok

  Rybí olej OMEGA-3 LEMON Island 250ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výrobok bez charakteristického zápachu a chuti po rybách s príchuťou citrónu - vhodný pre osoby so zníženou schopnosťou konzumovať rybí olej pre charakteristický zápach a chuť po rybách. 100% biologicky čistý zdroj nenasýtených mastných kyselín - doplnok stravy kvalitný olej s doporučenou dennou dávkou 1 čajovej lyžičky 1 balenie 240ml postačuje na 48 dní vhodný najmä pre tehotné ženy biologicky čistý produkt z rýb v okolí Islandu Obsah Omega 3 – 1541mg / EPA 736 mg, DHA 160 mg  

  13,67 €

 • GS Mamavit Prefolin + DHA + EPA 30 tabliet + 30 kapsúl 2016 Výživový doplnok

  GS Mamavit Prefolin + DHA + EPA 30 tabliet + 30 kapsúl 2016

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Zloženie Prefolin®: Kyselina listová 800 mikrogramov, Vitamín C 120 mg, Vitamín E 23,5 mg, Jód 200 mikrogramov, Beta-karotén 1 mg, Vitamín B1 1,6 mg, Vitamín B2 1,8 mg, Vitamín B6 2,5 mg , Vitamín B12 3,5 mikrogramov, Vitamín D3 5 mikrogramov, Biotín 150 mikrogramov, Niacín 20 mg, Kyselina pantoténová 6 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 126 mg, Železo 20 mg, Zinok 10 mg, Horčík 150 mg, Mangán 2 mg, meď 2 mg, Chróm 25 mikrogramov, Molybdén 25 mikrogramov, Selén 50 mikrogramov, DHA 350 mg, EPA 50 mg. Dávkovanie Obdobie pred otehotnením: Užívajte striedavo 1 kapsulu a 1 tabletu obdeň vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny. V období tehotenstva a dojčenia: Užívajte 1x denne 1 tabletu a 1 kapsulu vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Užívajte vždy po jedle alebo počas jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

  13,85 € -21% 17,62 €

 • Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním 90 tabliet Výživový doplnok

  Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvoľňovaním 90 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Elasti-Q Vitamins & Minerals je doplnok stravy pre tehotné a dojčiace ženy s postupným uvoľňovaním. Jednotlivé zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy. Je unikátny doplnok stravy určený k užívaniu tehotným a dojčiacim ženám. Popri základných vitamínov, minerálov a stopových prvkov je naviac zdrojom esenciálnych omega-3 polynenasýtených mastných kyselín (PUFA). Neobsahuje syntetické farbivá. Prečo prípravok užívať? Elasti-Q Vitamins & Minerals zaisťuje prísun základných vitamínov a minerálov nevyhnutných pre obdobie, keď plánujete tehotenstvo, v jeho priebehu a pri dojčení. Jednotlivé zložky tohto multiminerálneho a multivitamínového prípravku sú koncipované s ohľadom na hormonálne zmeny v organizme ženy. Tento prípravok je unikátny nielen svojim zložením, ale aj postupným vstrebávaním účinných látok. Účinky Postupne sa rozpúšťajúce prenatálnej tablety Elasti-Q Vitamins & Minerals sú vyrábané špeciálnym výrobným procesom, kedy sú vitamíny a minerály spojené s rastlinnou buničinou, ktorá zabraňuje ich rýchlemu rozloženie. Organizmus tak vďaka tomu efektívnejšie využije vitamíny a minerály z každej tablety vo výraznejšie dlhšom časovom úseku. Prípravok tak výrazne znižuje riziko, že dôležité látky budú kvôli vyšším dávkam bez úžitku vylúčené, pretože je telo vo chvíli podania aktuálne nepotrebuje. Dávkovanie 1 tableta denne po jedle zloženie Výživové hodnoty v 1 tablete / ODD ** Vápník - 180 mg / 22,5%Hořčík - 100 mg / 26,6%Vitamin C - 100 mg / 125%Železo - 20 mg / 142,9%Niacin - 10 mg / 62,5%Vitamin E - 10 mg / 83,3%Kyselina pantothenová - 7 mg / 116,7%Zinek - 5 mg / 50%Betakaroten - 3 mg / *Vitamin B2 - 1 mg / 71,4%Vitamin B6 - 1 mg / 71,4%Mangan - 1 mg / 50%Měď - 1 mg / 100%Vitamin B1 - 0,7 mg / 63,6%Kyselina listová - 400 µg / 200%Jod - 100 µg / 66,7%Biotin - 30 µg / 60%Selen - 30 µg / 54,5%Vitamin D3 - 5 µg / 100%Vitamin B12 - 3 µg / 120% *odporúčaná denná dávka nie je stanovená** odporúčaná denná dávka pre dospelých v jednej tablete

  15,35 €

 • FEMIBION 2 s vitamínom D3 bez jódu 60 tabliet + 60 toboliek Výživový doplnok

  FEMIBION 2 s vitamínom D3 bez jódu 60 tabliet + 60 toboliek

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vďaka unikátnemu zloženiu Femibion ​​2 bez jódu pomôžete podporiť príjem dôležitej kyseliny listovej/folátov, vitamínov a DHA po celú dobu tehotenstva a počas dojčenia a to aj v prípade, keď nemôžete užívať jód. Dôležité zložky prípravku vitamín B1 sa využíva pri metabolizme sacharidov, prispieva teda k normálnemu získavaniu energie vitamín B2 je nevyhnutný pre získavanie energie, pomáha udržať prirodzene zdravú kožu a sliznice vitamín B6 má priaznivý vplyv na metabolizmus bielkovín, podieľa sa na delení buniek, krvotvorbe a normálnej funkcii nervového a imunitného systému. vitamín B12 prispieva k tvorbe červených krviniek a podieľa sa na delení buniek vitamín C sa podieľa na výstavbe kolagénu v krvných cievach, koži, ďasnách, zuboch, chrupavkách, kostiach a tým pomáha ich normálnej funkcii. Súčasne zlepšuje vstrebávanie železa vitamín E napomáha k ochrane buniek a tkanív pred tzv. voľnými radikálmi biotín prispieva k udržaniu zdravej pokožky a vlasov kyselina pantoténová je významná pre tvorbu aktívnych látok, napr. hormónov, vitamínu D, a má vplyv na normálnu duševnú činnosť niacín podporuje ochrannú funkciu kože, podieľa sa na zabezpečení energie pre telo a na zmiernenie únavy a vyčerpania Ako správne užívať? Užívajte denne 1 tabletu a 1 tobolku spoločne s jedlom alebo po jedle. Zapíjajte dostatočným množstvom tekutiny. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Veľkosť balenia: 60 filmom obalených tabliet a 60 kapsúl. Uchovávanie: Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí.

  38,66 €

 • FEMIBION 1 s vitamínom D3 bez jódu 60 tabliet Výživový doplnok

  FEMIBION 1 s vitamínom D3 bez jódu 60 tabliet

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Femibion ​​je prospešný vášmu telu, ale aj vývoju vášho ešte nenarodeného dieťatka. Vitamíny, sú vhodné až do konca 12. týždňa tehotenstva. Pri každodennom používaní po dobu najmenej 4 týždňov sa dosiahne optimálnej hladiny folátu/kyseliny listovej v bunkách a tkanivách. Účinné látky a ich vlastnosti vitamín B1 je nutný pre metabolizmus sacharidov, prísun energie, pomáha proti únave vitamín B2 je nevyhnutný pre celkový metabolizmus, pomáha proti poškodeniu kože vitamín B6 má priaznivý vplyv na metabolizmus bielkovín, podieľa sa na delení buniek, krvotvorbe a normálnej funkcii nervového a imunitného systému vitamín B12 je nutný pre tvorbu červených krviniek a delenie buniek vitamín C sa podieľa na výstavbe spojivového tkaniva, súčasne pôsobí na obranyschopnosť organizmu a príjem železa vitamín E chráni bunky pred tzv. voľnými radikálmi biotín podporuje normálny stav zdravej pokožky, vlasov a nechtov kyselina pantoténová je významná pre tvorbu aktívnych látok, napr. hormónov, a má vplyv na normálny duševný výkon jód je stopový prvok, ktorý je dôležitý pre procesy rastu a dozrievania počas telesného a duševného vývoja dieťaťa ešte pred narodením Zloženie v jednej tablete Folát 800 μg - Kyselina listová 400 μg, L-metylfolát (Metafolin) 416 μg (zodpovedá 400 μg kyseliny listovej), Vitamín C 110 mg, Nikotínamid 15 mg, Vitamín E 13 mg, Kyselina pantoténová 6 mg, Vitamín B6 1,9 mg , Vitamín B2 1,6 mg, Vitamín B1 1,2 mg, Jód 150 μg, Biotín 60 μg, Vitamín B12 3,5 μg Odporúčané dávkovanie Užívajte denne 1 tabletu spolu s hlavným jedlom alebo po jedle a zapite chladným nápojom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

  23,20 € -10% 25,89 €

 • Motherlove MORE MILK PLUS 120CPS Výživový doplnok

  Motherlove MORE MILK PLUS 120CPS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Odporúčané dávkovanie: Pod 80 kg telesnej hmotnosti denne 4x1 kapsula. Pokiaľ po 4 dňoch užívania budete potrebovať viac mlieka, dennú dávku je možné zvýšiť na 3x2 kapsule. Nad 80 kg telesnej hmotnosti denne 3x2 kapsule. Pokiaľ po 4 dňoch užívania budete potrebovať viac mlieka, dennú dávku je možné zvýšiť na 4x2 kapsule. Maximálna denná dávka v oboch prípadoch sú 4x2 kapsule! Pokiaľ už máte dostatok materského mlieka, dennú dávku môžte postupne znižovať, až celkom prestať s užívaním. Pravidelné užívanie teda nie je potrebné. Vo väčšine prípadov sa po prerušení užívania, v dôsledku obnovenia tvorby mlieka, ustáli tvorba mlieka na prijateľnej hodnote. Pokiaľ tvorba mlieka opakovane ustane, je možné opäť začať s užívaním. Prípravok je možné užívať počas celej doby dojčenia. Prípravok je možné začať užívať bez ohľadu na vek bábätka. Pre zaistenie maximálnej účinnosti, zapiť kapsulu malým množstvom vody. 20 minút pred a po podaní neprijímajte tekutiny. Popri užívaní prípravku je možné piť aj čaj na podporu tvorby materského mlieka. Odporúčame nepiť viac čaju ako 2-3 šálky denne. Medzi užitím kapsule a pitím čaju by mala uplynúť aspoň 1 hodina. S užívaním môžete začať ihneď po pôrode. NEUŽÍVAJTE počas tehotenstva!

  47,56 €

 • JAMIESON Prenatal complete s DHA a EPA 60 kapslí Výživový doplnok

  7 dní

  Výživový doplnok s vitamínmi, minerálmi a omega-3 mastnými kyselinamiMultivitamínový doplnok pre tehotné a dojčiace ženy obsahuje dôležité vitamíny, minerály a výživné látky odporúčané v tehotenstve, s obsahom esenciálnej mastnej kyseliny, ktorej príjem prispieva k správnemu vývoju zraku dojčiat do veku 12 mesiacov. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 100 mg DHA. Dávkovanie pred počatím, počas tehotenstva a dojčenia 1 kapsula denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a výživových doplnkov. Zloženie Každá kapsula obsahuje: Betakarotén ... 1 080 μg Vitamín B1 (tiamínmononitrát) ... 3 mg (272 % RVH*) Vitamín B2 (riboflavín) ... 3,75 mg (267 % RVH*) Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) ... 4 mg (285 % RVH*) Vitamín B12 (kyanokobalamín) ... 10 μg (400 % RVH*) Vitamín C (kyselina L-askorbová) ... 75 mg (93,75 % RVH*) Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 10 μg/400 IU (200 % RVH*) Vitamín E (d-alfa-tokoferyl) ... 10 mg AT/15 IU (83 % RVH*) D-biotín ... 30 μg (60 % RVH*) Kyselina listová ... 1 000 μg (500 % RVH*) Niacín (nikotínamid) ... 22 mg (137 % RVH*) Kyselina pantoténová (pantotenát vápenatý) ... 10 mg (166 % RVH*) Minerály: Vápnik (uhličitan vápenatý) ... 200 mg (25 % RVH*) Chróm (polynikotinát) ... 25 μg (62,5 % RVH*) Meď (uhličitan meďnatý) ...... 267 μg (26,7 % RVH*) Jód (jodid draselný) ... 150 μg (100 % RVH*) Železo (fumaran železnatý) ... 28 mg (200 % RVH*) Horčík (oxid horečnatý) ... 25 mg (6,6 % RVH*) Zinok (oxid zinočnatý) ... 20 mg (200 % RVH*) *RVH – referenčná výživová hodnota Podporné látky: Rybí olej – zdroj sardinky, sardely, makrely ... 275 mg DHA ... 150 mg EPA ... 19 mg Ďalej obsahuje: lecitín (želírujúca látka), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (povlaková látka), žltý včelí vosk (nosič), želatína; glycerol (povlaková látka), oxid titaničitý; annatto (farbivo), čerešňová, vanilková aróma (zvýrazňovač chuti) Upozornenie Len pre dospelých. Uchovávajte mimo dosah malých detí – doplnok obsahuje množstvo železa, ktoré môže ohroziť zdravie dieťaťa. Skladujte pri teplote 15–25 °C. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

  16,19 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam