Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Tehotenstvo Multivitamíny

Multivitamíny

Únava, poruchy imunity, úbytok váhy, vypadávanie vlasov či kožné problémy. Sú vám tieto potiaže matne povedomé alebo sú dokonca súčasťou vášho života? POKIAĽ áno, iste sami viete, že sa nejedná o nijak príjemnú záležitosť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Multivitamíny - detailný popis

Začneme s kvízom, v ktorom však neexistujú správne a zlé odpovede, len odpovedzte úprimne. Zažili ste v poslednej dobe nadmernú záťaž či stres? Je za vami dlhá cesta? Menilo sa nejako výrazne prostredie, v ktorom trávite svoj čas? Alebo je práve po jesenných pľuštiach? A predovšetkým, máte čisté svedomie, čo sa týka zdravého, vyváženého jedálnička? Výsledok kvízu, teda príčina ťažkosti, môže byť tá, že vám chýbajú vitamíny.

Široký výber multivitamínov nájdete na MojaLekáreň.sk

Vydajte sa cestou pevného zdravia a správneho životného štýlu

A ako ich doplniť? Jednak vhodnou stravou (konzumáciou veľkého množstva ovocia, zeleniny a bielkovín), jednak tiež formou potravinových doplnkov. Pretože by to ale bolo poriadne množstvo krabičiek a poriadne množstvo tabletiek, keby ste dopĺňali každý vitamín zvlášť, môžete si to poriadne uľahčiť - investovaním do multivitamínu.

Multivitamíny (často aj s minerálmi) sú vhodné pre každého - ženy, deti, mužov. Pre tehotné boli naviac vyvinuté špeciálne vitamínové doplnky stravy, príkladom budiž Elasti-Q s postupným uvoľňovaním alebo prípravok s výstižným názvom Chytré bábätko. Nezabúdame ale ani na starších alebo seniorov! Po päťdesiatke ich telo využije trochu viac, než v dvadsiatke po chorobe. Centrum s multiefektom je teda predaji pri výrobkoch pre vekovú kategóriu 50+.

TIP! Iste pre vás nie je novinkou, že multivitamíny si môžete zaobstarať tiež vo forme šumivého nápoja, ktorý uhasí smäd a osvieži.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika