Moje srdcovky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Výživové doplnky » Tehotenstvo » Nevoľnosť

Prípravky proti nevoľnosti

Obracia sa vám žalúdok už pri počutí slova auto, lietadlo, alebo proste len dlhá cesta? Rozhodne v tom nie ste sami! Tzv. kinetózou trpí okolo 60% ľudí, väčšina z tých zvyšných štyridsiatich percent tento stav aspoň raz v živote zažije (najčastejšie na lodi, alebo v lietadle) a skúsenosť s ňou majú aj psy.

 • PHARMA NORD Bioaktívny folic 60 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Obsahuje pre tehotné ženy referenčnú dennú dávku 400 mikrogramov kyseliny listovej.

  7,79 €

  7,79
 • TILMAN Antimetil 30 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Majte pokojné trávenie! Tento výživový doplnok oceníte v období zmeny stravovacích návykov, v priebehu cestovania a v období tehotenstva.

  4,90 € 4,39 € -10 %

  4,39
 • ENHYDROL 1 x 10 vreciek Výživový doplnok

  Skladom

  Enhydrol ® je potravina pre zvláštne lekárske účely určená.Pred použitím starostlivo si prečítajte písomnú informáciu, o spôsobe použitia sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  3,69 € 3,49 € -5 %

  3,49

Prípravky proti nevoľnosti - detailný popis

Ak viete, že je pred vami dlhá a náročná cesta, máte niekoľko možností:

 • Vyhádať si miesto vpredu v aute či pri okienku, nachystať si zásobu igelitových vrecúšok, alebo sa pripraviť nejako podobne.
 • Pri ľahkej kinetóze vám môžu pomôcť aj obyčajné žuvačky, alebo tiež tie neobyčajné-špeciálne.
 • Proti nevoľnosti bojujú tiež cukríky, ktoré telu dodávajú aj vitamín C.
 • Kinetózou trpia najčastejšie deti, takže je z nej dokonca možné časom "vyrásť". A práve deti ocenia Kinedryl – už takmer legendárny prípravok, ktorý predchádza nevoľnosti, prípadne ju potom potláča.

Nevoľnosť v tehotenstve

Je kapitola sama o sebe a to preto, že každá tehotná žena je originál. Každej teda pomáha niečo iné. A hoci nevoľnosť v tehotenstve nie je nebezpečná, rozhodne nie je príjemná. Šťastnejšie to nezažili, tie menej šťastné sa modlia, aby ich niekto vyslobodil. Často ale nezostáva, než počkať až nevoľnosť ustúpi sama od seba, pretože tento požehnaný stav toho veľa neumožňuje. Napriek tomu vyskúšajte špeciálne lízanky, ktoré sú určené na zahnanie ranných nevoľností.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam