Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Doplnky stravy v tehotenstve » Multivitamíny

Chytré bábätko 800 - 60 tbl. - recenzie

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 259653

Výrobok je určený dospelým ženám plánujúcim tehotenstvo a tehotným od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia.

Viac informácií

10,73 (0,18 €/kapsle)

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 17. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 18. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - Chytré bábätko 800 - 60 tbl.

Výrobok je určený dospelým ženám plánujúcim tehotenstvo a tehotným od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia.

Informácie o produkte

Výrobca: ONAPHARM S.R.O.
Značka: ONAPHARM
Kód výrobku: 259653
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: ONAPHARM S.R.O.

Výživový doplnok s vysokým obsahom kľúčových živín, ktoré môžu byť nedostatočné v prirodzenej strave tehotnej ženy, doplnený o klasický multivitamínový a minerálový koktail. Výrobok je určený dospelým ženám plánujúcim tehotenstvo a tehotným od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia. Chytré bábätko nie je dostatočnou náhradou a pestrej stravy matky, ale chce byť jej ideálnym doplnkom.

Príprava na tehotenstvo

Príprava na plánované tehotenstvo je jednou z najkrajších etáp ľudského života. Nastávajúca mamička by mala upraviť svoju životosprávu na zdravú a vytvoriť alebo upevniť si zdravé návyky. Samozrejmosťou je pravidelný spánok a vylúčenie fajčenia, alkoholu a drog. Z hľadiska stravovania stačí pravidelná pestrá strava (podobne ako u tehotných), ku ktorej je odporúčame užívať potravinový doplnok s vysokým obsahom kyseliny listovej (odporúčaná dávka je 600 -1000 mikrogramov denne, pričom denný príspevok z pestrej stravy sa odhaduje na cca 200 mikrogramov denne) . Ak budúcej mamičke chýba v potrave dostatok rýb (odporúčaná denná dávka je minimálne 200 mg DHA, čo zodpovedá 2 - 3 rybacím jedlám týždňa).

Výživové kvalitatívne požiadavky v tehotenstve
Zvýšenú potrebu vitamínov a minerálov v tehotenstve možno zaistiť vyváženú diétou. Zvláštna pozornosť je potom treba venovať DHA a vitamínu B9, ktorých prísun potravou nemusí byť optimálna, potom vápniku a železu, ktorých je síce v bežnej európskej strave dosť, ale ktorých prísun býva podceňovaný.

Odporúčané dávkovanie
Prípravok je určený dospelým ženám od začiatku tehotenstva až do ukončenia dojčenia. Užívajte 1 tabletu denne a zapite vodou. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Uchovávání
Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí.

Veľkost balenia
60 poťahovaných tabliet

Prídavné látky
uhličitan vápenatý granulát (plnidlo), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), povidon (pojidlo), kroskarmelóza (uvolňovadlo), stearan horečnatý (zvlhčujúca látka), škrob kukuričný (spojivo), želatina (kĺzadlo), koloidní oxid kremíku (protizápchová látka), mastek (kĺzadlo)

Recenzie

Recenzie produktu Chytré bábätko 800 - 60 tbl.

Diskusia

Diskusia k produktu Chytré bábätko 800 - 60 tbl.

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám