Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Chrípka a prechladnutie

aspirin
  • ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet Liek

    Skladom zajtra

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    4,29 €

    4,29
  • ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet Liek

    Skladom zajtra

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    2,19 €

    2,19

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam