Podrobné informácie

Jedinečný dizajn, extra mäkký novorodenecký cumlík Natural, zásobník na mlieko (125 ml). Keď sa cítite pohodlne a uvoľnene, mlieko tečie ľahšie.

Informácie o produkte

Výrobca: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Kód výrobku: 267400
Kód EAN: 8710103565772
Držiteľ rozhodnutia: PHILIPS AVENT

Obsah

  • Manuálna odsávačka s krytom hrdla
  • Zásobník na mlieko (125 ml)
  • Extra mäkký novorodenecký cumlík Natural
  • Tesniace viečko

Viac pohodlia, viac mlieka prirodzeným spôsobom

Odsávačka s masážnou vložkou.

Keď sa cítite pohodlne a uvoľnene, mlieko tečie ľahšie. Preto sme vytvorili našu doteraz najpohodlnejšie odsávačku materského mlieka: môžete sedieť pohodlne, nemusíte sa predkláňať a mäkká masážna vložka jemne stimuluje tok mlieka.

Jedinečný dizajn umožňuje zaujať pohodlnejšiu polohu pri odsávaní

Odsávačka mlieka má jedinečný dizajn, mlieko prúdi priamo z prsníka do fľaše, aj keď sedíte rovno. Môžete teda pri odsávaní sedieť pohodlnejšie: nemusíte sa predkláňať, aby mlieko naozaj tieklo do fľaše. Pohodlné sedenie a uvoľnenie pri odsávaní prirodzene napomáha ľahkému toku mlieka.

Mäkká masážna vložka pre hrejivý pocit

Masážna vložka má novú, zamatovo mäkkú štruktúru, ktorá hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemnú a jemnú stimuláciu toku mlieka. Počas sania jemne napodobňuje sanie dieťaťa, čo prirodzene spúšťa mlieko a zaisťuje klinicky overenú účinnosť. Mäkká masážna vložka je navrhnutá tak, aby vyhovovala väčšine mamičiek. Ak by ste potrebovala väčšiu veľkosť, je k dispozícii samostatne.

Obsahuje fľašu a cumlík Natural pre prirodzené prisatie

Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše.

Kompaktný ľahký dizajn

Odsávačka mlieka má kompaktný dizajn, môžete ju ľahko nastaviť do požadovanej polohy. Je vybavená rukoväťou ergonomického tvaru, ktorá zaisťuje pohodlné držanie a plnú kontrolu nad odsávaním mlieka. Malá veľkosť a nízka hmotnosť odsávačky znamená, že ju možno ľahko skladovať a prepravovať. Odsávanie na cestách je ešte viac nenápadné.

Intuitívne zostavenie. Jednoduché vizuálne zostavenie zodpovedajúcich súčastí

Jednoduché vizuálne zostavenie zodpovedajúcich súčasťou umožňuje intuitívne zostavenie.

Kompatibilný s ďalšími výrobkami na kŕmenie Philips AVENT

Túto odsávačku materského mlieka je možné používať spolu s ďalšími výrobkami rady Philips AVENT, napríklad s našimi fľašami a nádobami na skladovanie mlieka. Rad Philips AVENT ponúka aj celý rad príslušenstva pre starostlivosť o prsiami, ktoré vám pomôže dojčiť dlhšie a tiež zvýši vaše pohodlie.

Jednoduché čistenie vďaka malému počtu samostatných súčastí

Čistenie je jednoduché vďaka malému počtu samostatných súčastí. Všetky súčasti je možné umývať v umývačke riadu.

Jednoduchá manuálna obsluha

Manuálna odsávačka materského mlieka je ideálny pre príležitostných odsávanie materského mlieka a navyše je veľmi kompaktný. Možno ju ľahko obsluhovať jednou rukou.

Recenzie

Recenzie produktu PHILIPS AVENT Manuálna odsávačka Natural + zásobník 125 ml

Diskusia

Diskusia k produktu PHILIPS AVENT Manuálna odsávačka Natural + zásobník 125 ml

Pridať nový príspevok do diskusie