Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre mamičky » Tvarovače prsných bradaviek

Tvarovače prsných bradaviek

Nastávajúce mamičky, ktoré si nie sú isté, či pre dojčenie svojho bábätka majú správne formované bradavky, si môžu urobiť v šiestom mesiaci tehotenstva jednoduchý test. Zatlačte jemne bradavku pod povrch prsníka. Ak sa bradavka nevráti nad povrch či zostane vpáčená, potom je potrebné začať s jej formovaním.

Ako formovače vlastne fungujú?

Formovače vytvárajú jemný tlak na svaly dvorca, pričom dochádza k dráždeniu bradavky a jej prirodzenému predlžovaniu. Dobu nosenia môžete prispôsobiť svojim pocitom a predlžovať ju z počiatočnej polhodiny na maximálne 8 hodín denne. Formovače môžete používať aj po pôrode: cca 30 min pred dojčením.

Stačí ich umiestniť do podprsenky takým spôsobom, aby bradavka bola umiestnená v stredovom otvore formovača.

Aké možnosti sa ponúkajú?

Medela formovače bradaviek sú nenahraditeľnou pomôckou pre mamičky, ktoré majú malé, ploché alebo vpadnuté bradavky. Sú vyrobené z mäkkého materiálu - silikónu, ktorý vám zaistí diskrétne a pohodlné nosenie v podprsenke kedykoľvek počas dňa.

Ak však prechádzate rizikovým tehotenstvom, je veľmi dôležité poradiť sa o používaní so svojim ženským lekárom.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • PHILIPS AVENT Cumlík Natural – 3 otvory 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Cumlík Natural so stredným prietokom, 3 otvory, od 3 mesiacov Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka. Nový cumlík Natural zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetného lístka a podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Cumlík bez BPA * Tento cumlík je vyrobený zo silikónu - materiálu bez BPA * Kompatibilný s dojčenskou fľašou Philips AVENT Natural S fľašami Natural doporučujeme používať iba cumlíky Natural. Rôzne prietoky pre čo najpríjemnejšie kŕmenie Cumlíky Natural Philips AVENT ponúkajú päť rôznych prietokov pre rôzne štádiá rastu vášho dieťaťa. Pamätajte, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Spoločnosť Philips AVENT ponúka cumlíky s prietokom pre novorodenca s 1 otvorom (0m +), cumlík pre pomalý prietok s 2 otvormi (1m +), cumlík so stredným prietokom s 3 otvormi (3m +) a cumlík s rýchlym prietokom so 4 otvormi (6m +). Všetky cumlíky sú ponúkané v balení po dvoch kusoch.

  6,57 € -2% 6,72 €

 • PHILIPS AVENT Niplette systém pre liečbu bradaviek 1 kus

  skladom 1 - 2 ks

  Unikátny a jedinečný systém Niplette vyvinutý za pomoci britských plastických chirurgov vám ponúka bezbolestnú a trvalú pomoc. Jednoduché riešenie pre vpadnuté bradavky Účinné a ľahko použiteľné Ploché alebo vpadnuté bradavky môžu pre ženy, ktoré chcú dojčiť, predstavovať potenciálny problém. Niplette jemným prisatím vtiahne bradavku do malého plastového klobúčika, ktorý sa podobá náprstku. Jednoduchosť a diskrétnosť Nechirurgická úprava - používa jemné sanie Klinicky overené Nechirurgická úprava - používa jemné sanie Je záležitosťou týždňov a pravidelného používania, aby bradavka zostala permanentne vztýčená. V ideálnom prípade používajte pred otehotnením. Pomôcku však môžete používať aj počas prvých šiestich mesiacov tehotenstva, a dosiahnuť tak trvalé úpravy bradaviek. Vpáčenie bradaviek, ktoré nie je vrodené a ku ktorému došlo v poslednom čase by mal pred použitím pomôcky Niplette ihneď skontrolovať lekár. Neodporúčame používať v poslednom trimestri tehotenstva. Klinicky overené Niplette: nástroj pre nechirurgickou úpravu zapadnutých bradaviek DD McGeorge FRCS (Plast). Časopis British Journal of Plastic Surgery, december 1993. Na použitie s vpadnutými alebo plochými bradavkami Niplette je vhodný pre použitie s vpadnutými alebo plochými bradavkami, ktoré sa vyvinuli v dôsledku dedičných faktorov alebo počas puberty. Ideálne je používanie Niplette ešte v tehotenstve. Ak nie sú vaše prsia príliš citlivé, môžete používať Niplette prvých šesť mesiacov tehotenstva. Inak môžete Niplette používať prvých niekoľko dní po pôrode. Ako budete bradavku vyťahovať von, bude sa vaše bábätko môcť ľahšie uchopiť a dojčením môže bradavka zostať stále vztýčená. Akonáhle sú vaše prsia naplnené mliekom, Niplette nefunguje. Niplette používajte do doby, než si bábätko zvykne prisať sa k vašej bradavke samo. Kozmetická úprava bradavky môže byť prevedená, akonáhle s dojčením skončíte. Nesmie sa vyvárať.

  33,20 € -7% 35,80 €

 • MEDELA Chrániče bradavek 1 pár

  skladom do 24 hodín

  Užití Chrániče se vkládají do podprsenky, čímž zabraňují odírání citlivých bradavek. Jemný silikonový materiál zajišťuje pohodlné a diskrétní nošení. Dávkování Četnost a délka nošení závisí zcela na potřebě maminek. Kontraindikace Nejsou popsány. Vedlejší příznaky Nejsou popsány.

  16,44 €

 • PHILIPS AVENT Chrániče bradaviek STANDARD 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Obsah 2 chrániče bradaviek Veľkosť STANDARD Vhodné pre novorodencov a nedonosené deti. Už žiadné bolestivé alebo popraskané bradavky počas kojenia Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Prispieva k dlšiemu kojeniu Ľahké prisatie dieťaťa Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Ľahké prisatie dieťaťa Vaše dieťa sa môže cez ochranu ľahko prisať a utesní ju. Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Dieťa sa stále môže dotýkať pokožky, cítiť ju a naďalej stimulovať tvorbu mlieka nasávaním; ľahko sa potom k prsiam vráti ihned po uzdravení bradaviek. Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Chrániče bradaviek Philips AVENT sú vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu. Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Poznámka: Chrániče bradaviek Philips AVENT sú navrhnuté iba pre bolestivé alebo prasknuté bradavky a mali by ste ich používať po porade so zdravotníkom.

  8,07 € -0% 8,10 €

 • NUK-Sada chráničů prsních bradavek 6ks 252067

  skladom do 24 hodín

  Užití Ochranné pomůcky pro kojící maminky. Sběrače s výlevkou pro snadné a čisté zachytávání mateřského mléka. Ventilované chrániče pro rychlou úlevu bolavých a citlivých bradavek + Měkké vložky do kloboučků. Použitý silikon nemění chuť mateřského mléka. To přispívá k vytvoření přirozeného pocitu při každodenním kojení dítěte.

  11,24 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam