Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre mamičky » Chrániče prsníka

Chrániče prsníka

Chrániče pŕs predstavujú perfektného pomocníka pri dojčení, keďže ochránia citlivé, boľavé a podráždené prsia. Skvele pomôžu predovšetkým na začiatku dojčenia, keď sa maminka aj bábätko učia dojčiť. Chrániče na prsia urýchľujú hojenie popraskaných bradaviek a pomáhajú urýchliť návrat ku klasickému štýlu dojčenia. Sú vyrobené z príjemného nezávadného materiálu a na prsiach nijak netlačia, ani neškrtia. Pre bábätko sú prirodzené a nijako nebránia správnemu nakŕmeniu.

Ako chrániče správne používať?

Najprv je potrebné chrániče pŕs sterilizovať. Vložte ich do vriacej vody zhruba na 3 minúty, potom ich vyberte a priložte k suchému a čistému prsníku. Nepoužívajte žiadne krémy, pretože by chránič nedržal a kĺzal by. Dierky na chrániči nezväčšujte, pretože by mohlo dôjsť k jeho poničeniu. 

Využite naše produkty pri dojčení

V našom sortimente nájdete okrem chráničov tiež krytky, prísavky a pumpičky na bradavky. Všetky tieto produkty sú veľmi nápomocné pri dojčení a slúžia k tomu, aby Vaše rozpraskané a rozboľavené prsia boli opäť krásne a zdravé. Problémy s bradavkami rieši pri dojčení väčšina žien, preto je potrebné týmto nepríjemným situáciám predchádzať a nakúpiť potrebnú výbavu už v tehotenstve.

Zakryte svoje bradavky

Krytky na bradavky sú vyrobené z príjemného silikónu a používajú sa na zakrytie vztýčených bradaviek. Využijete ich pri nosení oblečenia, pod ktoré sa nehodí klasická podprsenka. Pri použití krytiek sa bradavky nerysujú pod oblečením a Vy sa tak môžete cítiť pohodlne. Vďaka svojmu silikónovému materiálu krytky skvelo držia a tesne priľnú ku koži, takže sa nemusíte báť, že by Vám spadli, a môžete sa pokojne baviť!

Krúžky udržia bradavky vztýčené

Pomocou krúžkov na bradavky môžete udržať svoje bradavky neustále vztýčené, čo sa môže hodiť, ak ste majiteľkou vpáčených alebo plochých bradaviek a chcete dojčiť.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • MEDELA misky k zachycení mléka 2ks

  skladom 1 - 2 ks

  Chrání oblečení před znečištěním tím, že zachycují unikající mléko při kojení. Nasbírané mléko lze snadno uskladnit v lahvičce nebo speciálním sáčku a použít jej pro další krmení. Vyrobeny z velmi jemného silikonu. Tvar a materiál zajišťují pohodlné a nenápadné nošení.

  17,01 €

 • MEDELA PURELAN MASŤ NA BRADAVKY 37G

  skladom

  Popis výrobku PureLan100 37 g Hojivá masť na ošetrenie boľavých, odřených či citlivých bradaviek vyrobená zo 100% čistého lanolínu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačných látok. PureLan nie je nutné odstraňovať pred dojčením, čím sa predchádza ďalšiemu mechanickému dráždeniu bradavky. V priebehu používania nedochádza k výskytu alergických reakcií či precitlivenosti kože. Možno použiť aj na sparenina zadoček dieťaťa alebo suchú či podráždenú pokožku.

  11,52 €

 • MAM Care prsní kloboučky 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Ochrana pro bolavé a podrážděné bradavky při kojení. Oválný tvar savičky maximálně napodobuje přirozený tvar bradavky při kojení. Sametově jemný povrch savičky je podobný kůži. Tenký, velmi jemný límec kloboučku nedráždí dětskou pleť a zajišťuje cirkulaci vzduchu. Hladký, přiilnavý a tvarovaný klobouček jako prso zajistí bezpečné držení na místě a pro Vás pohodlí. Zúžený tvar pro maximální kontakt dítěte s Vaší kůží (nos i brada). Mytí a sterilizování Umývejte kloboučky ve vodě nebo jemným mýdlovým přípravkem. Sterilizujte kloboučky vyvařením, parní sterilizací nebo ve sterilizačním roztoku (podle návodu výrobce). Umyjte a sterilizujte MAM Care prsní kloboučky před každým použitím. Pro jejich hygienu a suché uložení sterilizujte také pouzdro. Kontrolujte kloboučky před každým použitím a při prvních známkách poškození je vyhoďte. Rady pro bezpečnost Vašeho dítěte Nepoužívejte kloboučky jako savičku nebo dudlík. Nezmenšujte a nepřizpůsobujte si tvar kloboučku. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Používání kloboučku může ovlivnit kojení. Prosím v případě problémů s použitím kontaktujte laktačního poradce, porodní asistentky nebo svého lékaře. Jak kloboučky používat Omyjte si a osušte prso. Stimulujte Vaší bradavku jemnou masáží. Pro lepší přilnutí kloboučku k Vašemu prsu navlhčete okraj vnitřní části vodou nebo lékařskou vazelínou. Obraťte křidla kloboučku směrem ven k savičce a nasaďte savičku na bradavku. Uhlaďte křidla kloboučku na prso. Pro maximální kontakt nosu a bradičky Vašeho dítěte s Vaším prsem jsou křidélka uprostřed vykrojena. Před přiložením dítěte se přesvědčte, že klobouček je těsně přilnut k Vašemu prsu.

  6,19 €

 • MEDELA Chrániče bradavek 1 pár

  skladom do 24 hodín

  Užití Chrániče se vkládají do podprsenky, čímž zabraňují odírání citlivých bradavek. Jemný silikonový materiál zajišťuje pohodlné a diskrétní nošení. Dávkování Četnost a délka nošení závisí zcela na potřebě maminek. Kontraindikace Nejsou popsány. Vedlejší příznaky Nejsou popsány.

  16,60 €

 • Mam Compresses Bio - aktivna nelepiaca náplasť 12 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom do 24 hodín

  Multi-Mam Compresses je absolútne nový a unikátny prípravok starostlivosti o bradavky. Má silný bio-aktívny účinok, ktorý prináša bezprostrednú úľavu. Hlavné výhody Má utišujúci účinok pri bolestivých bradavkách   Poskytuje okamžitú úľavu a komfort   Znižuje opuchy a chráni pred infekciami   Podporuje prirodzený regeneračný proces a optimalizuje stav pokožky   Gél je vyrobený z prírodných výťažkov, ktoré sú bezpečné i pri požití   Jednoduchá a unikátna aplikácia formou hebkého obkladu   Multi-Mam Compresses je absolútne nový spôsob starostlivosti o bolestivé bradavky. Má silný bio-aktívny účinok, ktorý výrazne podporuje hojenie a stimuluje návrat k pôvodnému stavu pokožky. Multi-Mam Compresses neobsahuje žiadne konzervačné prísady. Unikátny spôsob aplikácie pomocou impregnovaných obkladov napomáha zachovať zvlhčené prostredie, neprilepuje sa k pokožke, znižuje možnosť bakteriálnej infekcie a je výnimočný svojim jednoduchým použitím. Multi-Mam Compresses poskytujú okamžitú úľavu od bolesti a opuchov. Zloženie Multi-Mam Compresses je založené na kombinácii starostlivo vybraných zložiek, ktoré výrazne napomáhajú hojiť ranky, utišovať bolesť, a majú antimikrobiálne a zvláčňujúce účinky. Multi-Mam Compresses neobsahujú žiadne toxické a prezervačné látky. Zloženie je čisto rastlinného pôvodu. Bioaktívny gél má príjemnú sladkú chuť a je absolútne bezpečný aj keď ho dieťa prehltne a preto nemusí byť pred dojčením odstránený. Vlastnosti Multi-Mam Compresses Bioaktívny účinok je dosiahnutý zložkami, ktoré ovplyvňujú biochemické procesy prebiehajúce v imunitnom systéme. Keďže sa imunitný systém buniek v podstate správa predurčeným spôsobom, bioaktívne produkty majú široké využitie. Vysoký účinok Multi-Mam Compresses je založený na skupine aktívnych zložiek (polysacharidov), ktoré ovplyvňujú biochemické procesy na bunkovej úrovni. Aplikácia Otvorte vrecúško, rozložte náplasť a umiestnite ju impregnovanou stranou na bradavku. Ponechajte náplasť účinkovať tak dlho ako považujete za potrebné, najmenej však 5 minút. Aplikujte najmenej 2 razy za deň, pokiaľ problémy neustúpia. Zloženie Aloe Barbadensis Extract*, Glycerin, Xanthan gum, Capryl Glycol * 75% bio-aktívnych polysacharidov a enzýmov. Obsah Jedno balenie obsahuje 12 náplastí, každá s obsahom 1,6 mg bioaktívneho gélu. Bio-aktívny gél má čisto rastlinné zloženie. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Je bezpečný aj pri požití.

  15,35 € -7% 16,50 €

 • MULTI-MAM LANOLIN 30ML

  skladom do 24 hodín

  Multi-Mam Lanolin je maximálne bezpečný produkt vyrobený z najčistejšieho lanolínu. Výrazne prispieva k ochrane bradaviek čím umožňuje bezproblémové dojčenie dieťaťa. Hlavné výhody Chráni bradavky počas dojčenia a zabraňuje ich popraskaniu   Poskytuje okamžitú úľavu a udržuje pokožku hebkú, pružnú a zdravú   Nahrádza a dopĺňa prirodzené mazivo eliminované dojčením   Je vysoko bezpečný, prírodný výrobok, ktorý nie je nutné odstraňovať pred dojčením   Je bez chuti a výraznej vôňe   Bolestivé bradavky Podráždené bradavky a následná bolesť, ktorou mamička trpí môžu otriasť dôverou v jej schopnosť dojčiť a výrazne zasahujú aj do vzťahu s dieťatkom, keďže každé kŕmenie je pre mamičku skôr utrpením než láskyplným zážitkom. Bolestivé bradavky môžu taktiež potláčať reflexné vypudzovanie mlieka. Mamička sa stáva viac podráždenou a tento začarovaný kruh vedie často k prerušeniu dojčenia dieťatka. Preto je nevyhnutné navrhnúť mamičke najmodernejšie metódy ako účinne predchádzať spomínaným problémom. Multi-Mam Lanolin Multi-Mam Lanolin je maximálne bezpečný produkt vyrobený z najčistejšieho lanolínu. Výrazne prispieva k ochrane bradaviek čím umožňuje bezproblémové dojčenie dieťaťa. Multi-Mam Lanolin je certifikovaný pre jeho cistotu a bezpečnosť a preto nemusí byť odstránení pred samotným dojčením. Je absolútne bezpečný aj pri požití dieťaťom. Nemá takmer žiadnu príchuť a vôňu a preto neprekáža dojčenému dieťaťu. Aplikácia Multi-Mam Lanolin sa môže používať kedykoľvek počas celého dňa, najlepšie však po dojčení. Minimálne použitie: dva razy denne. Rozotrite malé množstvo Multi-Mam Lanolin medzi prstami a aplikujte na celú oblasť bradavky. Lanolin nie je pred dojčením potrebné odstrániť. Zloženie Helianthus Annuus, Butyrospermum Parkii, Polyglyceryl-3 Beeswax, Squalene, Propyl Gallate. Obsah balenia: 30 ml.

  14,35 € -12% 16,30 €

 • NUK-Sada chráničů prsních bradavek 6ks 252067

  skladom do 24 hodín

  Užití Ochranné pomůcky pro kojící maminky. Sběrače s výlevkou pro snadné a čisté zachytávání mateřského mléka. Ventilované chrániče pro rychlou úlevu bolavých a citlivých bradavek + Měkké vložky do kloboučků. Použitý silikon nemění chuť mateřského mléka. To přispívá k vytvoření přirozeného pocitu při každodenním kojení dítěte.

  11,35 €

 • MEDELA Kontaktné dojčiace klobúčky veľkosť S 1 pár

  skladom do 24 hodín

  PoužitiePri dojčení v prípade vpadnutých, malých alebo boľavých bradaviek, ktoré neumožňujú dieťaťu správne prisatie, je možné dojčiť s pomôckou zvanou kontaktný dojčiaci klobúčik. Anatomický tvar klobúčikov umožňuje bábätku zachovať kontakt s prirodzenou vôňou matkinho prsníka. Dojčiaci klobúčik je vyrobený z veľmi jemného silikónu, je šetrný k pokožke a má neutrálnu vôňu. Dostupný v dvoch veľkostiach "S" (small) a "L" (large). Dojčiacu klobúčik je vhodný iba pre dočasné použitie. Použitie klobúčikov konzultujte s lekárom.

  11,33 €

 • MEDELA kontaktní kojicí kloboučky velikost M 1pár

  skladom do 24 hodín

  Anatomický tvar kloboučků umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčina prsu. Kontaktní kojicí kloboučky se nasazují pouze po dobu kojení. Kloboučky jsou vhodné pro dočasné použití. Pomáhají řešit obtíže, jakými jsou bolavé bradavky, ploché nebo vpáčené bradavky. Rovněž jsou vhodné v případě, že miminko bylo krmeno pomocí lahve a odmítá prso. Anatomický tvar kloboučku umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůní matčiny pokožky. Kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně. Kontaktní kojicí kloboučky se používají pouze po dobu kojení a lze je použít opakovaně. Dlouhodobé nebo nevhodné používání kloboučků může způsobit pokles tvorby mléka a může negativně ovlivnit následné kojení bez kloboučků. Používání by mělo být konzultováno s lékařem nebo odborníkem. Velikost: Small (S) 16 mm Medium (M) 20 mm Large (L) 24 mm

  11,33 €

 • MEDELA kontaktní kojicí kloboučky velikost L 1pár

  skladom do 24 hodín

  Užití Pomáhají řešit obtíže, jakými jsou bolavé bradavky, ploché nebo vpáčené bradavky. Rovněž jsou vhodné v případě, že miminko bylo krmeno pomocí lahve a odmítá prso. Anatomický tvar kloboučku umožňuje miminku kontakt s přirozenou vůni matčiny pokožky. Kloboučky jsou vyrobeny z velmi jemného silikonu neutrální vůně. Kontaktní kojicí kloboučky se nasazují pouze po dobu kojení. Klobouček je vhodný pro dočasné použití. Dávkování Kontaktní kojicí kloboučky se používají pouze po dobu kojení. Kontraindikace Nejsou popsány. Vedlejší příznaky Dlouhodobé nebo nevhodné používání kloboučků může způsobit pokles tvorby mléka a může negativně ovlivnit následné kojení bez kloboučků. Používání by mělo být konzultováno s lékařem nebo odborníkem. Poznámka Mateřské mléko obsahuje vše, co dítě potřebuje ke správnému prospívání: vodu (hlavní složku mateřského mléka), bílkoviny, tuky, uhlohydráty, minerály, vitamíny a železo. Vždy má správnou teplotu, dokonce i když jste mimo domov. Je sterilní a levné. Mateřské mléko má také další přínosy, a proto je lepší než náhradní mléko: poskytuje dítěti imunitu a protilátky, které jsou tvořeny tělem matky v boji proti bakteriím a patogenním látkám. Tento způsob ochrany je pro dítě důležitý, protože jeho imunitní systém se neustále vyvíjí. Obzvláště mlezivo obsahuje mnoho imunoglobulinů, které v imunitním systému plní funkci protilátek. Mnoho novorozeňat nesnáší bílkoviny obsažené v kravském mléce.

  11,33 €

 • MEDELA SILIKÓNOVÉ CHRÁNIČE BRADAVIEK 2 KS - L Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Prsné chrániče - mušličky chránia poranenú prsnú bradavku pred ďalším odieraním. Táto ochrana sa môže používať stále v čase medzi kojením. Vetracie otvory v hornej časti krytky umožňujú cirkuláciu vzduchu, čím zabraňujú tvorbe vlhkosti a podporujú hojenie.

  10,72 €

 • PHILIPS AVENT Chrániče bradaviek SMALL 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Obsah 2 chrániče bradaviek Veľkosť SMALL (malé) Vhodné pre novorodencov a nedonosené deti. Už žiadne bolestivé alebo popraskané bradavky počas kojenia Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Prispieva k dlhšiemu kojeniu Ľahké prisatie dieťaťa  Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Ľahké prisatie dieťaťa Vaše dieťa sa môže cez ochranu ľahko prisať a utesní ju. Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Dieťa sa stále môže dotýkať pokožky, cítiť ju a naďalej stimulovať tvorbu mlieka nasávaním; ľahko sa potom k prsiam vráti ihneď po uzdravení bradaviek. Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Chrániče bradaviek Philips AVENT sú vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu. Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Poznámka: Chrániče bradaviek Philips AVENT sú navrhnuté iba pre bolestivé alebo prasknuté bradavky a mali by ste ich používať po porade so zdravotníkom.

  8,48 €

 • PHILIPS AVENT Chrániče bradaviek STANDARD 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Obsah 2 chrániče bradaviek Veľkosť STANDARD Vhodné pre novorodencov a nedonosené deti. Už žiadné bolestivé alebo popraskané bradavky počas kojenia Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Prispieva k dlšiemu kojeniu Ľahké prisatie dieťaťa Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Ľahké prisatie dieťaťa Vaše dieťa sa môže cez ochranu ľahko prisať a utesní ju. Tvar umožňujúci kontakt pokožky s dieťaťom Dieťa sa stále môže dotýkať pokožky, cítiť ju a naďalej stimulovať tvorbu mlieka nasávaním; ľahko sa potom k prsiam vráti ihned po uzdravení bradaviek. Vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu Chrániče bradaviek Philips AVENT sú vyrobené z mimoriadne jemného silikónu bez chuti a zápachu. Ochrana bolestivých bradaviek počas kojenia Poznámka: Chrániče bradaviek Philips AVENT sú navrhnuté iba pre bolestivé alebo prasknuté bradavky a mali by ste ich používať po porade so zdravotníkom.

  8,15 €

 • NUK Ochranný prsní klobouček 2ks + box M 721243

  skladom do 24 hodín

  Ochranný prsní klobouček, pomáhá při kojení, když se miminku nedaří přisát nebo když má matka poraněné bradavky. Jemný, hladký silikon se dokonale přizpůsobí tvaru bradavky a je příjemný k pokožce. Drobné výstupky stimulují uvolňování mléka a pomáhají při kojení. Unikátní trojúhelníkový tvar umožňuje miminku udržovat důležitý přímý kontakt s pokožkou matky. 2 ks v balení včetně ochranného boxu na hygienické uskladnění. Používejte, když se miminku nedaří přisát nebo když má matka poraněné bradavky. Skladujte hygienicky a suché, v přiložené ochranné krabičce. Před použitím desinfikujte. Před každým použitím důkladně zkontrolujte, zda není klobouček poškozený, obzvláště, pokud má dítě zuby. Složení silikon

  4,48 €

 • BABY NOVA silikonový prsní klobouček 2 ks 39301

  skladom do 24 hodín

  Užití Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. S pomocí různých pomůcek si maminky mohou během kojení ulevit. Silikonové prsní kloboučky chrání prsní dvorce během kojení a umožňují jim bezbolestný průběh. Zvláště je doporučujeme při přecitlivění a bolestech prsních dvorců. Dokonale přilnou k prsu. Prsní kloboučky jsou vyrobeny z kvalitního měkkého silikonu, který je bez zápachu a chuti, a proto chuť mateřského mléka nemění. Lehce se čistí a dezinfikuje, tím je zaručeno bezproblémové a hygienické použití. Čištěni pod tekoucí vlažnou vodou, dezinfekce pouze vodní parou, nebo ve sterilizátoru.

  2,68 €

 • BABY NOVA silikonový prsní klobouček 1ks 36043

  skladom do 24 hodín

  Užití Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. S pomocí různých pomůcek si maminky mohou během kojení ulevit. Silikonové prsní kloboučky chrání prsní dvorce během kojení a umožňují jim bezbolestný průběh. Zvláště je doporučujeme při přecitlivění a bolestech prsních dvorců. Dokonale přilnou k prsu. Prsní kloboučky jsou vyrobeny z kvalitního měkkého silikonu, který je bez zápachu a chuti, a proto chuť mateřského mléka nemění. Lehce se čistí a dezinfikuje, tím je zaručeno bezproblémové a hygienické použití. Čištěni pod tekoucí vlažnou vodou, dezinfekce pouze vodní parou, nebo ve sterilizátoru.

  1,28 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam