Úvodná strana Deti a mamičky Potreby pre mamičky Ostatné potreby pre mamičky

Ostatné potreby pre mamičky

Chceme byť všetkým mamičkám čo najviac nápomocní. Preto je náš sortiment pomôcok pre mamičky ozaj široký. V tejto sekcii nájdete všetko, čo vám uľahčí a spríjemní prvé i tie následujúce dni s vašim bábätkom. A máme pre vás i potreby do pôrodnice, ako sú napríklad pôrodnické vložky alebo vložky do podprsenky. Krémy na strie, prsia a bradavky sú ďalšími prípravkami, ktoré každá nastávajúca i novopečená mamička iste ocení.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ostatné potreby pre mamičky - detailný popis

Tehotenstvo, pôrod a popôrodné obdobie sú pre mamičky špecifickým obdobím. Existujú pomôcky, ktoré Vám tento čas uľahčia a spríjemnia,

Široký výber potrieb pre mamičky nájdete na MojaLekáreň.sk

V tejto kategórii nájdete napríklad pôrodnícke vankúše, masti a emulzie po pôrode, balzamy pre mamičky a pod.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: DR. MÜLLERAVÈNEFROSCHKAMILA ,...

Doplnkový tovar

  • Spodná bielizeň - Tehotné ženy aj mamičky po pôrode potrebujú špeciálnu starostlivosť, a preto je potrebné vybrať si aj pohodlné a funkčné spodné prádlo. V bielizni sa musia nastávajúce aj čerstvé mamičky cítiť pohodlne, prirodzene a chránené pred otlakmi aj dráždením.
  • Tehotenské testy - Pracujú na princípe zistenia tehotenského hormónu HCG v moči. Ten možno preukázať približne 8 dní po oplodnení. Najprv je hladina HCG nízka, neskôr jeho množstvo v moči rastie. Výsledok testu je zvyčajne spoľahlivý na 99% deň po vynechaní očakávanej menštruácie.
  • Starostlivosť po pôrode - Popôrodné obdobie patrí medzi vôbec najnáročnejšie obdobie v živote ženy. V našej ponuke preto nájdete produkty, ktoré vám toto náročné obdobie pomôžu uľahčiť.

TIP! Mamičky, ušetrite hŕbu drahocenného času a nakúpte si v našej lekárni kompletnú výbavu na starostlivosť o bábätko - z pohodlia domova a úplne bez starostí.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika