MojaLekáreň.sk

Ostatné potreby pre mamičky BELLA HAPPY

HAPPY Pôrodnícky balíček XL COMFORT

HAPPY Pôrodnícky balíček XL COMFORT

od 15,99 € darček

Pôrodnícky balíček Bella Baby Happy predstavuje to najdôležitejšie,…

Na sklade už iba 3 - 5 kusy

39,29 €

BELLA HAPPY Pôrodnícky balíček XL BASIC

BELLA HAPPY Pôrodnícky balíček XL BASIC

od 15,99 € darček

Pôrodnícky balíček Bella Happy predstavuje to najdôležitejšie, čo je…

Momentálne nedostupné

Ostatné potreby pre mamičky BELLA HAPPY

Chceme byť všetkým mamičkám čo najviac nápomocní. Preto je náš sortiment pomôcok pre mamičky ozaj široký. V tejto sekcii nájdete všetko, čo vám uľahčí a spríjemní prvé i tie následujúce dni s vašim bábätkom. A máme pre vás i potreby do pôrodnice, ako sú napríklad pôrodnické vložky alebo vložky do podprsenky. Krémy na strie, prsia a bradavky sú ďalšími prípravkami, ktoré každá nastávajúca i novopečená mamička iste ocení.

Tehotenstvo, pôrod a popôrodné obdobie sú pre mamičky špecifickým obdobím. Existujú pomôcky, ktoré Vám tento čas uľahčia a spríjemnia,

Široký výber potrieb pre mamičky nájdete na MojaLekáreň.sk

V tejto kategórii nájdete napríklad pôrodnícke vankúše, masti a emulzie po pôrode, balzamy pre mamičky a pod.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: DR. MÜLLERAVÈNEFROSCHKAMILA ,...

Doplnkový tovar

  • Spodná bielizeň - Tehotné ženy aj mamičky po pôrode potrebujú špeciálnu starostlivosť, a preto je potrebné vybrať si aj pohodlné a funkčné spodné prádlo. V bielizni sa musia nastávajúce aj čerstvé mamičky cítiť pohodlne, prirodzene a chránené pred otlakmi aj dráždením.
  • Tehotenské testy - Pracujú na princípe zistenia tehotenského hormónu HCG v moči. Ten možno preukázať približne 8 dní po oplodnení. Najprv je hladina HCG nízka, neskôr jeho množstvo v moči rastie. Výsledok testu je zvyčajne spoľahlivý na 99% deň po vynechaní očakávanej menštruácie.
  • Starostlivosť po pôrode - Popôrodné obdobie patrí medzi vôbec najnáročnejšie obdobie v živote ženy. V našej ponuke preto nájdete produkty, ktoré vám toto náročné obdobie pomôžu uľahčiť.

TIP! Mamičky, ušetrite hŕbu drahocenného času a nakúpte si v našej lekárni kompletnú výbavu na starostlivosť o bábätko - z pohodlia domova a úplne bez starostí.

Kategóriu Ostatné potreby pre mamičky nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.