Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre mamičky » Péče po porodu

Péče po porodu

Popôrodné obdobie patrí medzi vôbec najnáročnejšie obdobie v živote ženy. V našej ponuke preto nájdete produkty, ktoré vám toto náročné obdobie pomôžu uľahčiť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Péče po porodu - detailný popis

čaje pre mamičky – jedná sa najmä o bylinné čaje vhodné na podporu laktácie.

spevňujúca kozmetika - počas tehotenstva prechádza telo ženy veľkými zmenami. Mnoho žien po pôrode vydesí vyťahaná koža na bruchu alebo strie na bruchu, bokoch a prsiach. Je preto dobré poskytnúť dotknutým partiám dostatok priestoru na regeneráciu, pri čom vám môže pomôcť dobre vybraná kozmetika, vďaka ktorej bude vaša pokožka elastickejšia, pružnejšia, regenerovaná a vyživovaná.

starostlivosť o prsia – po pôrode dochádza k nalievaniu pŕs mliekom, čo môže byť značne nepríjemné a bolestné. Rovnako bradavky, ktoré nie sú zvyknuté na záťaž sú veľmi citlivé a môžu bolestivo praskať. Z toho dôvodu je dôležité dodržiavať dostatočnú hygienu pŕs, aby sa zabránilo vzniku nežiadúcej infekcie. Bradavky je potom doporučované mazať krémom priamo určeným na kožu namáhanú častým dojčením.

vložky po pôrode – popôrodné vložky patria k povinnej výbave každej nastávajúcej mamičky. V prvých dňoch po pôrode dochádza k silnému krvácaniu, preto je potrebné mať pripravené veľmi savé a zároveň priedušné vložky, ktoré je nutné často vymieňať. Na ich správnu fixáciu je dobré použiť jednorazové popôrodné nohavičky.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam