Úvodná strana Deti a mamičky Potreby pre mamičky Péče po porodu Čaje pre mamičky

Čaje pre mamičky

V období, kedy očakávate bábätko a tiež keď ho dojčíte, je dôležité dbať nielen na to čo jete, ale tiež čo pijete. K bábätku sa totiž skrz vás všetko dostane. V tejto sekcii nájdete čaje pre mamičky, ktoré sa chcú vyvarovať takým látkam ako sú konzervanty, cukry a kofeín. 

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Čaje pre mamičky - detailný popis

Z pitie čaju sa stal svojím spôsobom rituál spojený s pocitom harmónie a pokoja. Pre dojčiace mamičky je dôležité byť v psychickej pohode, ku ktorej môže prispieť rozjímanie nad hrnčekom čaju. Široký výber opaľovacích emulzií nájdete na MojaLekáreň.sk.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať čaju pre mamičky rôznych značiek značiek:

  • Leros - Myslíme aj na mamičky. Mimoriadne kvalitné čaje pre tehotné i dojčiace ženy spĺňajú najprísnejšie požiadavky. Sú chutné, 100% prírodné, bez chemických prísad.
  • Apotheke - Sila liečivých bylín bola vyhľadávaná radom generácií pred nami, a je teda aj dnes prirodzenou alternatívou využívajúce jemného pôsobenia účinných bylinných látok na náš organizmus.
  • Nobilis Tilia - Obsahuje zmes liečivých bylín, ktorá dodáva dojčiacim mamičkám potrebné vitamíny a minerály, priaznivo ovplyvňuje metabolizmus a podporuje tvorbu materského mlieka.

Doplnkový tovar

  • Spevňujúce kozmetika - Zoštíhľujúci a spevňujúci kozmetika pre pevný dekolt a poprsie, pre ploché brucho. Vyberte si prípravky na celulitídu, spevnenie pokožky. Vyberte si tie najkvalitnejšie prípravky, ktoré vám pri pravidelnej starostlivosti pomôžu docieliť perfektného vzhľadu.

  • Starostlivosť o prsia - S starostlivosťou začnite už pred pôrodom. Na svoje prsia by ste mali zaostriť už pred samotným pôrodom

  • Vložky po pôrode - Po pôrode sa u žien objavuje popôrodné krvácanie, ktorým sa telo očisťuje. Prvé dni je krvácanie trochu silnejší, a preto je potrebné mať po ruke pôrodnícke čiže popôrodné vložky, ktoré sú ultrasavé, priedušné a dodajú vám pocit komfortu a sucha.


TIP! Máme pre vás i potreby do pôrodnice, ako sú napríklad pôrodnícke vložky. V ďalšom období oceníte napr. Krémy na strie, prsia a bradavky.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika