Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre mamičky » Prsné vložky

Prsné vložky

Udržujte svoje prsia v čistote, suchu a pohodlí pomocou prsných vložiek. Oceníte to vy i vaše bábätko. Prsné vložky sú vyrobené z príjemného absorpčného materiálu, ktorý pohltí všetko samovoľne unikajúce mlieko a udrží prsia čisté na ďalšie dojčenie. Vďaka prsným vložkám sa budete cítiť pohodlne a komfortne a nebudete sa musieť obávať nepríjemného úniku materského mlieka medzi jednotlivými dojčeniami.

Prsia po dojčení niekedy obsahujú ešte zvyškové mlieko, ktoré po krátkej dobe začne samovoľne vytekať. Vložky do podprsenky zachytia toto unikajúce materské mlieko a vy sa medzitým môžete nerušene baviť. Prsné vložky a tampóny sú antibakteriálne a nájdete i látkové prsné vložky, ktoré sú prateľné a vhodné k opakovanému použitiu.

Tampóny do podprsenky na jednorázové použitie

Prsné vložky a tampóny na jednorázové použitie sú vyrobené z veľmi jemného materiálu, ktorý okrem zachytenia úniku mlieka predchádza bolesti bradaviek po dojčení. Tampóny nie sú pod oblečením vidieť a fungujú i ako vložky do dojčiacej podprsenky. Samozrejme sa vojdú tiež do normálnej podprsenky.

Špeciálne hydrogélové prsné vložky liečia a predchádzajú popraskaniu bradaviek, ku ktorému môže dôjsť v prvých dňoch dojčenia. Hydrogélové vložky sú vyrobené zo šetrného materiálu, ktorý naďalej nedráždi prsnú bradavku a hojí citlivú kožu. Tampóny s obsahom hydrogélu obnovujú štruktúru pokožky, hydratujú ju a zanechávajú ju hladkú a hebkú. Najpredávanejšie sú hydrogélové vložky Chicco, ktoré vyliečia rozpraskanú a rozboľavelú kožu a zároveň ochránia pred nežiadúcim únikom materského mlieka.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • PHILIPS AVENT Prsné vložky jednorázové denné 60 kusov

  skladom > 5 ks

  Jednorazové denné vložky 60 kusov Komfortné a nenápadné Maximálne pohodlné 1. Neviditeľné pod oblečením. Ultra tenké a tvarované. Samolepiaci pásik zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke. 2. Ultra absorpčné. Viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstva, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky. 3. Veľmi mäkká vrstva. Hodvábne jemné a priedušné prírodné materiály. Dermatologicky testované. Jednotlivo balené pre dokonalú hygienu. Vyvinuté v spolupráci s laktačnou poradkyňou Vicky Scott, ktorá už viac ako 15 rokov pomáha mamičkám pri dojčení. Pocit sucha a pohodlia cez deň i noc. Zadarmo: 2 nočné vložky.

  9,40 € -5% 9,90 €

 • PHILIPS AVENT Prsné vložky jednorázové denné 30 kusov

  skladom 3 - 5 ks

  Jednorázové denné vložky 30 kusov Komfortné a nenápadné Maximálne pohodlné Neviditeľné pod oblečením.Ultra tenké a tvarované. Samolepiaca páska zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke.Ultra absorpčné. Viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstva, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky.Veľmi mäkká vrstva.Hodvábne jemné a priedušné prírodné materiály. Dermatologicky testované. Jednotlivo balené pre dokonalú hygienu. Vyvinuté v spolupráci s laktačnou poradkyňou Vicky Scott, ktorá už viac ako 15 rokov pomáha mamičkám pri dojčení. Pocit sucha a pohodlia cez deň i noc.

  7,09 € -9% 7,79 €

 • JOHNSON´S BABY Prsné vložky pre dojčiace matky 50 kusov

  JOHNSON´S BABY Prsné vložky pre dojčiace matky 50 kusov

  Akcia

  skladom do 24 hodín

    Tieto dojčiace vložky vám prinášajú pohodlie hneď v niekoľkých jeho podobách. Sú veľmi savé, takže zachytia všetko vytekajúce mlieko a vaša citlivá pokožka pŕs a bradaviek tak zostane vždy v suchu. Vložky do podprsenky Johnson's baby sú pekne tvarované a poddajné, ľahko sa tak prispôsobia vašej podprsenke a nie sú vidieť ani pod priliehavým oblečením. Môžete tak byť pokojná, že sa určite neobjavia žiadne mokré fľaky a pritom vyzerať dobre. Pre vaše maximálne pohodlie majú špeciálnu podšívku a tvar, sú príjemné na dotyk, takže nedráždia vašu citlivú pokožku. Výhody dojčiacich vložiek do podprsenky Johnson's baby Nedráždia pokožku a držia ju vždy v suchu. Sú prirodzené a poddajné, takže ich skryjete aj pod priliehavým oblečením. Keď ich skladujete v bežných podmienkach, majú neobmedzenú dobu životnosti. Ako prsné vložky používať Prsné vložky sú na jedno použitie a môžete ich vkladať ako do bežnej podprsenky, tak aj do špeciálnych dojčiacich podprseniek. Vložky majú lepiacu časť, takže v podprsenke pekne držia a nemenia svoju polohu. Ak je vložka mokrá, ihneď ju vymeňte. Odporúčanie Pred každým dojčením si umyte bradavku a jej okolie, aby ste docielili ešte väčšiu čistotu. Vložky skladujte mimo dosahu detí, mohli by si ich ľahko pomýliť s hračkou a vdýchnuť ich.   V tomto balení si kúpite 50 ks sucha a pohodlia. Recenzia zákazníka "Po pôrode sa mi spustilo naozaj veľa mlieka, takže som vyskúšala veľa vložiek a žiadne nestíhali. Až som nakoniec narazila na JOHNSON'S baby a tie jediné vsiakli všetko. Navyše sa po nasatí nerozpadajú a držia pohromade. Som s nimi naozaj veľa spokojná. "  

  5,00 € -19% 6,21 €

 • NUK PRSNA VANK ULTRA DRY COMFORT 24K

  NUK PRSNA VANK ULTRA DRY COMFORT 24K

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Vložky do podprsenky pre dojčiace matky, jednotlivo balené v hygienickom obale. Použitie na ochranu bielizne pred unikajúcim materským mliekom v období dojčenia alebo tehotenstva. Vnútorné absorbent premení tekutinu na gél. Hebké k pokožke, lepiaca páska na upevnenie do podprsenky. Pužívejte podľa potreby, v podstate podľa množstva unikajúceho materského mlieka. Po použití vyhoďte.

  3,38 € -25% 4,50 €

 • Chicco Tampóny antibakteriálne do podprsenky 60ks

  Chicco Tampóny antibakteriálne do podprsenky 60ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Antibakteriálne tampóny obsahujú super absorbčné mikro-perličky, ktoré zachytia prenikajúcu vlhkosť z mlieka, ktoré vyteká von v medzičase medzi dojčením. Sú vyrobené z jemnej netkanej látky, ktorá dovoľje prsiam dýchať a udržuje dvorce a bradavky suché. Tampóny sú jemné a tenké, preto sú pod oblečením nepatrné. Vďaka anatomickému tvaru lepiacich stripov pevne držia na prsiach.Testované podľa smerníc EÚ.

  8,41 € -16% 10,00 €

 • BEL BABY PRSNÉ VLOŽKY 30KS

  skladom do 24 hodín

  Bel baby prsné vložky sú priedušné a nedráždia citlivú pokožku. Vlastnosti: savé jadro s buničiny, udržujú pokožku stále v suchu, tvar anatomický a praktická lepítka, ktoré zaručujú bezpečné a nenápadné nosenie.

  2,98 € -8% 3,23 €

 • Chicco Tampóny antibakteriálne do podprsenky 30ks

  Chicco Tampóny antibakteriálne do podprsenky 30ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Antibakteriálne tampóny obsahujú super absorbčné mikro-perličky, ktoré zachytia prenikajúcu vlhkosť z mlieka, ktoré vyteká von v medzičase medzi kojením. Sú vyrobené z jemnej netkanej látky, ktorá dovoľuje prsiam dýchať a udržuje dvorce a bradavky suché. Tampóny sú jemné a tenké, preto sú pod oblečením nepatrné. Vďaka anatomickému tvaru lepiacich stripov držia pevne na prsiach.Testované podľa smerníc EÚ.

  5,47 € -21% 6,90 €

 • PHILIPS AVENT Absorpčné vložky bavlnené pracie 6 kusov

  skladom do 24 hodín

  Obsah 6 vložiek a sáčok na pranie Vyvinuté s odborníkom na dojčenie Vyvinuté s pôrodnou asistentkou a detskú poradkyňou Vicky Scott, ktorá poskytuje podporu dojčiacim matkám už 15 rokov. Mimoriadna jemnosť a absorpcie Absorpčné vložky odvádzajú vlhkosť z pokožky a zachytávajú ju v nepriepustnej výstelke. Znovu použiteľné s vrstvou z jemnej česanej vlny Vrstva z jemnej česanej vlny - mäkká a jemná voči pokožke. Možno prať v práčke a sušiť v sušičke. Vložky pre opakované použitie majú bavlnenú prednú vrstvu, ktorá je mäkká a jemná k pokožke, a absorpčnú výplň, ktorá odvádza vlhkosť z pokožky a zachytáva ju za zadnou vrstvou. Vonkajšia čipková úprava podtrhuje ženskosť a zamedzuje posúvaniu vložky. Vložky možno prať v práčke pri teplote 40 ° C a sušiť v sušičke.

  10,14 € -15% 11,90 €

 • BEL Baby prsné vložky duopack 2x30ks

  skladom do 24 hodín

  Bel baby prsné vložky sú priedušné a nedráždia citlivú pokožku. Vlastnosti: savé jadro z buničiny, udržujú pokožku stále v suchu, tvar anatomický a praktické lepítka, ktoré zaručujú bezpečné a nenápadné nosenie.

  5,39 €

 • BELLA Tampóny pre kojacie matky 30 kusov 

  skladom do 24 hodín

  Priedušné prsné tampóny chránia spodnú bielizeň pred znečistením mliekom. Vnútorná strana je vyrobená z prírodnej bavlny. Tampóny dokonale priľnú k Vašim prsiam a bavlnená vrstva chráni bradavky pred podráždením. Vložky sú vybavené špeciálnou lepiacou páskou, takže ich môžete prilepiť na vnútornú stranu podprsenky.

  3,06 €

 • PHILIPS AVENT Prsní termovložka 2 kusy

  skladom do 24 hodín

  Komfortní termo vložka jemně pečuje o nalité prsy; kojení je snadnější pro maminku a dítě. Teplé použití stimulace toku mléka před kojením vložku nahřejte ponořením do horké vody na 10 minut Studené použití zklidňuje bolestivá místa či nalité prsy Balení obsahuje 2x termo vložka 2x návlek

  18,65 €

 • ORGANYC vložky do podprsenky z biobavlny 24 kusů

  skladom > 5 ks

  V období kojení jsou ženská prsa mimořádně citlivá na vnější materiály. Tyto vložky chrání bradavky a zároveň nošené prádlo před podrážděním a poškozením. Citlivá místa si říkají o citlivé ošetření a zároveň mají silnou potřebu dýchat. Pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Dobrý důvod, proč vybrat biologické, které je zdravější pro Vás i životní prostředí. bělené bez chlóru celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION bez parfemace, kovu, plastu balení jsou vyrobena z recyklovaného papíru klinicky a dermatologicky testované Složení výrobků Organyc 100% z bio bavlny  

  4,20 €

 • MAM Prsní polštářky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  Prsní polštářky se používají při kojení, vkládají se do podprsenky. Jsou velmi tenké a přesto je mléko rychle absorbováno do vnitřní vrstvy tampónů. Vnější vrstva zůstává suchá a jemná.  Kojící maminky jsou tak chráněné a cítí se pohodlně ve svém aktivním životě. Proč používat prsní polštářky Díky upevňovacímu pásku zůstanou vždy na svém místě. Díky dvěma jemným vrstvám a prodyšnosti zapomenete, že je máte. Široký fixační pásek udrží tampónky na místě. Balení obsahuje 30 kusů.  

  3,63 €

 • PHILIPS AVENT Prsní vložky jednorázové noční 20 kusů

  skladom do 24 hodín

  Jednorázové noční vložky 20 kusů Komfortní a nenápadné Maximálně pohodlné 1. Ochrana po celou noc Široký tvar a více vrstev zvyšuje absorpci. Dvojitý samolepící pásek zabraňuje posouvání vložky v podprsence. 2. Jednotlivé vrstvy navrženy tak, aby byla zajištěna ochrana při poloze v leže. 3. Ultra absorpční. Víc vrstev s vysokou absorpcí a vrstva, která zachytí vlhkost uvnitř vložky. 4. Velmi měkká vrstva. Hedvábně jemné a prodyšné přírodní materiály. Dermatologicky testované. Jednotlivě balené pro dokonalou hygienu. Vyvinuto ve spolupráci s laktační poradkyní Vicky Scott, která již více než 15 let pomáhá maminkám při kojení. Pocit sucha a pohodlí přes den i noc. Zdarma: 2 denní vložky

  7,09 €

 • BABY NOVA Prsní tampóny 30ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Jednorázové tampóny do podprsenky jsou určeny kojícím matkám. Tampony pomáhají udržet pokožku čistou. Jednoduše se vloží do podprsenky. Vyměňujte je dle potřeby a po použití vyhoďte. Pokud uniká více mléka, je pro vás efektivnější pořídit si sběrače mateřského mléka. Ragády Ragády jsou prasklinky vyskytující se přímo na bradavkách. Prvním příznakem vzniku ragád je zvýšená citlivost bradavek, bolestivost, pálení či zarudnutí, které vede až k vlastnímu popraskání kůže. Nejčastější příčinou vzniku ragád je nesprávná technika sání dítěte (jeho špatné přiložení k prsu), nesprávná péče o prsní bradavky, zejména časté mytí prsů mýdlem a neudržení prsů v suchém prostředí (je nutné používat kvalitní tampony do podprsenky, které zachytí odkapávající mléko a tampony často měnit). Na poškození bradavek se může podílet i kvasinková infekce.

  3,87 €

 • LANSINOH JEDNORAZOVÉ VLOŽKY DO PODPRSENKY 60 KS

  skladom do 24 hodín

  Lansinoh jednorazové vložky do podprsenky ponúkajú efektívnu a diskrétnu ochranu pred únikom materského mlieka. Sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a vždy suchou podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržiava pokožku a oblečenie suché. Predstavujeme aj dva protišmykové lepiace pásiky, ktoré udržia vložku na mieste. Je to jediná vložka s polymérom, ktorá drží svoj tvar, aj keď je vlhká. Vložky sú hygienicky balené – dokonalé na úschovu v taške, keď  ste vonku. Vlastnosti produktu: diskrétne, prirodzene tvarované - neviditeľný dizajn balené jednotlivo a jednorazovo hygienické vhodné pre všetky veľkosti prsníkov technológia jednosmernej vlhkosti zaručí, že zostanete suchá vo dne i v noci superabsorpčný polymér a vždy suchá podšívka odvedie a udrží mlieko v jadre vložky ultra tenké priedušná nepremokavá vonkajšia vrstva udržiava vaše oblečenie suché mäkká a priedušná vnútorná vrstva pre maximálne pohodlie dva lepiace pásiky udržujú vložku na mieste Použitie 1. otvorte obal 2. odstráňte krycie papieriky z lepiacich pások 3. vsuňte vložku do podprsenky s lepiacimi páskami umiestnenými hore a dolu smerom von Meňte vložky podľa potreby na udržanie zdravej pokožky.

  11,06 €

 • LANSINOH JEDNORAZOVÉ VLOŽKY DO PODPRSENKY 24 KS

  skladom do 24 hodín

  Lansinoh jednorazové vložky do podprsenky ponúkajú efektívnu a diskrétnu ochranu pred únikom materského mlieka. Sú vybavené špeciálnym absorpčným polymérom a vždy suchou podšívkou, ktorá odvádza mlieko do jadra vložky, čím udržiava pokožku a oblečenie suché. Predstavujeme aj dva protišmykové lepiace pásiky, ktoré udržia vložku na mieste. Je to jediná vložka s polymérom, ktorá drží svoj tvar, aj keď je vlhká. Vložky sú hygienicky balené – dokonalé na úschovu v taške, keď  ste vonku. Vlastnosti produktu: diskrétne, prirodzene tvarované - neviditeľný dizajn balené jednotlivo a jednorazovo hygienické vhodné pre všetky veľkosti prsníkov technológia jednosmernej vlhkosti zaručí, že zostanete suchá vo dne i v noci superabsorpčný polymér a vždy suchá podšívka odvedie a udrží mlieko v jadre vložky ultra tenké priedušná nepremokavá vonkajšia vrstva udržiava vaše oblečenie suché mäkká a priedušná vnútorná vrstva pre maximálne pohodlie dva lepiace pásiky udržujú vložku na mieste Použitie 1. otvorte obal 2. odstráňte krycie papieriky z lepiacich pások 3. vsuňte vložku do podprsenky s lepiacimi páskami umiestnenými hore a dolu smerom von Meňte vložky podľa potreby na udržanie zdravej pokožky.

  6,70 €

 • MEDELA Vložky do podprsenky pro opakované použití 2páry

  skladom do 24 hodín

  Umožňují cirkulaci vzduchu kolem bradavky. Kvalitní jemný krajkový materiál zajišťuje velmi pohodlné a diskrétní nošení. Absorbují unikající mateřské mléko v období mezi kojením. Vložky jsou vhodné pro opakované použití - pratelné při 60°C. Vložky se mění dle potřeb matky v závislosti na množství unikajícího mléka, lze použit opakovaně.

  17,96 €

 • T-TOMI Bambusové vložky do podprsenky 6 kusů + prací sáček + NIVEA dětská…

  7 dní

  Pratelné bambusové vložky do podprsenky T-tomi kruhového tvaru o průměru 12 cm jsou vyrobené ze 4 vrstev jemného bambusového froté. Spodní vrstva je tvořena 100% polyesterem s PUL zátěrem, který tvoří nepropustnou, ale přesto prodyšnou vrstvu a brání pronikání vlhkosti. Balení obsahuje 6 kusů = 3 páry. Bambusové vložky a jejich výhody jemné bambusové froté + PUL zátěr nepropustné, ale prodyšné 6 kusů = 3 páry pratelný sáček se stahováním průměr 12 cm Produkty T-tomi splňují požadavky stanovené vyhláškou MZ SR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.  Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu.

  9,68 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam