Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » P » PHILIPS AVENT

PHILIPS AVENT

Výrobky značky Philips Avent boli vyvinuté na uľahčenie starostlivosti o bábätko v jeho prvých mesiacoch na tomto svete. Pomôžu vám pri odsávaní materského mlieka z pŕs i so správnou a hygienickou výživou vášho dieťatka.

Odsávačka mlieka po priložení k prsníku citlivo a bezbolestne začne odsávať vaše materské mlieko do pripravenej dojčenskej fľaše. Takto naplnené fľaštičky budú pripravené k dojčeniu vášho potomka aj v prípade, že práve nemôžete byť pri bábätku v čase, keď je zvyknuté na prísun materského mlieka. Momentálne je k dispozícii manuálna odsávačka mlieka Avent Natural.

Mlieko môžete uchovávať v dojčenských fľašiach Avent alebo takisto vo VIA pohárikoch. Ak bude potrebné odsaté materské mlieko ohriať určite využijete ohrievač fliaš a detskej stravy. Vaše dieťatko tak vždy dostane stravu rýchlo a v ideálnej teplote. Aby bolo vaše bábätko chránené pred baktériami, ktoré sa môžu vyskytovať na zle umytých fľašiach, vyvinul Philips Avent i sterilizátor, ktorý vás účinne a spoľahlivo týchto baktérií zbaví. Sterilizátor s fľašami stačí iba v závislosti od zvoleného typu vložiť do mikrovlnnej rúry alebo pripojiť do elektrickej siete. K dojčenským fľašiam je možné zakúpiť aj cumlík, ktorá vďaka špeciálne zvolenému materiálu umožňuje dieťaťu pokojné pitie bez nepríjemného prehĺtania vzduchu. Toto pitie dojčaťu verne pripomína satie mlieka priamo z prsníka matky. Cumlíky sú k dispozícii s rôzne veľkými otvormi pre prietok mlieka.

Viac informácií
 • PHILIPS AVENT Prsné vložky jednorázové denné 60 kusov

  skladom > 5 ks

  Jednorazové denné vložky 60 kusov Komfortné a nenápadné Maximálne pohodlné 1. Neviditeľné pod oblečením. Ultra tenké a tvarované. Samolepiaci pásik zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke. 2. Ultra absorpčné. Viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstva, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky. 3. Veľmi mäkká vrstva. Hodvábne jemné a priedušné prírodné materiály. Dermatologicky testované. Jednotlivo balené pre dokonalú hygienu. Vyvinuté v spolupráci s laktačnou poradkyňou Vicky Scott, ktorá už viac ako 15 rokov pomáha mamičkám pri dojčení. Pocit sucha a pohodlia cez deň i noc. Zadarmo: 2 nočné vložky.

  9,40 € -5% 9,90 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík Classic – 4 otvory 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Cumlík Classic s rýchlym prietokom, 4 otvory, od 6 mesiacov Kvalitné kŕmenie, kvalitný spánok Pomáha upokojiť vaše dieťa, najmä v noci. **S cumlíkom Philips AVENT Classic dieťa reguluje prúd mlieka ako pri dojčení, takže sa neprejedá a nedusí. Jedinečný ventil cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše, čím podporuje zdravé a aktívne kŕmenie a znižuje riziko podráždeného správanie ** a koliky ***. Jednoduché prisatie vďaka jedinečnému ventilu cumlíka Jedinečný ventil cumlíka sa ohýba podľa rytmu kŕmenia dieťaťa. Mlieko tečie iba tou rýchlosťou, akú si vaše dieťa zvolí, takže sa neprejedá a nedusí. Klinicky overený účinok - významne menej podráždeného správanie Spánok a výživa sú nevyhnutné pre zdravie a pohodu vášho dieťaťa. Vykonali sme náhodné klinické skúšky, aby sme zistili, či má tvar dojčenskej fľaše vplyv na správanie dieťaťa. Ukázalo sa, že dojčenská fľaša Philips AVENT Classic výrazne potláča nespokojný správanie o 28 minút denne oproti porovnávacie fľaši (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To sa potvrdilo obzvlášť v noci. ** Jedinečný antikolikový systém Jedinečný ventil cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše a nie do bruška dieťaťa. *** K dostaniu cumlíky s rôznymi prietokmi Fľaša Philips AVENT Classic ponúka rôzne prietoky, ktoré držia krok s rastom vášho dieťaťa. Pamätajte na to, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Všetky cumlíky sú k dispozícii v balení po dvoch kusoch.

  5,30 € -2% 5,40 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural 260 ml 1 ks

  skladom > 5 ks

  Dudlík Natural s pomalým průtokem, 2 otvory Přirozený Způsob krmení z láhve Dudlík AVENT s designem okvětními lístky.Naše nová lahev zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás. Dudlík má inovativní design okvětních lístků a podporuje Přirozené přišít podobné jako u přisát k prsu. Ulehčit tak vašemu dítěti combined krmení z prsu a láhve. Přirozené přišla díky širokému dudlíku ve tvaru prsu Dudlík ve tvaru prsu podporuje Přirozené přijít podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechod mezi kojením a krmením z lahve. Jedinečný příjemný tvar okvětních lístků zajišťuje mimořádně měkký a pružný dudlík Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost a pružnost, aniž by došlo k jeho stisknutí. Vaše dítě bude mít při krmení větší pohodlí a bude spokojenější. Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch Proud do láhve a nikoli do Brisk dítěte. Ergonomický tvar pro maximální pohodlí Jedinečný tvar láhve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Kompatibilní s řadou Philips AVENT Nová láhev Philips AVENT Natural je kompatibilní s výrobky řady Philips AVENT s výjimkou lahví Classic a držadla Hrnečku. Lahve Philips AVENT Natural doporučujeme používat pouze s šidítka Philips AVENT Natural. Tato láhev neobsahuje BPA * Nová láhev Philips AVENT Natural je vyrobena z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylenu). Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i mytí. Láhev má jen Několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

  8,48 € -0% 8,50 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE FANTÁZIA 0-6 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE FANTÁZIA 0-6 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -35% 8,79 €

 • PHILIPS AVENT Dudlík Classic variabilní 2 kusy

  skladom 1 - 2 ks

  Dudlík Classic s variabilním průtokem, 1 průsek, od 3 měsíců Upravte rychlost průtoku pro pohodlí dítěte U dudlíku s variabilním průtokem můžete upravit rychlost průtoku podle hustoty tekutiny a dokonale tak přizpůsobit krmení rytmu dítěte. Doporučujeme používat tento dudlík pro hustší tekutiny, jako je antiregurgitační zahuštěné mléko, mléko smíchané s dětskou rýží, mléko smíchané s dětskou výživou, polévka... Dudlík má po obvodu jednu, dvě a tři čárky. Označují rychlost průtoku a musí směřovat k nosu dítěte. | - pomalu || - středně ||| - rychle Když je dítě připravené pro hustší jídlo, doporučujeme použít dudlík Philips AVENT pro hustou stravu. Kvalitní krmení, kvalitní spánek Pomáhá uklidnit vaše dítě, zvláště v noci.**S dudlíkem Philips AVENT Classic dítě reguluje proud mléka jako u kojení, takže se nepřejídá a nedáví. Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, čímž podporuje zdravé, aktivní krmení a snižuje riziko podrážděného chování** a koliky***. Snadné přisátí díky jedinečnému ventilu dudlíku Jedinečný ventil dudlíku se ohýbá podle rytmu krmení dítěte. Mléko teče pouze tou rychlostí, jakou si vaše dítě zvolí, takže se nepřejídá a nedáví. Klinicky ověřený účinek – významně méně podrážděného chování Spánek a výživa jsou nezbytné pro zdraví a pohodu vašeho dítěte. Provedli jsme náhodné klinické zkoušky, abychom zjistili, zda má tvar kojenecké láhve vliv na chování dítěte. Ukázalo se, že kojenecká láhev Philips AVENT Classic značně snižuje projevy podrážděného chování o 28 minut denně oproti srovnávací láhvi (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To se potvrdilo obzvláště v noci.** Jedinečný antikolikový systém Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte.*** K dostání dudlíky s různými průtoky Láhev Philips AVENT Classic nabízí různé průtoky, které drží krok s růstem vašeho dítěte. Pamatujte na to, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem. Všechny dudlíky jsou k dispozici v balení po dvou kusech.

  5,58 €

 • PHILIPS AVENT Prsné vložky jednorázové denné 30 kusov

  skladom 3 - 5 ks

  Jednorázové denné vložky 30 kusov Komfortné a nenápadné Maximálne pohodlné Neviditeľné pod oblečením.Ultra tenké a tvarované. Samolepiaca páska zamedzuje posúvaniu vložky v podprsenke.Ultra absorpčné. Viac vrstiev s vysokou absorpciou a vrstva, ktorá zachytí vlhkosť vo vnútri vložky.Veľmi mäkká vrstva.Hodvábne jemné a priedušné prírodné materiály. Dermatologicky testované. Jednotlivo balené pre dokonalú hygienu. Vyvinuté v spolupráci s laktačnou poradkyňou Vicky Scott, ktorá už viac ako 15 rokov pomáha mamičkám pri dojčení. Pocit sucha a pohodlia cez deň i noc.

  7,00 € -10% 7,79 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík NOČNÝ 6-18 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík NOČNÝ 6-18 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení S unikátnym svietiacim krúžkom Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -35% 8,79 €

 • PHILIPS AVENT Kefka na fĺašky a cumlíky

  skladom 3 - 5 ks

  Speciálně zakřivený kartáč a tvarovaná rukojeť umožňují dokonalé vyčištění všech záhybů kojeneckých lahví, dudlík i hubiček. Na rukojeti je speciálně vytvarovaný konec na čistění špatně dostupných míst např. u hubiček.

  7,06 € -3% 7,28 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE 6-18 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE 6-18 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -35% 8,79 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE FANTÁZIA 6-18 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík SENSITIVE FANTÁZIA 6-18 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -35% 8,79 €

 • PHILIPS AVENT Manuálna odsávačka Natural + zásobník 125 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Obsah Manuálna odsávačka s krytom hrdla Zásobník na mlieko (125 ml) Extra mäkký novorodenecký cumlík Natural Tesniace viečko Viac pohodlia, viac mlieka prirodzeným spôsobom Odsávačka s masážnou vložkou. Keď sa cítite pohodlne a uvoľnene, mlieko tečie ľahšie. Preto sme vytvorili našu doteraz najpohodlnejšie odsávačku materského mlieka: môžete sedieť pohodlne, nemusíte sa predkláňať a mäkká masážna vložka jemne stimuluje tok mlieka. Jedinečný dizajn umožňuje zaujať pohodlnejšiu polohu pri odsávaní Odsávačka mlieka má jedinečný dizajn, mlieko prúdi priamo z prsníka do fľaše, aj keď sedíte rovno. Môžete teda pri odsávaní sedieť pohodlnejšie: nemusíte sa predkláňať, aby mlieko naozaj tieklo do fľaše. Pohodlné sedenie a uvoľnenie pri odsávaní prirodzene napomáha ľahkému toku mlieka. Mäkká masážna vložka pre hrejivý pocit Masážna vložka má novú, zamatovo mäkkú štruktúru, ktorá hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemnú a jemnú stimuláciu toku mlieka. Počas sania jemne napodobňuje sanie dieťaťa, čo prirodzene spúšťa mlieko a zaisťuje klinicky overenú účinnosť. Mäkká masážna vložka je navrhnutá tak, aby vyhovovala väčšine mamičiek. Ak by ste potrebovala väčšiu veľkosť, je k dispozícii samostatne. Obsahuje fľašu a cumlík Natural pre prirodzené prisatie Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Kompaktný ľahký dizajn Odsávačka mlieka má kompaktný dizajn, môžete ju ľahko nastaviť do požadovanej polohy. Je vybavená rukoväťou ergonomického tvaru, ktorá zaisťuje pohodlné držanie a plnú kontrolu nad odsávaním mlieka. Malá veľkosť a nízka hmotnosť odsávačky znamená, že ju možno ľahko skladovať a prepravovať. Odsávanie na cestách je ešte viac nenápadné. Intuitívne zostavenie. Jednoduché vizuálne zostavenie zodpovedajúcich súčastí Jednoduché vizuálne zostavenie zodpovedajúcich súčasťou umožňuje intuitívne zostavenie. Kompatibilný s ďalšími výrobkami na kŕmenie Philips AVENT Túto odsávačku materského mlieka je možné používať spolu s ďalšími výrobkami rady Philips AVENT, napríklad s našimi fľašami a nádobami na skladovanie mlieka. Rad Philips AVENT ponúka aj celý rad príslušenstva pre starostlivosť o prsiami, ktoré vám pomôže dojčiť dlhšie a tiež zvýši vaše pohodlie. Jednoduché čistenie vďaka malému počtu samostatných súčastí Čistenie je jednoduché vďaka malému počtu samostatných súčastí. Všetky súčasti je možné umývať v umývačke riadu. Jednoduchá manuálna obsluha Manuálna odsávačka materského mlieka je ideálny pre príležitostných odsávanie materského mlieka a navyše je veľmi kompaktný. Možno ju ľahko obsluhovať jednou rukou.

  36,16 € -2% 37,00 €

 • PHILIPS AVENT Fľaša Natural 125 ml 1 kus

  skladom 3 - 5 ks

  Novorozenecká dudlík Natural, 1 otvor Přirozený Způsob krmení z láhve Dudlík AVENT s designem okvětními lístky.Naše nová lahev zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás. Dudlík má inovativní design okvětních lístků a podporuje Přirozené přišít podobné jako u přisát k prsu. Ulehčit tak vašemu dítěti combined krmení z prsu a láhve. Přirozené přišla díky širokému dudlíku ve tvaru prsu Dudlík ve tvaru prsu podporuje Přirozené přijít podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechod mezi kojením a krmením z lahve. Jedinečný příjemný tvar okvětních lístků zajišťuje mimořádně měkký a pružný dudlík Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost a pružnost, aniž by došlo k jeho stisknutí. Vaše dítě bude mít při krmení větší pohodlí a bude spokojenější. Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch Proud do láhve a nikoli do Brisk dítěte. Ergonomický tvar pro maximální pohodlí Jedinečný tvar láhve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Kompatibilní s řadou Philips AVENT Nová láhev Philips AVENT Natural je kompatibilní s výrobky řady Philips AVENT s výjimkou lahví Classic a držadla Hrnečku. Lahve Philips AVENT Natural doporučujeme používat pouze s šidítka Philips AVENT Natural. Tato láhev neobsahuje BPA * Nová láhev Philips AVENT Natural je vyrobena z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylenu). Snadné použití a čištění, rychlé a snadné sestavení Široké hrdlo láhve zajišťuje snadné plnění i mytí. Láhev má jen Několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

  7,52 € -4% 7,80 €

 • PHILIPS AVENT Dávkovač sušeného mlieka

  skladom 1 - 2 ks

  Dávkovač sušeného mlieka 3 oddelené časti ideálne na cesty Malý praktický dávkovač je vo vnútri rozdelený na 3 oddelené časti. Výrobcovia umelej výživy doporučujú kŕmiť vždy čerstvo pripraveným pokrmom. Nie je vhodné vopred si pripraviť teplý pokrm do fľaštičky a potom ho po dlhú dobu udržovať v termoboxe. Najlepšie je mať pripravenú samotne teplú vodu a pokrm pripraviť priamo na mieste tesne pred kŕmením. K tomu je ideálny malý praktický dávkovač, ktorý je vo vnútry rozdelený na 3 oddelené časti. Pokiaľ potrebujete pripraviť kŕmenie, stačí otvoriť viečko a nasypať vopred odmerané množstvo sušeného mlieka do fľaše alebo sáčku s vodou.

  7,86 € -4% 8,18 €

 • PHILIPS AVENT Lyžičky 6m + 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Ideální pomůcka pro první krmení a Přesnídávky S těmito veselými Lžička se stolování pro nejmenší stane zábavou! Podporuje děti, aby se naučily jíst samostatně. Krásné a veselé motivy, protiskluzová úprava, lžičky drží v MISC aniž by sklouzávaly, ideální velikost do malé dětské ručičky, dostatecne dlouhá rukojeť pro dospělé. Lze použít do mikrovlnné trouby, mýtného v myčce nádobí, neobsahuje BPA. Pro děti od 6 měsíců. Balení obsahuje 2 kusy lžiček.

  6,09 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík ZVIERATKO 6-18 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík ZVIERATKO 6-18 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,80 € -32% 8,50 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík ZVIERATKO 0-6 m. 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 €

 • PHILIPS AVENT Dudlík Classic – 2 otvory 2 kusy

  skladom 1 - 2 ks

  Dudlík Classic s pomalým průtokem, 2 otvory, od 1 měsíce Kvalitní krmení, kvalitní spánek Pomáhá uklidnit vaše dítě, zvláště v noci.**S dudlíkem Philips AVENT Classic dítě reguluje proud mléka jako u kojení, takže se nepřejídá a nedáví. Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, čímž podporuje zdravé, aktivní krmení a snižuje riziko podrážděného chování** a koliky***. Snadné přisátí díky jedinečnému ventilu dudlíku Jedinečný ventil dudlíku se ohýbá podle rytmu krmení dítěte. Mléko teče pouze tou rychlostí, jakou si vaše dítě zvolí, takže se nepřejídá a nedáví. Klinicky ověřený účinek – významně méně podrážděného chování Spánek a výživa jsou nezbytné pro zdraví a pohodu vašeho dítěte. Provedli jsme náhodné klinické zkoušky, abychom zjistili, zda má tvar kojenecké láhve vliv na chování dítěte. Ukázalo se, že kojenecká láhev Philips AVENT Classic značně snižuje projevy podrážděného chování o 28 minut denně oproti srovnávací láhvi (46 min oproti 74 min, p = 0,05). To se potvrdilo obzvláště v noci.** Jedinečný antikolikový systém Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoliv do bříška dítěte.***

  5,30 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík OBRÁZOK 0-6 m. 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -8% 6,26 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík NOČNÝ 0-6 m. 2 kusy

  skladom > 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení S unikátnym svietiacim krúžkom Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -4% 6,02 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík Natural - 4 otvory 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Cumlík Natural s rýchlym prietokom, 4 otvory, od 6 mesiacov Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka. Nový cumlík Natural zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetného lístka a podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa.

  6,49 €

 • PHILIPS AVENT Novorodenecká štartovacia sada Natural

  PHILIPS AVENT Novorodenecká štartovacia sada Natural

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Obsah 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (125 ml) s novorodeneckým cumlíkom 2 dojčenské fľaše AVENT Natural (260 ml) s cumlíkom s pomalým prietokom 1 priehľadné novorodeneckej cumlík (0-6 mesiacov) 1 kefa na fľaše a cumlíky Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka.Naša nová fľaša zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetných lístkov a podporuje prirodzené prisatie podobné ako u prisatie k prsníku. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa. Kompatibilný s radom Philips AVENT Nová fľaša Philips AVENT Natural je kompatibilný s výrobkami radu Philips AVENT s výnimkou fliaš Classic a držadiel hrnčekov. Fľaše Philips AVENT Natural odporúčame používať iba s cumlíky Philips AVENT Natural. Táto fľaša neobsahuje BPA * Nová fľaša Philips AVENT Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylénu). Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

  31,05 € -21% 39,50 €

 • PHILIPS AVENT Prvý skutočný hrnček zelený / červený 260 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Farba zelená / červená. Neručíme farebné prevedenie. Pre deti od 12 mesiacov Nácvik pitie ako dospelí Ideálne hrnček pre rastúce batoľatá. Revolučná hrnček Philips AVENT pomáha vášmu batoľaťu pri prechode na "dospelý" spôsob pitia, ale bez neporiadku. Pery aktivujú jedinečný ventil proti rozliatiu, takže možno piť z celého okraja hrnčeka, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Jednoduchý prechod na "dospelý" spôsob pitia Piť sa dá po celom obvode, rovnako ako u hrnčeka pre dospelých. Jedinečný ventil proti rozliatiu Ventil aktivovaný pery podporuje prechod na dospelácky spôsob pitia. Ideálne pre rastúce batoľatá Ventil s rýchlym prietokom umožňuje bezproblémové pitie. Hygienické viečko Ochranné hygienické viečko udržuje hrnček v čistote. Pre samostatné pitie Držadlá na učenie dieťaťu uľahčujú držanie hrnčeka. Bez BPA Tento hrnček je vyrobený z materiálov bez obsahu BPA.

  10,53 € -8% 11,50 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík silikónový OBRÁZOK 6-18 m. 2 kusy

  PHILIPS AVENT Cumlík silikónový OBRÁZOK 6-18 m. 2 kusy

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dizajn cumlíkov sa pravidelne mení Ortodontické, stlačiteľné a symetrické cumlíky Philips AVENT rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zubov a ďasien dieťaťa. Všetky cumlíky Philips AVENT sú vyrobené zo silikónu bez chuti a zápachu. Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučované pediatrami. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľaši, znižuje možnosť poškodenia zubov a môže znížiť riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvára nevhodný tlak na poschodie a predné zuby. Ortodontické, symetrické, stlačiteľné cumlíky Ploché symetrické cumlíky Philips AVENT v tvare kvapky rešpektujú prirodzený vývoj podnebia, zúbkov a ďasien vášho dieťaťa aj v prípade, že sa cumlík v ústach dieťaťa otočí. Bezpečné Bezpečnostný krúžok umožňuje kedykoľvek cumlík Philips AVENT ľahko vybrať z úst dieťaťa. Nasadzovací ochranný kryt Na hygienické uchovanie sterilizovaných cumlíkov. Silikónové cumlíky pre príjemné použitie Silikón je chuťovo neutrálny a bez zápachu, preto vaše dieťa cumlík Philips AVENT s vysokou pravdepodobnosťou prijme. Je hladký, priehľadný, ľahko sa čistí a nelepí sa. Cumlík je pevný a odolný a nemení postupom času tvar ani farbu. Možno sterilizovať aj umývať v umývačke.

  5,75 € -35% 8,79 €

 • PHILIPS AVENT Cumlík Natural – 3 otvory 2 kusy

  skladom 3 - 5 ks

  Cumlík Natural so stredným prietokom, 3 otvory, od 3 mesiacov Prirodzený spôsob kŕmenia z fľaše Cumlík AVENT s dizajnom okvetného lístka. Nový cumlík Natural zaručuje prirodzenejšie kŕmenie pre vaše dieťa i pre vás. Cumlík má inovatívny dizajn okvetného lístka a podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení. Uľahčuje tak vášmu dieťaťu kombinácii kŕmenie z prsníka a fľaše. Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechody medzi dojčením a kŕmením z fľaše. Jedinečný príjemný tvar okvetných lístkov zaisťuje mimoriadne mäkký a pružný cumlík Tvar okvetných lístkov v cumlíku zvyšuje mäkkosť a pružnosť, bez toho aby došlo k jeho stlačeniu. Vaše dieťa bude mať pri kŕmení väčšie pohodlie a bude spokojnejší. Zdokonalený antikolikové systém s inovatívnym dvojitým ventilom Inovatívny dvojventilový systém znižuje riziko koliky a nepohodlie tým, že vzduch prúdi do fľaše a nie do bruška dieťaťa. Cumlík bez BPA * Tento cumlík je vyrobený zo silikónu - materiálu bez BPA * Kompatibilný s dojčenskou fľašou Philips AVENT Natural S fľašami Natural doporučujeme používať iba cumlíky Natural. Rôzne prietoky pre čo najpríjemnejšie kŕmenie Cumlíky Natural Philips AVENT ponúkajú päť rôznych prietokov pre rôzne štádiá rastu vášho dieťaťa. Pamätajte, že vekové určenie je iba orientačné, pretože deti sa vyvíjajú rôznym tempom. Spoločnosť Philips AVENT ponúka cumlíky s prietokom pre novorodenca s 1 otvorom (0m +), cumlík pre pomalý prietok s 2 otvormi (1m +), cumlík so stredným prietokom s 3 otvormi (3m +) a cumlík s rýchlym prietokom so 4 otvormi (6m +). Všetky cumlíky sú ponúkané v balení po dvoch kusoch.

  6,49 € -3% 6,72 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam