Úvodná strana Zdravie a lieky Sexuálne potreby Afrodiziaka

Afrodiziaka

Možno že používate afrodiziaka ani o tom neviete, existuje rad prírodných látok, ktoré libido mužov i žien naozaj povzbudia. Afrodiziaká určite teraz doma nejaká máte, pretože to nie sú až tak nezvyčajné suroviny. Existujú ale aj farmaceuticky upravené prípravky, pre ktoré si do lekárne zrejme nepôjdete, a preto je skvelé, že u nás sú online. Afrodiziaká sú tiež skvelým darčekom pre vašu drahú polovičku.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Afrodiziaka - detailný popis

Za všetko môže bohyňa Afrodita

Práve ona - antická bohyňa krásy, rozkoše a vášnivej lásky Afrodita - miešala svojím nápadníkom skvelé nápoje lásky, ktoré mali zaručený úspech. A tak podľa jej mena vznikol názov pre prípravky na zvýšenie libida u mužov a aj u žien - afrodiziaká.

Nemusíte byť Afrodita - olympská bohyňa, aby ste dokázali zvýšiť svoju sexuálnu túžbu - libido svojho náprotivku aj svoje. Dokonca nemusíte miešať ani špeciálne nápoje. Stačí, keď si vyberiete z veľkej ponuky na MojaLekáreň.sk

Nájdete u nás prípravky na potenciu, afrodiziaká pre zvýšenie libida pre mužov aj ženy. A ak ich podporíte ešte prírodnými afrodiziakami, môžete zažiť to, čo ste doteraz čítali len v milostných románoch.

Afrodiziaká u vás doma – vedeli o nich už i naše babičky

  • Cesnak – ten je jednoducho na všetko. Okrem iného podporuje obeh krvi a tým aj prekrvenie pohlavných orgánov.
  • Zeler - o zelerw sa "to" všeobecne vie, povzbudzuje sexuálnu túžbu a funguje ako účinná podpora potencie.
  • Bazalka - tiež ju máte radi? Len ste možno netušili, že dokáže zvýšiť citlivosť pohlavných orgánov a dokáže vyvolať skutočnú vášeň.
  • Vanilka - už to slovo je samo o sebe horúce a rozpálené. Navyše práve olej z nej sa pridáva do špeciálnych tinktúr, ktorými potom môžete vykonať neodolateľnú masáž - napríklad ako predohru.
  • Čierne korenie - tak to máte doma určite. A nebojte sa občas jedlo poriadne okoreniť. Korenie dokáže totiž divy - zvyšuje libido a zlepšuje erekciu.
  • Klinček - tiež milujete jeho vôňu? Nie je náhoda, že klinček sa pridáva do veľkého množstva kúpeľov či olejov. Skúste to tiež.

Len na prírodu ale nespoliehajte

Za vyskúšanie stojí ArginMax Forte pre mužov - jedinečný a práve preto aj jeden z najobľúbenejších voľne predajných prípravkov - isté zvýšenie libida a preukázané zlepšenie a predĺženie erekcie. Nemáte radi tablety - potom práve pre mužov na zvýšenie potencie ponúkame Excite Man Stimul a stávku na istotu - istú podporu potencie - voľnopredajný Erectan.

Afrodiziaká pre ženy - nebojte sa vyskúšať, zmena, ktorú zažijete, za to stojí. Za všetky vyberáme jasného favorita - šetrný prírodný produkt ArginMax Forte pre ženy. Uniknúť by vám nemalo ani takmer kúzelné prírodné kozmetické Telové mlieko s afrodiziakami. Však vy už budete vedieť, ako s ním naložiť.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika