Podrobné informácie

Wartner ceruzka na odstránenie bradavíc napomáha k odstráneniu bradavíc na rukách a nohách. Gél spôsobuje odlupovanie zrohovateného tkaniva bradavice a umožňuje deštrukciu vírusu.

Informácie o produkte

Výrobca: MEDICAL SERVICE
Značka: WARTNER
Produktová rada:
Kód výrobku: 221953
Kód EAN: 2539345
Držiteľ rozhodnutia: MEDICAL SERVICE

Wartner ceruzka na odstránenie bradavíc je zdravotnícky prostriedok na liečbu bradavíc na rukách a nohách. Aplikačná ceruzka obsahuje vysoko koncentrovaný gél na odstránenie bradavíc. Vďaka gélu kyseliny trichloroctovej dochádza k lokálnemu chemickému odstráneniu bradavíc. Gél spôsobuje odlupovanie zrohovateného tkaniva bradavice a umožňuje deštrukciu vírusov. Po odlúpnutí bradavice sa koža obnoví.

Wartner – svetová jednotka v odstraňovaní bradavíc a otlakov. Oceníte ľahkú aplikáciu a zaručený výsledok. S Wartnerem odstránite svoj problém ako skutočný profesionál, a to bez návštevy lekára.

Pre jednoduché odstránenie bradavíc v pohodlí domova
Použitie: Aplikujte dvakrát denne po dobu 4 dní. Po štvordennej liečbe bude v priebehu ďalších 4 dní dochádzať  k odlupovaniu pokožky. Odlupujúcu pokožku môžete opatrne odstrániť pod vlažnou vodou. Po liečbe sa vytvorí nová zdravá pokožka. Podrobnejšie informácie nájdete v príbalovom letáku.

Wartner ceruzka na odstránenie bradavíc je zdravotnícky prostriedok na liečbu bradavíc na rukách a nohách.

 

Recenzie

Recenzie produktu WARTNER ceruzka na bradavice 1.5 ml

Diskusia

Diskusia k produktu WARTNER ceruzka na bradavice 1.5 ml

Pridať nový príspevok do diskusie