Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápí ma » Kožné problémy » Prípravky na bradavice

Prípravky na bradavice

Zbaviť sa nadobro bradavíc nie je ľahké, ale správnymi liečebnými prostriedkami sa to dá zvládnuť. Pri výbere vhodných prostriedkov sa zamerajte hlavne na tie s obsahom dusíka a kyseliny salycilovej, pretože sú pri boji s bradavicami najúčinnejšie.

Bradavice sú nezhubné novotvary, ktoré sa zpravidla vytvárajú pri prstoch na rukách a na nohách, na chodidlách, na tvári, ale i v oblasti genitálií. Tieto malé nádorky spôsobuje vírusová infekcia- papilovír HPV- a sú prenosné dotykom.

Môžu vniknúť do tela napr. malou rankou či oderom. Vznik bradavíc podporí tiež nedostatočná hygiena hlavne v oblasti verejných kúpalísk alebo bazénov, oslabená imunita organizmu či v prípade výskytu bradavíc v oblasti pohlavných orgánov i promiskuitné chovanie a časté striedanie partnerov.

Ako sa zbaviť bradavíc s pomocou lekára?

Zbaviť sa bradavíc nie je jednoduché a v niektorých prípadoch sa jedná o dlhodobú záležitosť. Jednou z foriem odstránenia tohto nezhubného novotvaru je vypaľovanie bradavíc. Nádor sa zmrazí tekutým dusíkom a po niekoľkých dňoch útvar odpadne. Táto liečba je hlavne zo začiatku bolestivá. Ďalším prostriedkom odstránenia bradavíc je chirurgický zákrok, a to za použitia lokálnej narkózy.

Vyskúšajte liečebné produkty na bradavice

Pokiaľ nechcete podstupovať žiadne drastické lekárske zákroky, potom môžete vyskúšať domácu liečbu, pretože dnes existuje rada účinných prostriedkov. Napomáhajú k šetrnému odstráneniu bradavíc a zbytočne nedráždia kožu.

Spreje na bradavice sú vyrobené na princípe tekutého dusíka, a preto je ich účinnosť taká vysoká. Vyskúšať môžete tiež ceruzku na odstránenie bradavíc, ktorá spôsobuje odlupovanie zrohovatenej tkaniny bradavice a umožňuje deštrukciu celého novotvaru.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám