Úvodná strana Zdravie a lieky Výživové doplnky Kĺby, kosti Kĺby

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapsúl ZADARMO

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 459094

Podporuje funkciu kĺbov pomocou látok obsiahnutých v kurkume​ s unikátnou vstrebateľnosťou. Nech sa môžete opäť venovať svojim obľúbeným aktivitám.

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

26,96 € (0,22 €/kapsle)
Rozdávame odmeny za vianočné nákupy.

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapsúl ZADARMO

Prírodná revolúcia na kĺby - kurkuma s unikátnou vstrebateľnosťou. Flexofytol obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy štandardizovaný na 42 mg kurkumínu. Extrakt z kurkumy prispieva k udržiavaniu normálneho stavu kĺbov, ovplyvňuje pohyblivosť kĺbov a takisto opotrebenie kĺbových chrupaviek. 

Výhody výrobku   https://www.lekarna.cz/upload/cms/images/kurkuma.png

  • Prírodná revolúcia na kĺby.
  • Kurkuma s unikátnou vstrebateľnosťou.
  • 1 kapsula = 1,9 kg kurkumy.
  • Testované lekármi v Českej republike.

Aktívne zložky

  • Kurkuma je súčasťou systému tradičnej Ajurvédska náuky o živote. Sušením a mletím jej koreňa vzniká korenia s mnohými zaujímavými vlastnosťami. Pridávať toto vynikajúce korenie do jedla však nestačí.
  • Kurkumín sa veľmi ťažko vstrebáva a nedostáva sa do systémového krvného obehu. A to je dôvod, prečo zvoliť Flexofytol.
  • Unikátny proces spracovania kurkumy: Špecialisti z Belgického laboratória Tilman vyvinuli v spolupráci s univerzitným výskumným centrom unikátny proces spracovania kurkumy. Takto spracovaná kurkuma je obsiahnutá výhradne v prípravku Flexofyol®. Vo svojej bio-optimalizovanej podobe, dosahuje až 2 700-krát väčšiu vstrebateľnosť než prírodný prášok kurkumy.

Zloženie produktu

Emulgátor (polysorbát 80), obal kapsule (hovädzie želatína), zvlhčovadlo (glycerol), biooptimalizovaný extrakt z kurkumy (Curcuma longa) štandardizovaný na 42,0 mg kurkumínu, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), voda, farbivá (oxid titaničitý, karmíny, oxidy železa).

Odporúčané dávkovanie

Odporúčame užívať minimálne 3 mesiace. Flexofytol možné užívať dlhodobo bez rizika tráviacich ťažkostí. Počiatočná dávka (po dobu 1 mesiaca) pre dospelých a deti od 12 rokov: 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly večer, deti od 6 do 11 rokov: 2 kapsule ráno. Udržiavacia dávka pre dospelých a deti od 12 rokov: 2 kapsule ráno, deti od 6 do 11 rokov: 1 kapsula ráno.

Dôležité upozornenia

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti do 6 rokov. V prípade užívania antikoagulancií sa poraďte s lekárom/lekárnikom. Prerušte užívanie v prípade dlhotrvajúcej hnačky. Flexofytol možné užívať dlhodobo bez rizika tráviacich ťažkostí.

Balenie obsahuje 120 kapsúl.

Informácie o produkte

Výrobca: EWOPHARMA,spol. s.r.o
Značka: TILMAN
Kód výrobku: 459094
Kód EAN: 7649992533320
Držiteľ rozhodnutia: EWOPHARMA,spol. s.r.o

Recenzie

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapsúl ZADARMO

Diskusia

TILMAN Flexofytol 60 + 60 kapsúl ZADARMO

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika