Podrobné informácie

Probiotické baktérie, ktoré zrovnajú vašu črevnú mikroflóru. Vďaka špeciálnej technológii je nemusíte skladovať v chladničke.

Informácie o produkte

Výrobca: SWISS NATURAL
Značka: SWISS
Produktová rada: Swiss natural Laktobacily
Kód výrobku: 290548
Kód EAN: 068120617133
Držiteľ rozhodnutia: SWISS NATURAL

Doplnok stravy je vyrobený ochrannou kryotechnologií, ktorá podstatne zvyšuje odolnosť a stabilitu probiotických baktérií a chráni ich od výroby až po použitie, nemusí sa uchovávať v chlade. Komplexne chránené baktérie (total protection) majú dostatočnú životaschopnosť, aby sa dostali v aktívnom stave až do čriev, kde plní svoju prirodzenú funkciu.

Neobsahuje konzervanty, umelé farbivá, príchute, sladidlá, pšeničné produkty ani lepok.

Dávkovanie

1-2 kapsule denne, najlepšie s jedlom. Pri použití s antibiotikami je vhodné užiť aspoň 2-3 hod. Pred alebo po podaní antibiotík. Prípravok je vhodný aj pre deti od 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

Maltodextrin, bakteriální kultury 55 % Lactobacillus rhamnosus, 20 % Bifidobacterium breve,15 % Lactobacillus casei, 5 % Lactobacillus acidophilus, 5 % Bifidobacterium longum ( obsahuje kryoprotektanty: odtučněné mléko, sacharóza, agar-sójový bujon), rostlinná kapsle (hypromelosa), protispékavá látka (stearát hořečnatý), vysoušedlo ( oxid křemičitý), antioxidant (kys. askorbová).

Recenzie

Recenzie produktu SWISS Laktobacily "5" 33 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu SWISS Laktobacily "5" 33 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie