Podrobné informácie

Probiosan - bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium a inulín.

Informácie o produkte

Výrobca: ENERGY
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 92988
Kód EAN: 8594069933109
Držiteľ rozhodnutia: ENERGY

Probiosan
je bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenoidosa, účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, inulín.

Zloženie:
Chlorella pyrenoidosa
Je bohatým zdrojom množstva biologicky viazaných vitamínov (napr. betakaroten, B1-12, C, E, atď.), minerálnych látok (fosfor, vápnik, horčík, železo, mangán, zinok, jód, atď.), aminokyselín (vrátane esenciálnych), vlákniny, chlorofylu.
Probiotický komplex
Ide o zmiešanú kultúru živých mikroorganizmov.
Inulín
Funguje v hrubom čreve.

Zloženie v 1 kapsule: Chlorella pyrenoidosa (extrakt) - 250 mg, Inulín - 40 mg, Probiotický komplex (Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium v pomere 1:1) - 10 mg

Dávkovanie: 1 kapsula 1- 3 x denne

Balenie: 90 kapsúl

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Vzhľadom na niekoľkonásobnú ochranu probiotickej kultúry nie je nutné Probiosan uchovávať v špeciálnych podmienkach, ale vzhľadom na to, že obsahuje živú bakteriálnu kultúru, nevystavujte ho prílišnému teplu ani chladu. Ideálna skladovacia teplota je 10 - 25 ° C, ale pre dlhšiu životnosť baktérií odporúčame prípravok uchovávať v chladničke.

Recenzie

Recenzie produktu ENERGY Probiosan 90 tablet

Diskusia

Diskusia k produktu ENERGY Probiosan 90 tablet

Pridať nový príspevok do diskusie