Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Voľnopredajné lieky » Lieky na chrípku a nachladnutie » Lieky na nádchu

Lieky na nádchu

I keby ste sa spýtali všetkých ľudí na celom svete, asi nenájdete človeka, ktorý nikdy nemal problémy s nádchou. Suchá, senná, mokrá, chrípková, alergická, nádcha vzniknutá z nachladnutia, nádcha sprevádzaná kašľom… Druhov je viac než dostatok a spôsobov liečenia tiež.

„Neliečená nádcha trvá týždeň a liečená 7 dní.“ Tiež se podľa tohoto motta riadite? Potom je treba zvoliť účinnejšie liečebné prostriedky, ako je napríklad legendárny Olynth. Tie dokážu bleskurýchle uvoľniť upchaný nos a umožniť vysmrkávanie. Proti nepríjemným pocitom zase zabojujú prípravky na bolesť hlavy a chrípkové problémy.

Keď nepôjde chorý k mori, pôjde more za chorým!

Najlepším liekom na nádchu je samozrejme zmena prostredia, nie vždycky je ale rekreácia pri mori možná. V takých prípadoch si morskú vodu môžete nechať dovážať. Farmaceuti pre vás pripravili kúsok zahraničia vo forme nosného spreja s morskou vodou.

A prečo morská voda? Soľ a minerály v nej obsiahnuté znížia opuch sliznice a uvoľnia prechodnosť nosových ciest. Pokiaľ ale radšej zostávate v známych krajinách, podobne efektívne zapôsobí i česká Vincentka vo forme kvapiek do nosu.

Dýchaniu zdar!

Čo ďalšieho môžete urobiť pre to, aby sa vám lepšie dýchalo čo najskôr? Tajomstvo spočíva v dopriať si tých “správnych” vecí vo veľkom. V praxi to znamená: veľa morskej vody, veľa kvapiek citrónu v čaji, veľká škála byliniek v inhalačnej kúre a kopa teplého oblečenia. Potom nebude trvať dlho a budete mať svoju dýchací sústavu čoskoro v kondícii!

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

 • VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ JUNIOR A.N. 25ML Zdravotnícka pomôcka

  VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ JUNIOR A.N. 25ML

  Akcia

  skladom

  Vincentka nosový sprej JUNIOR 25ml Vincentka ® nosový sprej JUNIOR - prostriedok na ošetrenie sliznice nosohltana. Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice.

  2,84 € -36% 4,45 €

  2,84
 • Vincentka Nasalis štartovacími sada Zdravotnícka pomôcka

  Vincentka Nasalis štartovacími sada

  Akcia

  skladom

  Vincentka Nasalis štartovacím sada obsahuje prírodný koncentrát na preplach nosných dutín a nosohltanu 300 ml + plastová kanvičku.

  11,14 € -17% 13,35 €

  11,14
 • SINUPRET GTT POR 1X100ML Liek

  skladom 1 - 2 ks

  SINUPRET sa užíva pri akútnych a chronických zápaloch prinosových dutín a dýchacích ciest, ako aj podpornej liečba pri antibakteriálnej terapii. Uvoľňuje hustý hlien, ktorý sa nemôže dostatočne alebo vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom.

  6,97 €

  6,97
 • SINUPRET GTT POR 1X50ML Liek

  skladom 1 - 2 ks

  SINUPRET uvoľňuje hustý hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest, ktorý sa nemôže dostatočne/vôbec odstrániť prirodzeným spôsobom (kašľaním, smrkaním). Pri akútnych a chronických zápaloch prinosových dutín a dýchacích ciest.

  4,79 €

  4,79
 • Dr Müller Panthenose nosný sprej aloe vera 20 ml Zdravotnícka pomôcka

  skladom

  Sprej jemne a šetrne čistí nos, napomáha odstraňovaniu chrást, odplavuje prach a peľ.

  3,65 €

  3,65
 • NASIVIN SOFT 0,01% INT NAO 1x 5 ml Liek

  NASIVIN SOFT 0,01% INT NAO 1x 5 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Nasivin Soft 0,01% sa používa pri akútnej nádchy, nádchy prejavujúcej sa vo forme opakovaného výtoku z nosa a pri chronickej nádchy.

  4,20 € -42% 7,19 €

  4,20
 • SEPTISAN PAS ORD 20X5MG Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Pôsobí proti mikroorganizmom vyvolávajúcim zápalové ochorenia, pôsobí na mnohé baktérie i kvasinkovité mikroorganizmy. Užíva sa pri zápaloch horných dýchacích ciest a ústnej dutiny. Liek môžu užívať dospelí, mladiství, deti od 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

  3,18 €

  3,18
 • STÉRIMAR na upchatý nos 50 ml Zdravotnícka pomôcka

  skladom

  Hypertonický roztok morskej vody obohatený meďou pre uvoľnenie upchatého nosa. Prírodný produkt určený pre deti od 3 rokov a dospelých.

  8,95 €

  8,95
 • Sanorin 0,5 ‰ int nao (fľ.skl.hnedá) 1x10 ml Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Liek spôsobuje zúženie zápalom rozšírených ciev nosovej sliznice, čo vedie ku zmenšeniu opuchu sliznice a uvoľneniu hlienov z nosa, prinosových dutín a trubice spájajúcej stredné ucho a hltan (Eustachova trubica).

  4,33 € -7% 4,68 €

  4,33
 • MAR PLUS 5% nosový sprej 20 ml Zdravotnícka pomôcka

  skladom

  Sterilný izotonický roztok morskej vody s 5% dexpantenolu. Čistí a zvlhčuje vysušenú sliznicu nosa.

  3,20 € -13% 3,67 €

  3,20
 • OTRIVIN 0,1%.AER NAO 1X10ML (DAVK.) Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Otrivin 0,1 % sa používa na obnovenie priechodnosti upchatého nosa pri nádche z prechladnutia, sennej nádche alebo iných druhoch alergickej nádchy, pri zápale prínosových dutín. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

  4,65 €

  4,65
 • MAR RHINO 0,1% nosový sprej aer nao 1x15 ml Liek

  skladom 1 - 2 ks

  Nosový sprej obsahuje liečivo xylometazolín.

  3,56 €

  3,56
 • MAR RHINO 0,05% nosový sprej aer nao 1x15 ml Liek

  skladom > 5 ks

  Nosový sprej obsahuje liečivo xylometazolín.

  3,56 €

  3,56
 • NASAL DUO ACTIVE 1,0/50 mg/ml aer nao 10 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Liek obsahuje liečivá xylometazolíniumchlorid a dexpantenol.

  3,79 €

  3,79
 • MAR PLUS 5% NOSOVY SPREJ aer nas 1x20 ml Zdravotnícka pomôcka

  skladom > 5 ks

  - na zvlhčenie, čistenie a ošetrenie suchej nosovej sliznice a ako doplnok pri liečbe nádchy - ošetruje podráždenú pokožku a sliznicu - vhodný pri suchom zohriatom vzduchu, v klimatizovaných miestnostiach, v studenom počasí - vhodný aj pre dojčatá a malé deti Viac na adcc.

  4,16 € -17% 4,99 €

  4,16
 • MUCONASAL PLUS AER DOS 1X10ML Liek

  skladom

  Muconasal plus sa používa na zmenšenie opuchu nosovej sliznice spojeného s bežnou a sennou nádchou. Na základe lekárskeho odporúčania na uvoľnenie hlienov pri zápale prínosových dutín a infekcii stredného ucha.

  4,92 €

  4,92
 • Nasivin 0,05% aer nao (fľa.sklo) 1x10 ml

  skladom

  Liek je určený na lokálnych aplikáciám do nosa a posobi proti nádchy.

  3,38 €

  3,38
 • NASIVIN 0,05% INT NAS 1X10ML Liek

  skladom

  Používa sa pri akútnej nádchy, nádchy prejavujúcej sa vo forme opakovaného výtoku z nosa, uvoľnením odtoku nosového hlienu pri zápaloch prínosových dutín, pri nedoslýchavosti v dôsledky opuchy Eustachovej trubice a pri zápale stredného ucha.

  3,17 €

  3,17
 • OLYNTH 0,05% AER NAO 10 ml Liek

  skladom

  Na zníženie opuchu sliznice nosa pri akútnej nádche,pri nadmernej tvorbe hlienu spôsobeného vazomotorickou nádchou, alergickej nádche, zápale dutín a sluchovej trubice spojenej s nádchou, na urýchlenie uvoľnenia hlienu. Pre deti od 2 do 6 rokov.

  3,73 € -9% 4,10 €

  3,73
 • OLYNTH HA 0,1% nosový sprej 10 ml Liek

  skladom

  Olynth HA 0,1 % je liek určený dospelým a deťom od 7 rokov, na zníženie opuchu sliznice nosa a na urýchlenie uvoľnenia hlienu.

  4,90 €

  4,90
 • OLYNTH 0,1% nosný sprej NAO 10 ml Liek

  skladom

  Na zníženie opuchu sliznice nosa pri akútnej nádche, pri nadmernej tvorbe hlienu, pri alergickej nádche... Liek je určený dospelým a deťom od 6 rokov.

  3,73 €

  3,73
 • NASIVIN SOFT 0,025% AER NAO 10ML Liek

  skladom

  Nasivin Soft 0,025% je Miestne pôsobiaci Liek, ktory sa používa pri akútnej nádchy, nádchy prejavujúcej sa vo forme opakovaného výtoku z nosa a pri chronickej nádchy.

  4,71 €

  4,71
 • AFRIN® 0,5 mg / ml nosový sprej s mentolom 15 ml Liek

  skladom

  Liek obsahuje oxymetazolíniumchlorid. Používa sa na zmiernenie príznakov upchatého nosa spôsobených sennou nádchou, bežným prechladnutím a zápalom prinosových dutín.

  4,57 €

  4,57
 • NASIVIN 0,025% INT NAS 1X10ML Liek

  skladom

  Používa sa pri akútnej nádchy, nádchy prejavujúcej sa vo forme opakovaného výtoku z nosa, uvoľnením odtoku nosového hlienu pri zápaloch prínosových dutín, pri nedoslýchavosti v dôsledky opuchy Eustachovej trubice a pri zápale stredného ucha.

  3,17 €

  3,17

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám