Úvodná strana » Značky » P » PARALEN

PARALEN

Paralen uľavuje od mnohých zdravotných komplikácií najrôznejšieho pôvodu. Za jeho účinky vďačíme účinnej látke paracetamolum. Prezradíme vám, na aké ochorenia je vhodný a tiež, či je možné jeho užívanie v tehotenstve, pri dojčení alebo pre deti.

Tablety Paralen 500 pomáhajú pri chrípke, znižujú teplotu a tlmia bolesť. Ich užívanie je tak vhodné pri najrôznejších ochoreniach vírového pôvodu a tiež napríklad pri bolestiach zubov a iných častí tela. Paralen 500 môžu bez problémov užívať i deti od dovŕšeného šiesteho roku. Pokiaľ vyžadujete rýchly nástup účinku liečivej látky, doporučujeme tabletu podať tesne pred jedlom. Kombinácia paracetamolu a ďalších účinných látok bola využitá pri vývoji varianty Grip. Tieto tobolky sú špeciálne určené na liečbu príznakov chrípky a nachladenia sprevádzaných upchatým nosom a suchým kašľom. Na liečbu vírových ochorení s vysokými horúčkami a silným kašľom sa používa Paralen Plus, ktorý vďaka obsiahnutému pseudoefedrinu dokáže s týmito komplikáciami účinne bojovať. Na odstránenie bolestí hlavy, chrbta, zubov a tiež menštruačných bolestí je vhodné využiť služby Paralenu Extra. Účinnú látku paracetamolum je možné do tela dopraviť nielen pomocou tabliet. Veľmi obľúbené sú i instantné nápoje s rôznymi príchuťami.

 

Pokiaľ trpíte niektorou z popísaných komplikácií v tehotenstve alebo pri dojčení a chystáte sa použiť liek Paralen, vždy sa najprv poraďte s vašim ošetrujúcim lekárom. Nie každý typ Paralenu je vhodné užívať i počas materstva. Rovnako tak je krajne nezodpovedné kombinovať užívanie tohoto lieku s alkoholom v akomkoľvek množstve. Vystavujete sa tým veľmi nepríjemným zdravotným rizikám.

Tablety i horúce nápoje Paralen vám môžu skutočne účinne uľaviť od mnohých zdravotných problémov. Mnohé z nich sú svojim zložením vhodné i na liečbu u detí. Ich užitie je však nutné vždy konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Tiež si vždy starostlivo prečítajte príbalový leták.

Viac informácií
PARALEN

Produktové rady

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam