Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » P » PARALEN

PARALEN

Paralen uľavuje od mnohých zdravotných komplikácií najrôznejšieho pôvodu. Za jeho účinky vďačíme účinnej látke paracetamolum. Prezradíme vám, na aké ochorenia je vhodný a tiež, či je možné jeho užívanie v tehotenstve, pri dojčení alebo pre deti.

Tablety Paralen 500 pomáhajú pri chrípke, znižujú teplotu a tlmia bolesť. Ich užívanie je tak vhodné pri najrôznejších ochoreniach vírového pôvodu a tiež napríklad pri bolestiach zubov a iných častí tela. Paralen 500 môžu bez problémov užívať i deti od dovŕšeného šiesteho roku. Pokiaľ vyžadujete rýchly nástup účinku liečivej látky, doporučujeme tabletu podať tesne pred jedlom. Kombinácia paracetamolu a ďalších účinných látok bola využitá pri vývoji varianty Grip. Tieto tobolky sú špeciálne určené na liečbu príznakov chrípky a nachladenia sprevádzaných upchatým nosom a suchým kašľom. Na liečbu vírových ochorení s vysokými horúčkami a silným kašľom sa používa Paralen Plus, ktorý vďaka obsiahnutému pseudoefedrinu dokáže s týmito komplikáciami účinne bojovať. Na odstránenie bolestí hlavy, chrbta, zubov a tiež menštruačných bolestí je vhodné využiť služby Paralenu Extra. Účinnú látku paracetamolum je možné do tela dopraviť nielen pomocou tabliet. Veľmi obľúbené sú i instantné nápoje s rôznymi príchuťami.

 

Pokiaľ trpíte niektorou z popísaných komplikácií v tehotenstve alebo pri dojčení a chystáte sa použiť liek Paralen, vždy sa najprv poraďte s vašim ošetrujúcim lekárom. Nie každý typ Paralenu je vhodné užívať i počas materstva. Rovnako tak je krajne nezodpovedné kombinovať užívanie tohoto lieku s alkoholom v akomkoľvek množstve. Vystavujete sa tým veľmi nepríjemným zdravotným rizikám.

Tablety i horúce nápoje Paralen vám môžu skutočne účinne uľaviť od mnohých zdravotných problémov. Mnohé z nich sú svojim zložením vhodné i na liečbu u detí. Ich užitie je však nutné vždy konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Tiež si vždy starostlivo prečítajte príbalový leták.

Viac informácií
PARALEN

Produktové rady

 • PARALEN 500 SUP 5x500 mg Liek

  PARALEN 500 SUP 5x500 mg

  Výpredaj

  Skladom viac ako 5 kusov

  Pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Vhodné pre dospelých, mladistvch a deti staršie ako 9 rokov (alebo s hmotnosťou vyššou ako 33 kg) pri bolestiach hlavy, zubov, pohybového ústrojenstva, chrípkových ochoreniach, na zníženie telesnej teploty, pri bolestivej menštruácii.

  1,79 €

 • PARALEN GRIP chrípka a bolesť 12 tabliet Liek

  PARALEN GRIP chrípka a bolesť 12 tabliet

  Výpredaj

  Skladom viac ako 5 kusov

  PARALEN GRIP chrípka a bolesť účinne zmierňuje mnohé príznaky prechladnutia a chrípky.

  4,29 € 3,79 € -12 %

 • PARALEN GRIP horúci nápoj citrón 650mg/10mg 12 vreciek Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Paralen Grip horúci nápoj citrón 650 mg/ 10 mg sa užíva pri príznakoch chrípky a prechladnutia, vrátane horúčky, bolesti pri zápale prinosových dutín, bolesti hlavy, v hrdle, kĺbov a svalov. Pomáha tiež pri nádche, uvoľňuje upchatý nos a dutiny. Liek je určený pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov.

  8,79 € 7,29 € -17 %

 • PARALEN 500 TBL 24X500MG Liek

  PARALEN 500 TBL 24X500MG

  Výpredaj

  Skladom viac ako 5 kusov

  Tablety PARALEN 500 sú určené na zníženie horúčky a bolesti pri chrípke, nachladnutí a iných infekčných ochoreniach.

  1,70 € 1,50 € -12 %

 • PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg,…

  PARALEN GRIP horúci nápoj echinacea a šípky plo por 500 mg/10 mg, 1x12 vrecúšok

  Výpredaj

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek vo forme horúceho nápoja obsahuje kombináciu dvoch liečiv: paracetamol, ktorý pôsobí proti bolesti a horúčke, fenylefríniumchlorid, ktorý uvoľňuje dýchacie cesty.

  8,39 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam