Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » V » VINCENTKA

VINCENTKA

Vincentka je silne mineralizovaná minerálna voda s vysokým obsahom fluoridov a kyseliny boritej. Jej účinky sú už po stáročia využívané pri liečebných kúrach v kúpeľoch Luhačovice. Pre získanie účinkov Vincentky však nemusíte chodiť až k jej prameňu.

Mimo inhalovania tejto minerálnej vody je tiež možné jej účinky využiť prostredníctvom ďalších produktov. Medzi najobľúbenejšie patria Vincentka nosový sprej určený na ošetrenie nosohltanu. Je tiež často používaný pre zvlhčenie sliznice nosnej dutiny pri pobyte v miestach s nízkou vlhkosťou. Ďalším prípravkom s Vincentkou je sirup s obsahom skorocelu a materinej dúšky. Pastilky Vincentka sú vynikajúcim zdrojom minerálnych solí a tiež pozitívne pôsobia na ústnu dutinu a nosohltan.

Minerálna voda Vincentka je tiež súčasťou niekoľkých kozmetických prípravkov. Pena do kúpeľa, hydratačný krém či sprej a zubná pasta vám tak prinášajú všetky vyššie popísané pozitívne účinky aj pri starostlivosti o pokožku alebo chrup.

Viac informácií

Produktové rady

 • Vincentka hydratačný krém 75 ml

  skladom

  Kozmetický krém Vincentka obsahuje až zo 70 % koncentrovanú liečivú minerálnu vodu Vincentka. Práve vysoký obsah prírodných minerálov robí tento výrobok výnimočným. Prírodná minerálna soľ Vincentka po nanesení a rozotrení pozitívne ovplyvňuje prirodzené funkcie, vlastnosti kože a obnovu prirodzenej ochrannej kožnej bariéry, udržuje mladistvý vzhľad a dobrú kondíciu kože. Aj zdravá kože je totiž bežne vystavená negatívnemu pôsobeniu rôznych stresov (napríklad poveternostné vplyvy, ktoré môžu byť príčinou jej unaveného a vrásčitého vzhľadu. Takto ohrozenou je obvykle koža dekoltu, krku alebo paží, lýtok a stehien. Pravidelnú aplikáciu krému odporúčame tiež osobám, ktorých koža je suchá, šupinatá a má zjavne narušenú prirodzenú kožnú bariéru. Vďaka prírodným minerálným soliam Vincentka krému prisudzujeme podobné pozitívne vlastnosti a účinky na koži, ako sú známe napr. u morskej soli. Zloženie: Aqua, Vincentka concentrate, Mineral oil, Cetearylethylhexanoate, Polyacrylate 13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Glycerin, Cetearyl Octanoate, Glycol Palmitate, Caprylic/capric triglyceride, Ceteareth-25, Polyglyceryl-6 Distearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Parfum, Hydroxycitronellal, Hydroxymethylpentyl-3-cyclohexenecarboxaldehyde.

  6,06 €

 • VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ 25 ML Registrovaný liečivy prípravok

  VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ 25 ML

  Akcia

  skladom

  Vincentka nosový sprej - prostriedok na ošetrenie sliznice nosohltanu. Používá sa pre zvlhčenie sliznice celej nosnej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom najmä prachovými časticami. Naplnené prírodnou minerálnou vodou Vincentka. Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice (funkciu riasinkového epitelu), umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity ako primárnej obrany pred infekcií. Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosnej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom najmä prachovými časticami. Aplikácia prípravku je vhodná aj po stavoch nosových operácií. Odporúča sa tiež proti vzniku suchých zápalov nosovej. Frekvencia ani dĺžka užívania nie je obmedzená.

  2,92 € -34% 4,43 €

 • VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ JUNIOR A.N. 25ML Registrovaný liečivy prípravok

  VINCENTKA NOSOVÝ SPREJ JUNIOR A.N. 25ML

  Akcia

  skladom

  Popis výrobku Vincentka nosový sprej JUNIOR 25ml Oproti štandardnému prevedenie sa líši: polovičnou dávkou nižším tlakom rozprašovača užším koncom aplikátora Naplnené prírodnou minerálnou vodou Vincentka ®. Pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice (funkciu riasinkového epitelu), umožňuje optimálne fungovanie tzv slizničnej imunity ako primárnej obrany pred infekciou. Používa sa na zvlhčenie sliznice celej nosovej dutiny a nosohltanu predovšetkým pri pobyte v prostredí s nízkou relatívnou vlhkosťou vzduchu, v priestoroch vykurovaných ústredným kúrením a prostredí znečistenom najmä prachovými časticami. Celkovým zložením hypotonickej kyselky s obsahom jodidov priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť v zmysle prevencie chronických bakteriálnych infekcií horných dýchacích ciest, chronické rhinitídy, sinusitídy a chronickej polypózní nasopharyngitidy; u detí preventívne pôsobí proti rozvoju recidivujúce tracheobronchitidy a rhinitídy. Aplikácia prípravku je vhodná aj po stavoch nosových operácií. Odporúča sa tiež proti vzniku suchých zápaloch nosovej sliznice a na prevenciu jej recidív. Frekvencia ani dĺžka užívania nie je obmedzená. Výrobca: Vincentka AS

  2,83 € -36% 4,45 €

 • VINCENTKA Pastilky bylinné 18 pastiliek Výživový doplnok

  VINCENTKA Pastilky bylinné 18 pastiliek

  Akcia

  skladom

  Vincentka pastilky s bylinnou príchuťou - potravina pre zvláštnu výživu, doplnok stravy. Určené pre starostlivosť o sliznicu dutiny ústnej a nosohltanu. Produkt z minerálnej vody Vincentka. Prípravok Vincentka pastilky je nová forma v užívaní prírodných solí Vincentky. Je zdrojom prírodných minerálnych solí, ktoré blahodarne pôsobia na sliznicu dutiny ústnej a nosohltanu. Sú vhodné na osvieženie a zvlhčenie sliznice dutiny ústnej. Odporúčané denné množstvo: Podľa potreby, najviac však 8 pastiliek denne, rozpúšťať pomaly v ústach.

  2,96 € -34% 4,50 €

 • VINCENTKA Pastilky ovocné18 pastiliek Výživový doplnok

  skladom

  Doplnok stravy. Vincentka pastilky s ovocnou príchuťou - potravina pre zvláštnu výživu, doplnok stravy. Balenie 18 pastiliek v plastovom puzdre proti vlhkosti a papierovej škatuľke. Určené pre starostlivosť o sliznicu dutiny ústnej a nosohltanu. Produkt z minerálnej vody Vincentka . Prípravok Vincentka pastilky je nová forma v užívaní prírodných solí Vincentky . Je zdrojom prírodných minerálnych solí, ktoré blahodarne pôsobia na sliznicu dutiny ústnej a nosohltanu. Sú vhodné na osvieženie a zvlhčenie sliznice dutiny ústnej. Odporúčané denné množstvo: Podľa potreby, najviac však 8 pastiliek denne, rozpúšťať pomaly v ústach.

  2,96 € -14% 3,45 €

 • VINCENTKA ZUBNÁ PASTA PST DNT 1X95G

  skladom

  Popis výrobku Vincentka zubná pasta 95 g Priaznivo pôsobí na sliznicu ústnej dutiny, udržuje zdravý stav ďasien a zabraňuje vzniku paradentózy. Okrem významného podielu koncentrátu minerálnej vody Vincentka ®, obsahuje zubná pasta dve nadpriemerné surovinové položky: Prírodné kremičitany, jemne pomleté ​​sú zodpovedné za skvelý pocit vyčistenie zubnej skloviny, zaisťujú abrazívne efekt zubnej pasty (schopnosť mechanicky očistiť zubnú sklovinu), ktorý je definovaný hodnotou 80 . Zvolené kremičitany zároveň zaisťujú chemickú stabilitu zubnej pasty. Dezinfekčné prísady zabezpečujú nižší dráždivý potenciál, širšie spektrum účinku, udržanie penivosti aj za prítomnosti soli Vincentka ®. Výsledná kompozícia zubné pasty, efekt aj skúsenosť spotrebiteľa ju diametrálne odlišuje od väčšiny zubných pást. Vincentka ® Zubná pasta obsahuje: prírodné minerály minerálne vody Vincentka ® zmes prírodných fluoridov minerálnej vody Vincentka ® zvyšujúce odolnosť proti zubnému kazu mikročastice, ktoré pomáhajú účinne odstraňovať zubný plak prísady dezodoračné a penivé Zloženie: Vincentka ® (concetrate 27%), Sorbitol, Silica, Glycerol, Aqua, Flavour, Sodium Lauryl sulfate, Carboxymethyl cellulose, Titanium Dioxide, mentol, Sodium Hydroxylmethylglycinate, Sacharín.

  2,65 €

 • VINCENTKA Sirup materina dúška + skorocel 200 ml Výživový doplnok

  VINCENTKA Sirup materina dúška + skorocel 200 ml

  Akcia

  skladom

  Vincentka ® sirup je prípravok s obsahom rastlinných extraktov z skorocelu a materinej dúšky v kombinácii s prírodnou minerálnou vodou Vincentka ®. Vincentka ® sirup obsahuje 3 účinné zložky, ktoré svoje účinky v sirupe spájajú: Vincentka ® prírodná minerálna voda pre vnútorné prostredie človeka. Pitie samotné Vincentky ® a ako zdroj stopových prvkov (vápnik, horčík, jód, lítium, fluór a ďalšie). Skorocelový extrakt s obsahom slizu, aukubín, trieslovín a kyseliny kremičitej blahodarne pôsobí na dýchacieho ústrojenstva. Materinodúškový extrakt s obsahom silíc, tymol, horčín, trieslovín a flavónov. Odporúčané denné dávkovanie: Dospelí: 3 krát denne 1 polievkovú lyžicu (7 ml) Deti: 3 krát denne 1 čajovú lyžičku (3 ml) Sirup je vhodné zapiť čajom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Priemerné nutričné hodnoty v 100 g (80 ml) výrobku: Energetická hodnota 239 kcal / 1000 kJ, bielkoviny 3 g (rastlinného pôvodu), sacharidy 59 g, tuky 1 g, skorocel 0,7 g, jód priem. 0,2 mg tj 130% ODD pre dospelých (v dennej dávke pre dospelých 35% DDD *) Zloženie: Invertný cukor, prírodná minerálna voda Vincentka ®, skorocelový vodnělihový extrakt, materinodúškový vodnělihový extrakt, konzervant (sorban draselný).

  2,54 € -23% 3,30 €

 • Vincentka Nasalis štartovacia sada Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Startovací sada Vincentka Nasalis obsahuje přírodní, léčivý, velmi silně mineralizovaný koncentrát, určený k proplachu nosních dutin a plastovou konvičku, která umožňuje proplachování nosní dutiny a nosohltanu. Vincentka Nasalis z koncentrátu přírodní léčivé silně mineralizované, jodové, uhličité minerální vody Vincentka, hydrogenouhličitano-chlorido-sodného typu, je určen k proplachování nosních dutin a nosohltanu pomocí proplachovací plastové konévky. Príznaky Bakteriálne infekcie horných ciest dýchacích, chronická rhinitida, sinuisitida Kontraindikácie: Nie sú známe, alergická reakcia po aplikácii Vincentka Nasalis na sliznice dýchacích ciest nie je známa. Teoreticky je možné predpokladať výskyt precitlivelosti na niektorú z častí roztoku. U niektorých pacientov sa pri nadmerne intenzívnej aplikácii môže objaviť prímes krvi vo výplašku, inokedy pocit svrbenia alebo pálenia a pálčivosti v nose. To nemusí byť dôvodom prerušenia aplikácie, ale úpravy spôsobu a početnosti preplachov. Dávkovanie: Podľa potreby. Zloženie Prírodné, liečivá, veľmi silne mineralizovaná, jódová, uhličitá minerálna voda hydrogenuhličitano -chlorido - sodného typu so zvýšeným obsahom fluoridov a kyseliny bóritej. studená, hypotonická, odželeznená.

  11,36 € -15% 13,35 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam