Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Domáce elektrospotrebiče » Batérie » Mikrotužkové batérie (AAA)

Mikrotužkové batérie (AAA)

Mikrotužkové batérie označované kódom AAA sú o niečo tenšie než klasické tužkovky, ktoré sa označujú ako AA. Majú napätie 1,5V. Možno vás prekvapí, koľko rôznych malých elektrospotrebičov sa bez nich neobíde. Tak napríklad sú to prenosné rádiá, svietidlá, diaľkové ovládania (tie od televízie i od autíčka vašeho syna) a mnoho ďalších.

U nás si môžete vybrať z niekoľkých typov batérií. Najlacnejšie sú klasické tužkovky, ktoré však vydržia nabité len krátku dobu. Potom sú tu alkalické batérie, označované kódom LR03, za ktoré síce zaplatíte trochu viac, vydržia však o poznanie dlhšie.
Pokiaľ hľadáte batériu, ktorá vydrží naozaj dlho a znesie i tie najnáročnejšie podmienky bez toho, aby sa sama vybila alebo vám vytiekla a zničila prístroj, vsaďte na líthiové batérie. Tie vydržia extrémne nízké i vysoké teploty a sú preto zvlášť vhodné do fotoaparátov a zariadení používaných vonku, ako napríklad fotopaste alebo meteostanice.

Asi najväčšiu, dlhodobo však najmenšiu investíciu vyžadujú batérie nabíjacie. U nás ich dostanete ako jednotlivo, tak i v sete s nabíjačkou. Peniaze sa vám určite vrátia, pretože nabíjacie batérie vydržia prevádzkyschopné mnoho rokov. Sú preto vhodným riešením pre nadšených fotografov a do prístrojov, ktoré potrebujú k chodu viac energie.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Baterie do naslouchadel PR-312L(41)/6LB Panasonic

  skladom 1 - 2 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené, naslouchadlech - zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivují do 60 sekund po odstranění samolepky z baterie a výměně v přístroj, naslouchadle. Zinc air baterie sevyměnuje, jakmile začne slábnout zvukový signál z naslouchadla.

  3,44 €

 • Baterie do naslouchadel PR - 13L(48)/6LB Panasonic

  skladom > 5 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené (naslouchadlech) zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivuje do 60 sekund po odstraněním samolepky z baterie a výměně v přístroji /naslouchadle/. Zinc air baterie se vyměnuje, jakmile začne slábnout zvukový signál z naslouchadla.

  3,44 €

 • Baterie do naslouchadla Duracell DA10P6 Easy Tab 6ks

  skladom do 24 hodín

  Zinkovzduchová baterie, nemá v sobě žádnou tekutinu, tudíž nemůže dojít k oxidaci. Jednoduchá manipulace (EasyTab), pomocný pásek pro aplikaci do naslouchátka bez dotyku ruky. Krabička slouží i pro uložení starých baterií a následné ekologické likvidaci. Napětí 1,4 V.

  2,66 €

 • PHILIPS baterie do naslouchadel 6ks

  PHILIPS baterie do naslouchadel 6ks

  Výpredaj Akcia

  skladom do 24 hodín

  Špičkový výkon Spolehlivost, dlouhodobá výkonnost

  3,48 € -28% 4,80 €

 • DURACELL 675 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  skladom do 24 hodín

  Krátky popis Batérie do načúvacích prístrojov typ Duracell 675 Detailný popis Do načúvacích prístrojov sa používajú zinkovzdušné batérie. Ich používanie sa od klasických batérií trochu líšia. Batéria má na sebe nálepku, ktorá zakrýva otvor pre prístup vzduchu do batérie. Ak je batéria zalepená, vydrží skladovanie aj po dobu niekoľkých rokov (na obale je vyznačený dátum, do ktorého výrobca zaručuje vyznačenú kapacitu batérie). Batéria je vhodné uchovávať v suchu a chlade - nevystavovať ich vysokým teplotám alebo zmenám teplôt. Ideálne skladovanie je pri teplote +4 ° C. Jako náhle nálepku odlepíte, batéria sa musí spotrebovať - inak sa sama vybije v priebehu 3 mesiacov vzdušnou vlhkosťou. Ak nálepku vrátite, starnutie batérie sa len mierne spomalí. Batérie do načúvacích prístrojov sa vyrábajú v 5 veľkostiach, bežne sa používajú 4 veľkosti: 675 (modré balenie), 13 (oranžové balenie), 312 (hnedé balenie), 10 (žlté balenie).

  2,66 €

 • Baterie do naslouchadel PHILIPS ZA312B6A/10 6ks

  skladom do 24 hodín

  Společnost Philips pro Váše naslouhací zařízení vyvinula novou technologii s názvem Zinc Air. Díky této technologii může vyrábět baterie s prodlouženou životností bez ohledu na teplotu okolního prostředí. Unikátní technologie umožňuje uchování nejméně 80% kapacity i po třech letech skladování, nemusíte se už bát, že si koupíte vybitou baterii. Baterie Philips ZA312B6A má jádro s napětím 1,4 V a kapacitou max. 160 mAh.

  3,48 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam