Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Domáce elektrospotrebiče » Čističe okien

Čističe okien

Máte doma veľké okná alebo napríklad zasklenú lodžiu a trávite mnoho hodín tým, aby boli perfektne čisté? Bývate v desiatom poschodí a máte závrate zakaždým, keď umývate okná?

Elektrický čistič okien zvládne umývanie okien vo veľmi krátkom čase kvalitne a nemusíte ísť ani na parapet. Stačí ho zapnuť do siete, zaistiť lanom a pritisknúť na okno a namiesto umývania si trebárs prečítať peknú knižku.

Každý robot na umývanie okien je chytrý, pracuje v zvislej i vodorovnej polohe a nemá strach z výšok. Automaticky detekuje rohy i okenné rámy, výkonným motorom sa prisáva na povrch okien a dôkladne ich čistí. Nemusíte sa báť, že spadne, ani keď vypadne elektrina, je vybavený istiacim lanom a záložnou batériou, ktorá ho krátkodobo na okne udrží.

Okná nielenže čistí, ale zároveň i leští a čo si budeme hovoriť, zvládne to možno lepšie než človek. Je vybavený špeciálnymi utierkami z mikrovlákna, ktoré je možné po každom použití vyprať. Šetrí tak prírodu i vašu peňaženku.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Ceresit stop vlhkosti strojček + tableta 300 g

  Ceresit stop vlhkosti strojček + tableta 300 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nový prevratný Ceresit STOP VLHKOSTI je systém náhradných náplní vo forme tabliet 2v1. Účinne bojuje proti nadmernej vlhkosti a zápachu. Ceresit vytvára zdravšie a príjemnejšie prostredie. Tableta Ceresit STOP VLHKOSTI je univerzálna, môže byť použitá aj v iných druhoch pohlcovačov vlhkosti. Má okamžitý účinok. Kam Ceresit STOP VLHKOSTI umiestniť? Na podlahu či na vyvýšené miesto, kde je dostatok priestoru pre cirkuláciu vzduchu. Nesmie byť v dosahu detí a domácich zvierat. Nemá byť umiestnený ani v tesnej blízkosti zdrojov tepla (vykurovacie telesá, komíny atď.). Prístroj nepotrebuje k svojmu fungovaniu elektrickú energiu. Je tak malý, že sa zmestí aj na okenný parapet. Ako dlho Ceresit STOP VLHKOSTI vydrží? Ceresit STOP VLHKOSTI je schopný regulovať vlhkosť v miestnosti o ploche 20 m2. Súčasťou balenia každého prístroja je tableta na pohlcovanie vlhkosti. Bežná doba pôsobenia jednej tablety sú 2 mesiace, závisí to však od veľkosti a na miere vlhkosti v miestnosti. Priebeh pohlcovania vlhkosti možno sledovať podľa výšky hladiny vyzrážanej kvapaliny v priehľadnej nádržke. Ak tableta dochádza, je nutné ju vymeniť. K prístroju si možno zakúpiť náhradné tablety, ktoré sú balené po dvoch kusoch.

  9,70 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam