Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Domáce elektrospotrebiče » Batérie

Batérie

V dnešnej dobe sa bez elektro výrobkov takmer neobídeme. Aby vám zakúpené elektro zariadenie fungovalo čo najdlhšie, obstarajte si k nemu kvalitné batérie.

Medzi najpoužívanejšie batérie patria alkalické a tužkové batérie. Pokiaľ chcete ušetriť a nekupovať stále nové batérie, vyskúšajte dobíjacie batérie.

Na našom webe vám ponúkame batérie Duracell, ktoré majú väčšiu výdrž než mnohé iné druhy batérií. Vybrať si môžete klasické batérie AA alebo ešte menšie batérie AAA, ktoré sa hodia napríklad do budíka, nástenných hodín atď.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Baterie do naslouchadel PR- 230H(10)/6LB Panasonic

  Baterie do naslouchadel PR- 230H(10)/6LB Panasonic

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené (naslouchadlech) zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivuje do 60 sekund po odstraněním samolepky z baterie a výměně v přístroji /naslouchadle/. Zinc air baterie se vyměnuje, jakmile začne slábnout zvukový signál z naslouchadla.

  3,66 €

 • Baterie do naslouchadel PR-675H(44H)/6LB Panasonic

  Baterie do naslouchadel PR-675H(44H)/6LB Panasonic

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené, naslouchadlech - zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivuje do 60 sekund po odstranění samolepky z baterie a výměně v přístroji, naslouchadle. Zinc air baterie se vyměňuje po slábnutí zvukového signálu z naslouchadla.

  3,66 €

 • DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Duracell buňky zinek vzduch přijít s EASYTAB, kartu, která je delší než karta na obyčejné baterie do naslouchátek-usnadňuje odstranit z balení, rukojeť a vložte do sluchadla. Unikátní pouzdro je plastové tvarované, což umožňuje uživateli provádět náhradní baterie v kapse nebo peněžence bez starostí o poškození baterie. Produkty Duracell vyrába alkalické batérie v mnohých bežných veľkostiach, ako je AAA (tzv. mikrotužková batérie), AA (tzv. tužková batéria), C (tzv. malý špekačiek), D (tzv. veľký špekačiek) a 9V. Ďalej vyrába aj menej používané typy ako AAAA (primárne určené pre pagery, baterky a merače krvného cukru) a J (pre nemocničné zariadenia) a tiež rad tzv gombíkových batérií používaných v kalkulačke, naslouchátkách a ďalších (prevažne zdravotníckych) zariadení. Duracell tiež vyrába špeciálne batérie vrátane NiMH nabíjacích batérií a batérií pre fotoaparáty, hodinky, naslouchátka, atď Hlavnými dvoma značkami batérií sú Coppertop, označovaná za batériu s dlhšou výdržou, a Ultra, určená predovšetkým užívateľom digitálnych prístrojov a prístrojov potrebujúcich väčšie napájanie. Coppertop a Ultra používajú alkalický chemický proces na báze oxidu manganičitého. Duracell má tiež niekoľko lítiových batérií. V posledných rokoch sa vývoj rozšíril o nové dizajny batérií za použitia prizmatických batérií (tj majúcich tvar hranola a nie klasického valca). Prizmatické batérie sú dostupné ako v alkalickom, tak v lítiové prevedení. V roku 2006 Duracell predstavil batérie Power Pix ™ používajúce metalhydroxidovou technológiu, určené na poskytnutie dlhšieho napájacieho času digitálnym fotoaparátom a ďalším zariadeniam s vysokou spotrebou, ktoré napr poskytujú možnosť odfotografovaní až dvojnásobku fotografií v porovnaní s alkalickými batériami.

  2,66 € -45% 4,80 €

 • MOTOROLA Baterie pro MBP 33/36/853

  MOTOROLA Baterie pro MBP 33/36/853

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Určené pro MBP 33/36.

  19,34 €

 • Baterie do naslouchadel PR-312L(41)/6LB Panasonic

  Baterie do naslouchadel PR-312L(41)/6LB Panasonic

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené, naslouchadlech - zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivují do 60 sekund po odstranění samolepky z baterie a výměně v přístroj, naslouchadle. Zinc air baterie sevyměnuje, jakmile začne slábnout zvukový signál z naslouchadla.

  3,66 €

 • Baterie do naslouchadel PR - 13L(48)/6LB Panasonic

  Baterie do naslouchadel PR - 13L(48)/6LB Panasonic

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Zinc air baterie pro použití v přístrojích pro sluchově postižené (naslouchadlech) zajišťuje energii pro elektronické součástky naslouchadla. Balení obsahuje 6 baterií. Zinc air baterie se aktivuje do 60 sekund po odstraněním samolepky z baterie a výměně v přístroji /naslouchadle/. Zinc air baterie se vyměnuje, jakmile začne slábnout zvukový signál z naslouchadla.

  3,66 €

 • Baterie do naslouchadla Duracell DA10P6 Easy Tab 6ks

  Baterie do naslouchadla Duracell DA10P6 Easy Tab 6ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Zinkovzduchová baterie, nemá v sobě žádnou tekutinu, tudíž nemůže dojít k oxidaci. Jednoduchá manipulace (EasyTab), pomocný pásek pro aplikaci do naslouchátka bez dotyku ruky. Krabička slouží i pro uložení starých baterií a následné ekologické likvidaci. Napětí 1,4 V.

  2,66 €

 • PHILIPS baterie do naslouchadel 6ks

  PHILIPS baterie do naslouchadel 6ks

  Výpredaj Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Špičkový výkon Spolehlivost, dlouhodobá výkonnost

  3,48 € -28% 4,80 €

 • DURACELL 13 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  DURACELL 13 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Okrem batérií pre bežné použitie hľadajú spotrebitelia tiež batérie pre špeciálne potreby. Batérie Duracell dodávajú energiu prístrojom, ako sú slúchadlá, hodinky, kalkulačky, alarmy do áut, domáce bezpečnostné prístroje, diaľkové ovládanie pre otváranie garážových brán a ďalšie drobnáelektronika. Garantovaná kvalita v rôznych veľkostiach a výkonoch preneštandardné použitie.

  2,66 € -32% 3,92 €

 • Baterie do naslouchadel PHILIPS ZA312B6A/10 6ks

  Baterie do naslouchadel PHILIPS ZA312B6A/10 6ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Společnost Philips pro Váše naslouhací zařízení vyvinula novou technologii s názvem Zinc Air. Díky této technologii může vyrábět baterie s prodlouženou životností bez ohledu na teplotu okolního prostředí. Unikátní technologie umožňuje uchování nejméně 80% kapacity i po třech letech skladování, nemusíte se už bát, že si koupíte vybitou baterii. Baterie Philips ZA312B6A má jádro s napětím 1,4 V a kapacitou max. 160 mAh.

  3,48 €

 • DURACELL 675 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  DURACELL 675 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Krátky popis Batérie do načúvacích prístrojov typ Duracell 675 Detailný popis Do načúvacích prístrojov sa používajú zinkovzdušné batérie. Ich používanie sa od klasických batérií trochu líšia. Batéria má na sebe nálepku, ktorá zakrýva otvor pre prístup vzduchu do batérie. Ak je batéria zalepená, vydrží skladovanie aj po dobu niekoľkých rokov (na obale je vyznačený dátum, do ktorého výrobca zaručuje vyznačenú kapacitu batérie). Batéria je vhodné uchovávať v suchu a chlade - nevystavovať ich vysokým teplotám alebo zmenám teplôt. Ideálne skladovanie je pri teplote +4 ° C. Jako náhle nálepku odlepíte, batéria sa musí spotrebovať - inak sa sama vybije v priebehu 3 mesiacov vzdušnou vlhkosťou. Ak nálepku vrátite, starnutie batérie sa len mierne spomalí. Batérie do načúvacích prístrojov sa vyrábajú v 5 veľkostiach, bežne sa používajú 4 veľkosti: 675 (modré balenie), 13 (oranžové balenie), 312 (hnedé balenie), 10 (žlté balenie).

  2,66 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam