Moje srdcovky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Domáce elektrospotrebiče » Batérie

DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 batérií

Kód výrobku: 205223
Duracell Activair 312 naslúchadla batérie 6ks Duracell Activair DA312 batérie do načúvacích 1.4V, Easy Tab Pack

Viac informácií

Bežná cena: 4,80 €
2,69 €
Ušetríte: 44 % (2,11 €)

Skladom zajtra

Pozajtra odosielame, u vás vo štvrtok 13. 8.

Pozajtra odosielame, u vás vo štvrtok 13. 8.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 batérií

Duracell bunky zinok vzduch prísť s EASYTAB, kartu, ktorá je dlhšia ako karta na obyčajné batérie do načúvacích-uľahčuje odstrániť z balenia, rukoväť a vložte do sluchadla.

Unikátny puzdro je plastové tvarované, čo umožňuje užívateľovi vykonávať náhradné batérie vo vrecku alebo peňaženke bez starostí o poškodenie batérie.

Produkty Duracell Vyrába alkalické batérie v mnohých bežných veľkostiach, Ako je AAA (tzv. Mikrotužková batérie), AA (tzv. Tužková batéria), C (tzv. Malý špekačiek), D (tzv. Veľký špekačiek) a 9V. Ďalej Vyrába ai Menej používané typy Ako AAAA (primární určené pre pagery, baterky a Merač krvného cukru) a J (pre nemocničné zařízení) a tiez rád tzv gombíkových batérií používaných v kalkulačky, naslouchátkách a ďalšie (prevažne zdravotníckych) zostrojené.

Duracell tiez vyrába špeciálne batérie Vrátane NiMH nabíjací batérie a batérie pre fotoaparáty, hodinky, naslouchátka, atď Hlavnými dvoma značkami batérií ŠÚ Coppertop, označovaná za batériu s dlhšej výdrži, a Ultra, určená Predovšetkým užívateľom digitálnych Prístrojové a prístrojovou potrebujúcich vacsie napájanie. Coppertop a Ultra používajte alkalický chemický proces na báze oxidu manganičitého. Duracell má tiez niekolko lítiových batérií.

V posledných ROKOCH sa vývoj rozšíril o nové dizajny batérií za použitím prizmatických batérií (tj majúcich tvar hranola a nie klasického valca). Prizmatické batérie ŠÚ dostupné Ako v alkalickom, tak v lítiove prevedení. V roku 2006 Duracell predstavil batérie Power Pix ™ používajúce metalhydroxidovou technológiami, určené na poskytnutím dlhšieho napájacieho času digitálnym fotoaparátom a ďalšími zariadeniam s vysokou spotrebou, ktore napr poskytujte možnosť Odfotené až dvojnásobku fotografií v porovnaní s alkalickými batériami.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: PROCTER & GAMBLE
Značka: DURACELL
Kód výrobku: 205223
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: PROCTER & GAMBLE

Recenzie

Recenzie DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 batérií

Diskusia

Diskusia DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 batérií

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam