Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » D » DURACELL

DURACELL

 • Baterie do naslouchadla Duracell DA10P6 Easy Tab 6ks

  skladom do 24 hodín

  Zinkovzduchová baterie, nemá v sobě žádnou tekutinu, tudíž nemůže dojít k oxidaci. Jednoduchá manipulace (EasyTab), pomocný pásek pro aplikaci do naslouchátka bez dotyku ruky. Krabička slouží i pro uložení starých baterií a následné ekologické likvidaci. Napětí 1,4 V.

  2,66 €

 • DURACELL 13 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  DURACELL 13 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Okrem batérií pre bežné použitie hľadajú spotrebitelia tiež batérie pre špeciálne potreby. Batérie Duracell dodávajú energiu prístrojom, ako sú slúchadlá, hodinky, kalkulačky, alarmy do áut, domáce bezpečnostné prístroje, diaľkové ovládanie pre otváranie garážových brán a ďalšie drobnáelektronika. Garantovaná kvalita v rôznych veľkostiach a výkonoch preneštandardné použitie.

  2,66 € -32% 3,92 €

 • DURACELL 675 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  skladom do 24 hodín

  Krátky popis Batérie do načúvacích prístrojov typ Duracell 675 Detailný popis Do načúvacích prístrojov sa používajú zinkovzdušné batérie. Ich používanie sa od klasických batérií trochu líšia. Batéria má na sebe nálepku, ktorá zakrýva otvor pre prístup vzduchu do batérie. Ak je batéria zalepená, vydrží skladovanie aj po dobu niekoľkých rokov (na obale je vyznačený dátum, do ktorého výrobca zaručuje vyznačenú kapacitu batérie). Batéria je vhodné uchovávať v suchu a chlade - nevystavovať ich vysokým teplotám alebo zmenám teplôt. Ideálne skladovanie je pri teplote +4 ° C. Jako náhle nálepku odlepíte, batéria sa musí spotrebovať - inak sa sama vybije v priebehu 3 mesiacov vzdušnou vlhkosťou. Ak nálepku vrátite, starnutie batérie sa len mierne spomalí. Batérie do načúvacích prístrojov sa vyrábajú v 5 veľkostiach, bežne sa používajú 4 veľkosti: 675 (modré balenie), 13 (oranžové balenie), 312 (hnedé balenie), 10 (žlté balenie).

  2,76 €

 • DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  DURACELL 312 EASYTAB 1.4V, 6 BATÉRIÍ

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Duracell buňky zinek vzduch přijít s EASYTAB, kartu, která je delší než karta na obyčejné baterie do naslouchátek-usnadňuje odstranit z balení, rukojeť a vložte do sluchadla. Unikátní pouzdro je plastové tvarované, což umožňuje uživateli provádět náhradní baterie v kapse nebo peněžence bez starostí o poškození baterie. Produkty Duracell vyrába alkalické batérie v mnohých bežných veľkostiach, ako je AAA (tzv. mikrotužková batérie), AA (tzv. tužková batéria), C (tzv. malý špekačiek), D (tzv. veľký špekačiek) a 9V. Ďalej vyrába aj menej používané typy ako AAAA (primárne určené pre pagery, baterky a merače krvného cukru) a J (pre nemocničné zariadenia) a tiež rad tzv gombíkových batérií používaných v kalkulačke, naslouchátkách a ďalších (prevažne zdravotníckych) zariadení. Duracell tiež vyrába špeciálne batérie vrátane NiMH nabíjacích batérií a batérií pre fotoaparáty, hodinky, naslouchátka, atď Hlavnými dvoma značkami batérií sú Coppertop, označovaná za batériu s dlhšou výdržou, a Ultra, určená predovšetkým užívateľom digitálnych prístrojov a prístrojov potrebujúcich väčšie napájanie. Coppertop a Ultra používajú alkalický chemický proces na báze oxidu manganičitého. Duracell má tiež niekoľko lítiových batérií. V posledných rokoch sa vývoj rozšíril o nové dizajny batérií za použitia prizmatických batérií (tj majúcich tvar hranola a nie klasického valca). Prizmatické batérie sú dostupné ako v alkalickom, tak v lítiové prevedení. V roku 2006 Duracell predstavil batérie Power Pix ™ používajúce metalhydroxidovou technológiu, určené na poskytnutie dlhšieho napájacieho času digitálnym fotoaparátom a ďalším zariadeniam s vysokou spotrebou, ktoré napr poskytujú možnosť odfotografovaní až dvojnásobku fotografií v porovnaní s alkalickými batériami.

  2,66 € -45% 4,80 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam