Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Domáce elektrospotrebiče » Zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovače vzduchu

Veľmi nízka vlhkosť v domácnosti nie je prospešná nielen pre samotný interiér, ale predovšetkým pre náš organizmus. Vyriešte tento problém pohodlne a rýchlo so zvlhčovačom vzduchu.

Doporučuje sa udržiavať doma relatívnu vlhkosť vzduchu cca 45–65 %. Keďže sú v zime byty vyhrievané, vzduch je tu ešte suchší, preto práve v tomto období je dobré zamerať sa na vlhkosť vzduchu doma.

Aký zvlhčovač vzduchu si kúpiť?

Prv než si nejaký zvlhčovač zakúpite, je dobré venovať pozornosť niekoľkým parametrom, aby jeho kúpa bola pre vás čo najlepšia a najvýhodnejšia. Ako vybrať vhodný zvlhčovač:

 • Kľúčová je veľkosť miestnosti, v ktorej má prístroj byť. Každý zvlhčovač má udanú inú maximálnu veľkosť miestnosti, ktorú je schopný pojať. V prípade, že by bol zvlhčovač umiestnený vo väčšej miestnosti, nebol by jeho výkon a výsledný efekt dostačujúci.
 • Ďalším parametrom, ktorý je dobré sledovať je výkon a spotreba. Výkon nám v podstate hovorí, koľko bude v miestnosti vytvorenej pary za hodinu. U niektorých zvlhčovačov je možnosť tento výkon regulovať.
 • Doba prevádzky prístroja súvisí s veľkosťou nádržky na vodu. Tú má každý zvlhčovač tiež rôzne veľkú. Čím väčšiu, tým dlhšiu dobu bude zvlhčovač pracovať.
 • Pridanú hodnotu, ktorú môžete u niektorých zvlhčovačov nájsť je ionizátor. Zvlhčovače s ionizátorom nielenže upravia vlhkosť vzduchu, ale naviac do vzduchu pridajú záporné ionty, ktoré mu dodajú sviežosť a vám sa bude lepšie dýchať. Vyskúšajte napríklad tento Ultra-zvlhčovač.


Zvlhčovače majú vo väčšine prípadov veľmi tichú prevádzku, preto sú vhodné i do detských izieb či do spálne, kde človek nechce byť nijak rušený. Aby zvlhčovač ešte viac zanikol v interiére a nepôsobil vôbec rušivo, prichádza Sencor s designom, ktorý je farebne prispôsobený k začleneniu medzi izbové rastliny.
Pokiaľ žijete v prostredí, kde je zvýšený výskyt prachu, smogu apod., budú pre vás vhodné nielen zvlhčovače, ale i čističky vzduchu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Produkty v kategórii

 • BODY COMFORT Absorbér do pračiek vzduchu VENTA

  skladom 1 - 2 ks

  Hygienický doplnok – komplexný absorbér BODY COMFORT zmäkčuje vodu tak, aby sa netvorili veľké kusy vodného kameňa na lamelách, a voda tak na nich mohla vytvárať vodný film, cez ktorý prúdi vzduch. Ďalej obsahuje dezinfekčnú zložku, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu baktérií, a tým zabraňuje nepríjemnému zapáchaniu vody, ktorú všetci poznáme keď zabudneme niekde niekoľko dní stáť vodu. U práčky vzduchu Venta nedochádza k žiadnej turbulencii vzduchu. Voda z nádobky sa odparuje iba pomocou studeného odparovania, a tak sa odparuje iba čistá voda. Hygienický prostriedok sa neodparuje, a tak ho doplňujeme iba pri kompletnej výmene vody – 1x za 14 dní. Počas tejto doby iba dolievame množstvo odparenej vody. Balenie: 20 náplní. 

  18,08 €

 • Pračka vzduchu VENTA LW 15

  skladom 1 - 2 ks

  Zvlhčovač a čistič vzduchu v jednom, bez potreby vymieňania drahých filtrov. Špičkové multifunkčné zariadenie na zvlhčovanie a čistenie vzduchu súčasne = dva prístroje v jednom - pracuje bez filtračných vložiek - filtrom je voda. Dôvody, prečo si práčku vzduchu Venta kúpiť čistič vzduchu od prachu, peľu a iných alergénov, sadzí, cigaretového dymu, kysličníku siričitého, pliesní, formaldehydu a ďalších nečistôt účinná pomôcka pri astme a peľových alergiách, ale aj ďalších dýchacích ťažkostiach sú geniálne jednoduché, majú dlhú životnosť, sú vhodné na nepretržitý chod, s minimálnymi nákladmi na prevádzku VENTA-systém umožňuje vytvárať bylinkovú arómu Ďalšie výhody pračky vzduchu VENTA LW čistenie vzduchu a súčasné zvlhčovanie vzduchu pomocou metódy studeného odparovania žiadne rozprašovanie vody ani nečistôt ani minerálov, žiadna para automatické vypnutie prístroja nadčasový dizajn v antracitovej farbe Technické parametre zvlhčovací výkon pre miestnosť do 20m2 čistiaci výkon pre miestnosť do 10 m2 plocha lamiel 1,4 m2 sieťové napájanie 100-240 V / 50-60 Hz vzduchový výkon do 2 m3 / min počet rýchlostí 2 hluková hladina 22/32 dBA rozmery 26 x 28 x 31 cm spotreba energie max. 4 Watt obsah nádržky na vodu 5 l hmotnosť cca 3 kg

  206,01 €

 • SENCOR Zvlhčovač vzduchu SHF 910BL

  2 dni

  Zvlhčovač vzduchu, ktorý produkuje studenú paru, avšak neovlyvňuje teplotu v miestnosti. Ideálny do spálne, detskej izby, obývačky či do kancelárie. veľmi tichá prevádzka vďaka technológii Noisless automatické vypnutie pri vyčerpaní zásobníka na vodu plynulá regulácia zvlhčovacieho výkonu ergonomický dizajn na úsporu miesta priesvitný zásobník na vodu vhodný do miestností do 20 m2 LED indikácia stavu vody Zvlhčovací výkon: 350±35ml/h Technické parametre Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 23 x 17,5 x 24,5 cm Hmotnosť: 950 g Dĺžka prívodného kábla: 185 cm Objem nádržky na vodu: 2,2 l Napätie a kmitočet: 220-240V, 50-60 Hz Príkon: 30 W Hlučnosť: ≤35 dB Trieda ochrany (vzhľadom k ochrane pred úrazom elektrickým prúdom): II

  29,77 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam