Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Domáce elektrospotrebiče » Elektronické cigarety

Elektronické cigarety

Elektronické cigarety sú stále obľúbenejšie medzi fajčiarmi, ktorí sa snažia prestať fajčiť alebo nechcú ostatných obťažovať dymom. Zakúpiť môžete základné sady i náhradné náplne, skúsiť môžete i jednorazovú cigaretu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • CBDex Liquid cannabis 0,3% 10 ml Výživový doplnok

  CBDex Liquid cannabis 0,3% 10 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a v České republice je získáván zcela v souladu s platnou legislativou. Složení propanediol, Glycerin, cannabidiol, caramel, cannabis Sativa Flower extract Další důležité informace Přírodní produkt. Nepoužívat bezprostředně před a při jízdě motorovým vozidlem (citlivé osoby mohou při aplikaci prvních vaporizačních dávek vnímat pocit výrazného uvolnění). Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. Neobsahuje nikotin. Před použitím protřepat. Změna barvy liquidu není na závadu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  8,76 €

 • CBDex Liquid shiva 1% 10 ml Výživový doplnok

  CBDex Liquid shiva 1% 10 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Složení propanediol, Glycerin, cannabidiol, caramel, cannabis Sativa Flover extract Použití a dávkování Aplikujte do elektronické cigarety, nebo do vaporizačního přístroje a inhalujte. Doporučená denní dávka je 0,5 ml. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Další důležité informace Přírodní produkt. Nepoužívat bezprostředně před a při jízdě motorovým vozidlem (citlivé osoby mohou při aplikaci prvních vaporizačních dávek vnímat pocit výrazného uvolnění). Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. Neobsahuje nikotin. Před použitím protřepejte. Změna barvy liquidu není na závadu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  15,99 €

 • CBDex Liquid nirvana 5% 10 ml Výživový doplnok

  CBDex Liquid nirvana 5% 10 ml

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Konopný e-liquid pro navození klidné mysli. Složení propanediol, Glycerin, cannabidiol, caramel Použití a dávkování Aplikujte do elektronické cigarety, nebo do vaporizačního přístroje a inhalujte. Doporučená denní dávka je 0,5 ml. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Další informace Přírodní produkt. Nepoužívat bezprostředně před a při jízdě motorovým vozidlem (citlivé osoby mohou při aplikaci prvních vaporizačních dávek vnímat pocit výrazného uvolnění). Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let. Neobsahuje THC ani jiné omamné látky. Neobsahuje nikotin. Před použitím protřepat. Změna barvy liquidu není na závadu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  49,46 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam