Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Ostatné elektrospotrebiče

Ostatné elektrospotrebiče

Napriek tomu, že sme lekáreň, je naša ponuka elektrospotrebičov pomerne široká. Väčšina tých, ktoré ponúkame, sa totiž zameriava na ľudské zdravie - pre neho je dȏležité to, čo jeme a v akom žijeme prostredí. Pokiaľ ste v našej ponuke jednotlivých kategórií z radov elektra nenašli, čo ste hľadali, porozhliadnite sa ešte tu, aby vám naozaj nič neuniklo.

Ostatné elektrospotrebiče - detailný popis

Široký výber elektrospotřebučů nájdete na MojaLekáreň.sk

V tejto kategori nájdete napríklad parné čističe, vysúšače topánok, odžmolkovača a pod

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: SENCORBAYBYLAUBENPHILIPSREMINGTONSANITAS

Doplnkový tovar

  • Žehliaci systém - Jedna z domácich prác, u ktorej sa s nechuťou potýka väčšina z nás. Žehlenie môže byť o to nepríjemnejšie, ak sú teploty v horúcich letných dňoch vysoké. Lenže mnohokrát táto domáca povinnosť jednoducho nepočká, zvlášť ak máte početnejšiu rodinu ... To sa potom žehlenie môže stať nočnou morou.
  • Vysávače - Vysávač patrí medzi najzákladnejšie pomocníkov v našej domácnosti. A preto ich môžete nájsť aj na webe MojaLekáreň.sk. U nás kúpite kvalitný vysávača známych značiek za príjemné cien. Stačí si len vybrať.
  • Čističky vzduchu - Dýchate doma kvalitný vzduch? Možno neviete, že optimálna vlhkosť vzduchu u vás doma by sa mala pohybovať medzi 55-60%. Pri vyššej vlhkosti hrozí množeniu baktérií a plesní.
  • Kuchynské spotrebiče - V kuchyni človek niekedy trávi veľa času. Nebolo by fajn si prácu pri varení uľahčiť? Pomôcť Vám môžu kuchynské spotrebiče. U nás si môžete zaobstarať spotrebiča do kuchyne za príjemné ceny.
  • Čističe okien - Máte doma veľké okná alebo napríklad zasklenú lodžiu a trávite veľa hodín tým, aby boli perfektne čisté? Bývate v desiatom poschodí a máte závraty zakaždým, keď umývate okná?

TIP! Všimli ste si niekedy, že keď prídete k niekomu do bytu, tak to tam špecificky vonia? Aby to u vás voňalo a nebolo cítiť a aby ste sa vy aj vaši hostia cítili doma dobre, skúste si u nás kúpiť niektorú z bytových vôní. Vybrať si môžete nielen z mnohých druhov vôní, ale aj podľa toho, aký typ aplikácie vám najlepšie vyhovuje.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika