Podrobné informácie

Zmes 7 probiotických kmeňov.

Informácie o produkte

Výrobca: VITABALANS
Značka: VITABALANS
Kód výrobku: 39836
Kód EAN: 6410530084656
Držiteľ rozhodnutia: VITABALANS

Laktobacily pre malých aj veľkých. Lacto Seven tablety obsahujú 7 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a inulín – extrakt z koreňa čakanky. Baktérie sú chránené pred pôsobením žalúdočnej kyseliny a žlče prostredníctvom patentovanej technológie DuolacTM . Jedná sa o Dual Coating Technology (technológia dvojitého obaľovania), ktorá obsahuje systém uvoľňovania baktérií v závislosti od ph (ph Dependent Mechanism in Human GI Tract).

Vďaka tejto technológii sa drvivá väčšina prospešných baktérií dostane do tenkého a hrubého čreva vo veľmi dobrej kondícii schopné sa kolonizovať a množiť vo vysokých koncentráciách.

Použitie

  • počas a po antibiotickej liečbe
  • pri poruchách trávenia
  • pri cestovateľských hnačkách

Zloženie

Denná dávka 1-2 tablety obsahuje baktérie mliečneho kvasenia 1-2×109 cfu v čase výroby: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri, Streptococcus thermophiles, Inulín 300-600 mg. Neobsahuje cukor, laktózu, lepok, mliečne bielkoviny ani kvasnice. Skladovanie a uchovávanie pri izbovej teplote do 25°C.

Dávkovanie a balenie

Dospelí: 1-2 tablety denne. Deti od 3 rokov: 1 tableta denne. Lacto Seven tablety by sa mali užívať 2 hodiny po užití ATB. Tablety sa prehltnú a zapijú dostatočným množstvom tekutiny

Balenie obsahuje 50 tabliet.

Recenzie

Recenzie produktu VITABALANS Lactoseven 50 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu VITABALANS Lactoseven 50 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie