Podrobné informácie

Prípravok GS Hliva Plus obsahuje látky, ktoré prispievajú k posilneniu zdravia a imunity. Obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus) 18:1, extrakt z koreňa echinacey, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového a naviac vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Informácie o produkte

Výrobca: GREEN SWAN
Značka: GS
Kód výrobku: 295425
Kód EAN: 8594032756353
Držiteľ rozhodnutia: GREEN SWAN

Prípravok GS Hliva Plus je určený pre podporu správnej funkcie imunitného systému, a to vďaka svojmu zloženiu: prirodzeným aktívnym látkam z echinacey, rakytníka a vitamínu C.

Zloženie
Hliva ustricová (extrakt z hlivy ustricovej 18:1 - 100 mg) 1800 mg, Echinacea (extrakt z koreňa 4:1 - 50 mg) 200 mg, Rakytník rešetliakový (extrakt z plodov 10:1 - 20 mg) 200 mg, Vitamín C 80 mg, plnidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymetylškrobu, sodná soľ karboxymetylcelulózy hypromelóza), hliva ustricová - extrakt, kyselina askorbová, Echinacea purpurea - extrakt z koreňa, rakytník rešetliakový - extrakt z plodov, protihrudkujúce látky (stearan horečnatý, oxid kremičitý), poťahové látky (hypromelóza, polyetylénglykol).

Dávkovanie
1 tableta denne.

Balenie
40 + 20 kapsúl.

odporúčanie: Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Recenzie

Recenzie produktu GS Hliva Plus 40+20 kapsúl ZADARMO

Diskusia

Diskusia k produktu GS Hliva Plus 40+20 kapsúl ZADARMO

Pridať nový príspevok do diskusie