Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » G » GS

GS

 • GS Vitamín C 1000 so šípkami 100+20 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  skladom

  Dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním. Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky – bohatý zdroj flavonoidov. Zloženie v 1 tablete Vitamín C 1000 mg, šípky 50 mg. Dávkovanie: 1 tableta denne.

  8,72 €

 • GS Pupalka Forte s vitamínom E 70+30 kapsúl Výživový doplnok

  GS Pupalka Forte s vitamínom E 70+30 kapsúl

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok obsahuje 500 mg za studena lisovaného pupalkového oleja EXTRA VIRGIN s vysokým obsahom účinných látok, ktorý napomáha k udržaniu peknej pokožky a mladistvého vzhľadu. Tablety navyše obsahujú vitamín E ktorý je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred voľnými radikálmi. Zaujíma Vás zloženie v 1 kapsule Olej z pupalky dvojročnej (za studena lisovaný EXTRA VIRGIN) 500 mg, Vitamín E 50 mg. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie 1–2 kapsule denne, deti od 3 rokov 1 kapusla denne. Balenie obsahuje 100 kapsúl - 81 g.

  6,13 € -22% 7,81 €

 • GS Condro FORTE 120+60 kapsúl ZADARMO Výživový doplnok

  GS Condro FORTE 120+60 kapsúl ZADARMO

  Akcia

  skladom

  GS Condro Forte obsahu 1600 mg čistého glukozamín sulfátu, alebo - ak GS. Navyše je obohatený o vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu v organizme. Ďalšie účinky GS Condro prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy k zníženiu vyčerpania a únavy prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom pôsobí na vstrebávanie železa Zloženie v jednej tablete V 1 tablete glukosamín sulfát 2KCL 800 mg a vitamín C 6 mg. Dávkovanie 2 x denne 1 tableta. Prípravok je možné užívať dlhodobo. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Výrobok je bez cukru, lepku a laktózy. Balenie obsahuje 120 + 60 tabliet. Ďalšie dôležité informácie Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  25,04 € -28% 34,84 €

 • GS Megalecitín 1325 mg 100+30 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  GS Megalecitín 1325 mg 100+30 kapsúl ZDARMA

  Akcia

  skladom

  GS Megalecitín 1325 obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu, vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje, vo forme mäkkých želatínových kapsúl, ktoré zaisťujú vysokú vstrebateľnosť. Výživová zložka v 1 kapsule Sójový lecitín - 1325 mg Zloženie: Sójový lecitín, želatína, esterifikovaný sójový olej, glycerol, čistená voda, sorbitol. Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne s jedlom alebo po jedle.

  7,68 € -23% 9,95 €

 • GS Mamavit 30 tabliet Výživový doplnok

  GS Mamavit 30 tabliet

  Akcia

  skladom

  Dávkování 1 tableta denně Účinné látky Vitamin E, C, B1, B2, B6, B12, D3, beta karoten, biotin, kyselina listová, kyselina pantotenová, niacin, vápník, fosfor, jód, mangan, železo, zinek, hořčík, měď, chrom, molybden, selen

  4,98 € -24% 6,54 €

 • GS Condro Diamant 120 tabliet Výživový doplnok

  GS Condro Diamant 120 tabliet

  Akcia

  skladom

  GS Condro DIAMANT patrí do radu osvedčených kĺbových produktov GS Condro. Prvýkrát je GS Condro obohatené o unikátny DIAMANT FORTESCIN - Komplex pre starostlivosť o kĺbovú aj spojivový aparát. Aktívne zložky GS Condro Diamant Kĺbový prípravok GS Condro DIAMANT obsahuje glukosamín sulfát Clini-Q Komplex DIAMANT FORTESCIN je kombinácia: špeciálnej účinnej látky aescínu (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg + Vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénne siete. Táto kombinácia je základom štruktúry väzov, šliach, chrupaviek a meniskov. Vitamín C teda prispieva k udržaniu funkcie kĺbových chrupaviek. Zaujíma vás dávkovanie a spôsob použitia? GS Condro DIAMANT užívajte 1x denne 1 tabletu. Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT® aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3 x ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä pokiaľ sú Vaše kĺby silne namáhané. Dôležité informácie Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

  19,25 € -33% 28,83 €

 • GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA Výživový doplnok

  GS Mamavit 100+10 tabliet ZDARMA

  Akcia

  skladom

  Kompletné a vyvážené zloženie. Doplnkový zdroj vitamínov a minerálov pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Čo je GS Mamavit? GS Mamavit je doplnkový zdroj vitamínov a minerálov, ktorých dostatočný prísun je veľmi dôležitý najmä v období tehotenstva, dojčenia alebo pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Ako správne užívať prípravok GS Mamavit? GS Mamavit v tehotenstve, pri dojčení a v období pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit odporúčame užívať po celú dobu tehotenstva a dojčenia. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne po jedle, alebo s jedlom, zapiť dostatočným množstvom tekutiny (najlepšie čistou vodou). Neodporúčame užívať súbežne ďalšie vitamínové prípravky. Ako pôsobí GS Mamavit pri dlhodobom užívaní? V ideálnej vyváženej kombinácii zabezpečuje prísun dôležitých vitamínov spolu s vápnikom, jódom, železom a ďalšími dôležitými stopovými prvkami. Vitamín A, B1, B2, B6, nikotínamid, vitamín B12, C a D sú látky, ktoré si organizmus matky v období tehotenstva a dojčenia vyžaduje vo väčšom množstve. Vitamín A je s ohľadom na bezpečie plodu čiastočne prítomný vo forme betakaroténu, z ktorého si telo matky vytvorí vitamín A podľa aktuálnej potreby, takže nehrozí riziko predávkovania. Vitamín A 0,8 mg Betakarotén 0,6 mg Vitamín C 120 mg Vitamín E 30 mg Vitamín B1 2,25 mg Vitamín B2 2,6 mg Vitamín B6 3 mg Vitamín B12 9 µg Vitamín D3 10 µg Biotín 45 µg Nikotínamid 20 mg Kyselina listová 400 µg Kyselina pantothenová 10,9 mg Vápnik 162 mg Fosfor 125 mg Jód 150 µg Železo 18 mg Horčík 100 mg Meď 2 mg Mangán 2 mg Chróm 25 µg Molybdén 25 µg Selén 50 µg

  13,85 € -35% 21,20 €

 • GS Imunostim 60 kapsúl Výživový doplnok

  GS Imunostim 60 kapsúl

  Akcia

  skladom

  Pastilky príjemnej mentolovej chuti, ktoré sa rozpúšťajú v ústach. Obsahujú tzv. Bakteriálne lyzát a vitamín C, ktorý podporuje správnu funkciu imunitného systému a obranyschopnosť organizmu. GS Imunostim sa preto odporúča užívať pred obdobím zvýšeného výskytu chrípok a ochorení infekcií horných dýchacích ciest. Výhody prípravku príjemná mentolová príchuť obsahuje vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu imunitného systému Čo je Bakteriálna lyzát? Bakteriálne lyzáty sa získavajú z baktérií, ktoré patria medzi najčastejších pôvodcov infekcií horných dýchacích ciest. Jedná sa o neškodné čiastočky, ktoré samy nemôžu chorobu vyvolať. Ale zachovávajú si určité znaky, ktoré sú pre pôvodné mikroorganizmy špecifické. Zaujíma vás zloženie a dávkovanie? Výživové zložka v 1 tablete /% RVH: Zmes bakteriálneho lyzátu 50 mg / -, Vitamín C 10 mg / 12%. RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých, - RVH nebola stanovená Odporúčané dávkovanie: 3 × denne jednu tabletu nechať rozpustiť v ústach. Odporúčaná doba užívania je 10 dní, potom 14 dní vynechať a pokračovať ďalších 10 dní v rovnakom dávkovaní. Dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby citlivé na bakteriálne alergény. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez laktózy a bez lepku.

  7,68 € -31% 11,16 €

 • GS Dormian 30+15 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  GS Dormian 30+15 kapsúl ZDARMA

  Akcia

  skladom

  Použitie GS Dormian obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch, tzv Natural GABA Complex. Dávkovanie 1-2 kapsule denne, pol hodiny večer pred spaním. Prípravok je možné užívať dlhodobo. Zloženie Nosič (sójový olej, kokosový olej, palmový olej, včelí vosk), želatína, glycerol, valeriána lekárska (extrakt z koreňa) 50 mg, medovka lekárska (extrakt z vňate) 25mg, chmeľ otáčavý (extrakt zo šišiek) 20mg, mučenka opletavá (extrakt z vňate) 20mg, emulgátor (sójový lecitín), farbivá (E171, E131.E124).

  4,44 € -16% 5,30 €

 • GS Noball 50 kapslí Výživový doplnok

  GS Noball 50 kapslí

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Noball je speciální přípravek, který účinně reguluje tvorbu střevních plynů. Je proto vhodný při potížích jako je nadýmání, pocit tlaku a plnosti v podbřišku, zvýšený odchod střevních plynů apod. Působení přípravku Noball obsahuje dvě složky, jejichž účinek se navzájem vhodně doplňuje: 1. Simetikon (simethiconum) je látka, která má protipěnivé účinky. 2. Mátová silice - éterický olej z listů máty peprné (Mentha piperita). Výhody přípravku Noball obsahuje 80 mg simetikonu v jedné kapsli, pro optimální účinek proto stačí pouze 1 kapsle.Noball navíc obsahuje mátovou silici, která má zklidňující účinek na trávicí systém.Obě složky přípravku se ve svých účincích vzájemně vhodně doplňují.Noball je bezpečný pro dlouhodobé užívání. Složení Simetikon, obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), mátová silice, barviva (beta-karoten, karmín). Výživová složka v 1 tabletě / kapsli: Simetikon 80 mg Mátová silice 5 mg Doporučené dávkování a způsob užití Užívejte podle potřeby 1 až 3 kapsle denně. Dávkování u dětí od 6 let je stejné jako u dospělých. Kapsle se užívají během jídla nebo po jídle, podle potřeby také na noc. Je vhodné zapít je dostatečným množstvím tekutiny. Noball je bezpečný pro dlouhodobé užívání. Užitečné rady pro dobré trávení Omezte konzumaci potravin, které způsobují nadýmání. Pokud se nechcete zcela vzdát luštěnin, před vařením je namáčejte a použitou vodu slijte. Při jejich vaření použijte koření, jako je např. majoránka, tymián nebo saturejka. Vhodné jsou i další byliny, které můžete využít při přípravě pokrmů: fenykl, kmín, anýz, bazalka, dobromysl, meduňka a další. Dbejte na pravidelné vyprazdňování. Vaše strava by měla obsahovat dostatek vlákniny. Důležitý je také pravidelný přísun tekutin. Vyhněte se však perlivým nápojům a žvýkačkám. Funkci střev podporuje také pravidelný pohyb. Napomáhá přirozené eliminaci střevních plynů. Zvolte aktivitu přiměřenou svému zdravotnímu stavu a určitě takovou, která vás bude bavit. Nezapomeňte, že zácpu mohou způsobovat i některé léky. Jejich případné nežádoucí účinky konzultuje se svým lékařem. Příčinou nadýmání mohou být i faktory, jako je dlouhodobý stres, úzkost a nepravidelná životospráva. Snažte se jim předcházet. Své trávení můžete podpořit také pomocí přípravku GS Laktobacily FORTE s prebiotiky, který obnovuje přirozenou střevní mikroflóru a zároveň posiluje obranyschopnost organismu. Pokud dlouhodobě trpíte problémy se zažíváním, konzultujte způsob jejich řešení s lékařem. Další informace, které byste měli znát Noball je bezpečný pro dlouhodobé užívání. Není určeno pro děti do 6 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez lepku, bez cukru a laktózy. Hmotnost obsahu: 50 kapslí – 6,5 g  

  3,28 € -34% 5,00 €

 • GS Dormian Rapid 40 kapsúl Výživový doplnok

  GS Dormian Rapid 40 kapsúl

  Akcia

  skladom

  Silnejšia receptúra GS Dormian Rapid ako výživový doplnok obsahuje maximálne možné množstvá účinných látok valeriány lekárskej a vysoké dávky extraktov medovky, chmeľu a mučenky. Účinné a nenávykové extrakty Prípravok GS Dormian Rapid obsahuje bylinné extrakty valeriány, medovky, chmeľu a mučenky. Použitá bylinná kombinácia zaisťuje úplnú bezpečnosť a nenávykovosť aj pri dlhodobom užívaní. Ako užívať GS Dormian Rapid? Obvykle sa užíva podľa potreby 1 kapsula. Pri prvom užívaní odporúčame dávkovanie pol hodinu večer pred spaním. Tiéž je vhodné sa riadiť zásadami spánkovej hygieny.  Účinná zložkamg v 1 kapsule Valeriána lekárska (štand. extrakt z koreňa,  valerénová kyselina 0,8 %) 100 Medovka lekárska (štandardizovaný extrakt z vňate 5:1) 50 Chmeľ otáčavý (štand. extrakt zo šištíc, horčinné kyseliny 5 %) 25 Mučenka opletavá (štand. extrakt z vňate, vitexín 3,5 %) 25 Zloženie: Extrakt z valeriány lekárskej, želatínový obal (želatína, glycerol), objemové činidlá (ryžová múka), extrakt z medovky lekárskej, extrakt z chmeľu otáčavého, extrakt z mučenky opletavej, protihrudkové činidlá (mastenec, kremičitan vápenatý, stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý). Dávkovanie: 1 kapsula pred spaním. Upozornenie: Nie je určené pre deti. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 15–25 ºC. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Výživový doplnok

  5,75 € -43% 10,00 €

 • GS Noball 100 kapsúl Výživový doplnok

  skladom

  Noball je špeciálny prípravok, ktorý účinne reguluje tvorbu črevných plynov. Je preto vhodný pri problémoch ako nafukovanie, pocit tlaku a plnosti v podbrušku, zvýšený odchod črevných plynov a pod. Pôsobenie prípravku Noball obsahuje dve zložky, ktorých účinok sa navzájom vhodne dopĺňa: 1. Simetikon (simethiconum) je látka, ktorá má protipenivé účinky. 2. Mätová silica - éterický olej z listov mäty piepornej (Mentha piperita) Výhody prípravku Noball obsahuje 80 mg simetikonu v jednej kapsule, pre optimálny účinok preto stačí len 1 kapsula Noball navyše obsahuje mätovú silicu, ktorá má upokojujúci účinok na tráviaci systém Obidve zložky prípravku sa vo svojich účinokch vzájomne vhodne dopĺňajú Noball je bezpečný pre dlhodobé užívanie Účinné zložky mg v 1 kapsule Simetikon 80 mg Mätová silica 5 mg Zloženie: simetikon, želatína, glycerol, mätová silica, čistená voda, farbivo (beta-karotén, E 120) Odporúčané dávkovanie a spôsob užívania Užívajte podľa potreby  až 3 kapsuly denne. Dávkovanie u detí od 6 rokov je rovnaké ako u dospelých. Kapsuly sa užívajú počas jedla alebo po jedle, podľa potreby tiež na noc. Je vhodné zapiť s dostatočným množstvom tekutiny. Noball je bezpečný na dlhodobé užívanie. Dalšie užitočné rady pre dobré trávenie Obmedzte konzumáciu potravín, ktoré spôsobujú nafukovanie. Pokiaľ sa nechce úplne vzdať strukovín, pred varením ich namočte a použitú vodu zlejte. Pri ich varení použite korenie ako napr. majoránka, tymián alebo saturejka. Vhodné sú aj ďalšie byliny, ktoré môžete využiť pri príprave pokrmov: fenykel, rasca, anýz, bazalka, pamajorán, medovka a ďalšie. Dbajte na pravidelné vyprázdňovanie. Vaša strava by mala obsahovať dostatok vlákniny. Dôležitý je tiež pravidelný prísun tekutín. Vyhnite sa však perlivým nápojom a žuvačkám. Funkciu čriev podporuje tiež pravidelný pohyb. Napomáha prirodzenej eliminácii črevných plynov. Zvoľte aktivitu primeranú svojmu zdravotnému stavu a určite takú, ktorá vás bude baviť. Nezabudnite, že zápchu môžu spôsobovať aj niektoré lieky. Ich prípadné nežiadúce účinky konzultujte so svojim lekárom. Príčinou nafukovania môžu byť aj faktory ako je dlhodobý stres, úzkosť a nepravidelná životospráva. Snažte sa im predchádzať. Svoje trávenie môžete podporiť aj pomocou prípravku GS Laktobacily FORTE s prebiotikami, ktorý obnovuje prirodzenú črevnú mikroflóru a zároveň posilňuje obranyschopnosť organizmu. Pokiaľ dlhodobo trpíte problémami so zažívaním, konzultuje spôsob ich riešenia s lekárom. Svoje trávenie môžete podporiť tiež pomocou prípravku GS Laktobacily FORTE s prebiotikami, ktorý obnovuje prirodzenú črevnú mikroflóru a zároveň posilňuje obranyschopnosť organizmu. Pokiaľ dlhodobo trpíte problémami so zažívaním, konzultujte spôsob ich riešenia s lekárom. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 6 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 15-25 °C. Chránte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Hmotnosť obsahu: balenie 100 cps. 13 g Doplnok stravy.

  5,75 € -12% 6,55 €

 • GS Vápnik, horčík, zinok PREMIUM 100+30 tabliet Výživový doplnok

  GS Vápnik, horčík, zinok PREMIUM 100+30 tabliet

  Akcia

  skladom

  Vyvážený a zosilnený komplex minerálov a vitamínov, ktoré sú dôležité pre ľudské zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty. Prečo užívať prípravok GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM? Silná dávka 400 mg vápnika pre zdravé a silné kosti a zuby. Vitamín D3 podporuje vstrebávanie vápnika a jeho uloženie do kostí. Horčík pre normálnu funkciu svalov a činnosť nervovej sústavy. Zinok, meď a vitamín B6 podporujú dobrú imunitu a sú dôležité pre udržanie zdravia pokožky, vlasov a nechtov. Zloženie je navyše obohatené o biotín, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravia pokožky a vlasov. Výživová zložka v 1 tablete % RVH Vápnik 400 mg 50, Horčík 155 mg 41, Zinok 5 mg 50, Mangán 1 mg 50, Meď 0,5 mg 50, Vitamín K1 45 μg 60, Vitamín B6 0,7 mg 50, Vitamín D3 2,5 μg 50, Biotín 50 μg 100. % RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu pre dospelých. – RVH nebola stanovená. Uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, sodná soľ karboxymethylcelulózy), oxid zinočnatý, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), glukonát meďnatý, síran manganatý, povlakové činidlá (hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec), farbivo (oxid titaničitý), pyridoxín hydrochlorid, biotín, fytomenadión, cholekalciferol. Odporúčané dávkovanie 1-2 tablety denne s jedlom, deti od 3 rokov 1 tableta denne. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  5,75 € -32% 8,40 €

 • GS Betakarotén s nechtíkom 90+45 kapsúl výpredaj Výživový doplnok

  skladom

  Výhody jednotlivých zložiek prípravku: • Beta-karotén je prirodzeným zdrojom vitamínu A, ktorý udržiava normálny stav pokožky a stará sa o ňu, pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky po pobyte na slunku. Naviac priaznivo pôsobí na udržanie zdravého zraku a podporuje imunitný systém. • Nechtík lekársky vďaka svojim priaznivým účinkom na pleť pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní. • Biotín patrí medzi vitamíny skupiny B. Napomáhá k regenerácii pokožky a vlasov nielen po opaľovaní a prispieva k pevným nechtom.  • Zinok ako silný aktioxidant pôsobí proti volným radikálom, ktoré vznikajú pri UV ziarení. Je dôležitý k metabolizmu vitamínu A v tele, pre správne fungovanie imunitného systému, pre dobrý stav pokožky, vlasov a nechtov a pe podporu dobrého zraku. Výživová zložka                                V 1 kapsule % RVH Beta-karotén (odpovedá vitamínu A) 6 mg (500 µg) * (62,5) Biotín 50 µg 100 Zinok 5 mg 50 Nechtík lekárske – extrakt z vňate4:1 5 mg * Odporúčané dávkovanie 1-2 kapsule denne. Ďalšie dôležité informáce Nie je určené deťom do 3 rokov a tehotným ženám. Skladujte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Pri pobyte na slnku vždy používajte krémy s ochranným faktorom. Prípravok nenahradzuje vonkajšiu ochranu. Ucho­vávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez lepku, bez cukru a bez laktózy. 

  4,98 €

 • GS Vitamín C 1000 so šípkami 50+10 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  GS Vitamín C 1000 so šípkami 50+10 kapsúl ZDARMA

  Akcia

  skladom

  Dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním. Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie.Pôsobí na normálny imunitný systém. Prispieva k normálnej činnosti nervovej soustavy. Prispieva k ochrane pred oxidatívnym stresom. Zloženie: Vitamín C 500 mg alebo 1000 mg, šípky 50 mg. Dávkovanie: 1 tableta denne.

  4,82 € -36% 7,49 €

 • GS Condro DIAMANT 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom

  Základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro® je glu­kozamín sulfát – základná stavebná molekula tzv. proteoglykánov – látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu. V prípravku GS Condro DIAMANT® je v dennej dávke obsiahnutých 1061,3 mg glukozamín sulfátu v garantované kvalite Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. Revolučný komplex FORTESCIN® je kombinácia: špeciálnej látky aescinu (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 20 mg. Aescin prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telesných tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív). vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénovej siete chrupaviek a meniskov. Vďaka tomuto novému zloženiu GS Condro DIAMANT® podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu. Odporúčané dávkovanie GS Condro DIAMANT užívajte 1× denne 1 tabletu. Tabletu je možné užiť kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie Kryštalický glukozamín sulfát.2KCl Clini-Q®, Vitamin C, Aescin. Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT®aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3× ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä pokiaľ sú Vaše kĺby silne namáhané. Ďalšie informácie Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti do 12 rokov. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  17,69 € -13% 20,39 €

 • GS Ginkgo 60 Premium 60+30 tabliet Výživový doplnok

  GS Ginkgo 60 Premium 60+30 tabliet

  Akcia

  skladom

  Ginkgo biloba Je jeden z vôbec najstarších zachovaných stromov na svete (udáva sa viac ako 200 mil. rokov). Vyznačuje sa mimoriadnou schopnosťou odolávať procesom vlastného biologického starnutia a nepriaznivým vonkajším vplyvom. Dnes sa radí medzi najlepšie preskúmané a zdokumentované rastliny so širokým využitím. Hloh obyčajný (Crataegus laevigata) Hloh je tŕnistý, vytrvalý strom alebo statný ker, ktorý dosahuje výšku až niekoľko metrov. Dnes sa bežne vyskytuje aj u nás. Pre svoje pozitívne účinky na zdravie je využívaný aj v tradičnom bylinkárstve, kde sa využívajú kvety, listy i plody. Hloh obyčajný je vhodný najmä pre normálne prekrvenie mozgu i končatín.  Gotu kola (pupočník ázijský) Gotu kola patrí medzi tradičné byliny po stáročia využívané vo východnej Ázii, ktoré sú účinné v oblasti prekrvenia mozgu i končatín.  Kedy je vhodné prípravok užívať? Pre podporu krátkodobej i dlhodobej pamäte.  Pre podporu sústredenia. Pri pocitoch studených rúk a nôh.  Pre podporu duševnej i psychickej výkonnosti. Dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne, najlepšie pri jedle. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osoby s poruchami krvnej zrážanlivosti môžu užívať len so súhlasom lekára. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  9,22 € -27% 12,71 €

 • GS Intensun 60+30 kapslí Výživový doplnok

  GS Intensun 60+30 kapslí

  Akcia

  skladom

  GS Intensun je určený pre všetkých, ktorí chcú krásne hnedé opálenie, ktoré dlho vydrží, a navyše chcú urobiť maximum pre krásu, jemnosť a hebkosť svojej pokožky počas opaľovania aj po ňom. Nová vylepšená receptúra prináša BELLcaroten®: originálny komplex karotenoidov (beta-karotén, luteín, lykopén) vyvinutý spoločnosťou Green-Swan Pharmaceuticals, ktorý podporuje krásne zhnednutie pokožky. Skrášľujúce zložky: pre krásu a hebkosť vašej pokožky - Aloe vera prispieva ku krásnej, hebké rozjasnené a zdravej pokožke celého tela. Selén vďaka svojim antioxidačným účinkom chráni telo pred voľnými radikálmi, ktoré vzniká pri UV žiareniu a podporuje mladistvý vzhľad pokožky. Regeneračné zložky: Nechtík lekársky pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní, biotín prispieva k regenerácii pokožky a vlasov a napomáha k pevným nechtom. Výživové zložky v 1 kapsule Komplex karotenoidov BELLkaroten®(Betakarotén 7 mg, lykopén 1 mg, luteín 1,5 mg) RVH nebola stanovená 9,5 mg Biotín 50 mikrogramov 100% RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelýchSelén 55 mikrogramov 100% RVH - referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelýchNechtík lekársky - extrakt z vňate 4: 1 10 mg RVH nebola stanovenáAloe vera - extrakt z listov 4: 1 10 mg RVH nebola stanovená Kedy a ako je vhodné GS Intensun užívať? Užívajte jednu kapsulu denne. Prípravok je vhodné začať užívať najlepšie 4 týždne pred opaľovaním alebo návštevou solária (príprava), pokračujte v období opaľovania (ochrana) a ešte 4 týždne po jeho skončení (regenerácia a výdrž opálenia). Ak si chcete svoje krásne opálenie udržať po celý rok, užívajte GS Intensun stále. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené deťom do 3 rokov a tehotné ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Pri pobyte na slnku vždy používajte krémy s ochranným faktorom. Prípravok nenahrádza vonkajšou ochranu. Uchovávajte pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

  9,87 € -29% 13,99 €

 • GS Betakarotén Forte s nechtíkom 80+40 kapslí Výživový doplnok

  GS Betakarotén Forte s nechtíkom 80+40 kapslí

  Akcia

  skladom

  GS Betakarotén FORTE s nechtíkom je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Napomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky najmä pri intenzívnejšom opaľovaní. Výhody jednotlivých zložiek prípravku: • Beta-karotén je prirodzeným zdrojom vitamínu A, ktorý udržuje normálny stav pokožky a stará sa o ňu, pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky po pobyte na slnku. Navyše priaznivo pôsobí na udržanie zdravého zraku a podporuje imunitný systém. • Nechtík lekársky vďaka svojim priaznivým účinkom na pleť pomáha upokojiť pokožku po opaľovaní. • Biotín patrí medzi vitamíny skupiny B. Napomáha k regenerácii pokožky a vlasov nielen po opaľovaní a prispieva k pevným nechtom.  • Zinok ako silný aktioxidant pôsobí proti voľným radikálom, ktoré vznikajú pri UV žiarení. Je dôležitý k metabolizmu vitamínu A v tele, pre správne fungovanie imunitného systému, pre dobrý stav pokožky, vlasov a nechtov a pre podporu dobrého zraku. Výživová zložka                                   v 1 kapsli                 % RVH Beta-karoten (odpovedá vitaminu A) 15 mg (1250 µg) * (156) Biotin 50 µg 100 Zinek 5 mg 50 Nechtík lekársky – extrak z vňate 4:1 5 mg * Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula každý druhý deň. Pri intenzívnom opaľovaní 1 kapsula denne. Ďalšie dôležité informácie Nie je vhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Musí sa skladovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pri pobyte na slnku vždy používajte krémy s ochranným faktorom. Prípravok nenahrádza vonkajšiu ochranu. Ucho­vávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez lepku, bez cukru a bez laktózy.

  5,98 € -29% 8,46 €

 • GS Ginkgo 40 + Gotu kola 80+40 tabliet Výživový doplnok

  GS Ginkgo 40 + Gotu kola 80+40 tabliet

  Akcia

  skladom

  GS Ginkgo 40 + Gotu Kola obsahuje extrakt z mladých lístkov Ginkgo biloba, obohateného o gotu kola (pupočník ázijský). Výživová zložka v 1 tablete: Ginkgo biloba - extrakt z mladých lístkov (24% flavonoidov, 6% terpenolaktónov) - 40 mg Gotu kola - extrakt z vňate 4: 1 - 20 mg Ďalšie informácie Nie je určené deťom. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

  6,91 € -33% 10,36 €

 • GS Mamavit Prefolin + DHA + EPA 30 tabliet + 30 kapsúl 2016 Výživový doplnok

  GS Mamavit Prefolin + DHA + EPA 30 tabliet + 30 kapsúl 2016

  Akcia

  skladom

  Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Zloženie Prefolin®: Kyselina listová 800 mikrogramov, Vitamín C 120 mg, Vitamín E 23,5 mg, Jód 200 mikrogramov, Beta-karotén 1 mg, Vitamín B1 1,6 mg, Vitamín B2 1,8 mg, Vitamín B6 2,5 mg , Vitamín B12 3,5 mikrogramov, Vitamín D3 5 mikrogramov, Biotín 150 mikrogramov, Niacín 20 mg, Kyselina pantoténová 6 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 126 mg, Železo 20 mg, Zinok 10 mg, Horčík 150 mg, Mangán 2 mg, meď 2 mg, Chróm 25 mikrogramov, Molybdén 25 mikrogramov, Selén 50 mikrogramov, DHA 350 mg, EPA 50 mg. Dávkovanie Obdobie pred otehotnením: Užívajte striedavo 1 kapsulu a 1 tabletu obdeň vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny. V období tehotenstva a dojčenia: Užívajte 1x denne 1 tabletu a 1 kapsulu vždy po jedle alebo počas hlavného jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Užívajte vždy po jedle alebo počas jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

  13,85 € -21% 17,62 €

 • GS Dormian Rapid 20 kapsúl Výživový doplnok

  GS Dormian Rapid 20 kapsúl

  Akcia

  skladom

  GS Dormian Rapid ako výživový doplnok obsahuje maximálne možné množstvá účinných látok valeriány lekárskej a vysoké dávky extraktov medovky, chmeľu a mučenky. Látky obsiahnuté v GS Dormian Rapid nevyvolávajú vznik závislosti a ani abstinenčné príznaky po ukončení užívania.     Výživová zložka V 1 kapsule Valeriána lekárska (štand. extrakt z koreňa, valerénová kyselina 0,8 %) 100 mg Medovka lekárska (extrakt z vňate 5:1) 50 mg Chmeľ otáčavý (štand. extrakt zo šištíc, horčinné kyseliny 5 %) 25 mg Mučenka opletavá (štand. extrakt z vňate, vitexín 3,5 %) 25 mg                                Zloženie:     Extrakt z valeriány lekárskej, želatínový obal (želatína, glycerol), objemové činidlo (ryžová múka), extrakt z medovky lekárskej, extrakt z chmeľu otáčavého, extrakt z mučenky opletavej, protihrudkové činidlá (mastenec, kremičitan vápenatý, stearan horečnatý), farbivo (oxid titaničitý).  < /p>          Odporúčané dávkovanie:            Obvykle sa užíva podľa potreby 1 kapsula. Pri prvom užívaní odporúčame dávkovanie pol hodinu večer pred spaním. Tiéž je vhodné sa riadiť zásadami spánkovej hygieny.   Nie je určené pre deti.                 Odporúčaná ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.   Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.       Skladujte mimo dosahu detí.     Uschovávajte v suchu pri teplote 15–25 °C.        Chráňte pred svetlom a priamym slnečným žiarením.   Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.                               

  4,20 € -32% 6,20 €

 • GS Merilin Harmony 60+30 tabliet Výživový doplnok

  GS Merilin Harmony 60+30 tabliet

  Akcia

  skladom

  GS Merilin Harmony je vysoko účinný nehormonálny prípravok, ktorý bol vyvinutý na základe výskumu potrieb žien v klimaktériu. GS Merilin Harmony Vám umožní harmonické prežitie tohto zložitého obdobia v živote ženy. Je určený pre ženy, ktorým záleží najmä na psychickej pohode a vyrovnanosti v období klimaktéria a ktoré si prajú zostať svieže i v ďalších rokoch. Ako GS Merilin Harmony pôsobí GS Merilin Harmony predstavuje nehormonálne riešenie problémov v období klimaktéria, teraz ešte s vyššou účinnosťou. Zložky prípravku GS Merilin Harmony tak synergicky pôsobí trojakým efektom na klimaktérium, psychickú pohodu a na pevnosť kostí. Ďalšie výhody GS Merilin Harmony Nehormonálna ideálna alternatíva pre ženy, ktoré preferujú látky pochádzajúce z prírody. Bezpečný pri dlhodobom užívaní. Nespôsobuje váhový prírastok. Nezhoršuje kŕčové žily, ktorými trpí v klimaktériu viac než tretina žien. Je vhodný i pre ženy, ktoré majú pravidelnú menštruáciu, ale začínajú sa u nich prejavovať zmeny spojené s obdobím klimaktéria. Zaujíma Vás zloženie? Výživová zložka v 1 tabletke - Cimicifuga racemosa (extrakt z koreňa 3,33 mg) 20 mg, Ľubovník bodkovaný (extrakt z vňate 9,375 mg) 150 mg, Vitamín D3 10 µg, Vápnik 250 mg. Doporučené dávkovanie 1 tableta denne počas jedla. Doporučená doba užívania je aspoň 2 mesiace. Efekt je možné očakávať najprv po 2–4 týždňoch užívania.  V prípade podozrenia na pečeňové ochorenie, prípravok neužívajte a vyhľadajte lekára. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

  13,85 € -36% 21,60 €

 • GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tabliet Výživový doplnok

  GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tabliet

  Akcia

  skladom

  Obsahuje unikátny STRONG KOMPLEX - extra dávka vitamínu C (150% RVH), luteín, echinacea. Výživové zložky v 1 tablete Vitamín A  800 μg 100 % RVH, Beta-karotén 0,2 mg *, Vitamín E 12 mg 100 % RVH, Vitamín C 120 mg 150 % RVH, Vitamín B1 1,1 mg 100 % RVH, Vitamín B2 1,4 mg 100 % RVH, Vitamín B6 1,4 mg 100 % RVH, Vitamín B12 2,5 μg 100 % RVH, Vitamín D3 5 μg 100 % RVH, Vitamín K 30 μg 40 % RVH, Biotin 50 μg 100 % RVH, Niacin  16 mg 100 % RVH, Kyselina listová 200 μg 100 % RVH, Kyselina pantothenová 6 mg 100 % RVH, Vápnik 162 mg 20 % RVH, Fosfor 125 mg 18 % RVH, Jód 100 μg 67 % RVH, Železo 14 mg 100 %, Zinok 10 mg 100 % RVH, Horčík 100 mg 27 % RVH, Meď 1 mg 100 % RVH, Mangán 2 mg 100 % RVH, Chróm 40 μg 100 % RVH, Molybden 50 μg   100 % RVH, Selén 55 μg 100 % RVH, Luteín 125 μg *, Echinacea (ve forme extraktu z koreňa 4:1 10 mg) 40 * RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých * RVH nebola stanovená Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne počas jedla a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo. Ďalšie informácie Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené ako ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  11,15 € -22% 14,26 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam