Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské plienky

Detské plienky
Neobsahuje: parfém

Pojem, v ktorom sa schováva veľa definícii, to je slovné spojenie detské plienky. A teraz si z toľkých možností vyberte. Dobré je vypočuť a premyslieť si rady ostatných, ale tiež je dobré vyskúšať si rôzne druhy prebaľovania a potom sa až rozhodnúť. Poznáte to… Každému vyhovuje niečo iné. A u plienok to platí dvojnásobne, pretože musia vyhovovať hlavne vášmu bábätku.

Parfém
 • BAMBO Nature Junior plienka 12 - 22 kg 54 kusov

  Skladom

  Detské univerzálne plienkové nohavičky pre dievčatká i chlapcov s priedušným povrchom a so suchým zapínaním.

  16,34 € 13,99 € -14 %

  13,99
 • MOLTEX Pure & Nature Newborn 2-4 kg 22 ks

  Skladom viac ako 5 kusov

  Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky s modernou potlačou bezpečným atramentom.

  4,89 €

  4,89
 • BAMBO Nature XL plienkové nohavičky 16 - 30 kg 44 kusov

  Skladom

  Detské univerzálne plienkové nohavičky pre dievčatká i chlapcov s priedušným povrchom a so suchým zapínaním.

  15,79 €

  15,79
 • BAMBO Nature XL plenkové kalhotky 16 - 30 kg 22 ks

  Skladom

  BAMBO XL-6  (priedušné detské plienkové nohavičky s absorpciou 1300 ml) detské absorpčné plienky sú vhodné pre malých inkontinentných pacientov v závislosti od váhy (16-30 kg) vhodné pre deti s citlivou a začervenanou pokožkou, nakoľko sú priedušné a neobsahujú žiadne alergény - dermatologicky testované určené pre deti vo veku 2 - cca 9 rokov na jednorázové použitie.

  7,99 €

  7,99
 • BAMBI Air Plus Premature 1-3kg 24ks

  Skladom

  Detské plienkové nohavičky so suchým zapínaním a priedušným povrchom AIR PLUS, ktorý bráni vyrážkam a zaparenie.

  6,09 €

  6,09
 • MOLTEX Pure & Nature Mini 3-6 kg 38 ks

  MOLTEX Pure & Nature Mini 3-6 kg 38 ks

  Akcia

  Skladom viac ako 5 kusov

  Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky s modernou potlačou bezpečným atramentom.

  11,56 € 8,39 € -27 %

  8,39
 • MOLTEX Pure & Nature Midi 4-9 kg 33 ks

  MOLTEX Pure & Nature Midi 4-9 kg 33 ks

  Akcia

  Skladom viac ako 5 kusov

  Jednorazové, dermatologicky a ekologicky šetrné plienky s modernou potlačou bezpečným atramentom.

  11,56 € 8,39 € -27 %

  8,39

Detské plienky - detailný popis

Pokiaľ sa rozhodnete pre nákup plienok cez internet, poradíme vám a prevedieme vás jednotlivými možnosťami, aby ste sa do plienok úplne nezamotala.

Plienky vyberajte podľa nasledujúcich kritérií

 • Veľkosť: Po chvíľke pátrania ich väčšinou nájdete prepočítané na kilá alebo na mesiace života. A za chvíľku už sa vám výber podľa tohoto údaju zjednoduší.
 • Materiál:

Klasické jednorazové – zloženie býva rôzne, rovnaké sú ale v tom, že po použití ich jednoducho vyhodíte. Máte s nimi najmenej práce, pretože sa ich zbavíte najrýchlejšie. Najznámejšie a obecne najobľúbenejšie sú plienky Pampers.

Bavlnené plienky – Pamätáte si ešte tie klasické biele látkové plienky? Tak tie ešte nevymreli! Základné rozmery je veľkosť 70 x 70 cm. Ich o niečo sajúcejší variant (a tiež roztomilejší) pochádza z flanelu. Máte možnosť navýšiť ich savosť a predĺžiť tak ich životnosť použitím vkládacích plienok. Plienky sú univerzálne, využijete ich napríklad i namiesto obrúskov či utierok, na zatienenie cez strechu kočiarika, tak aby vaše bábätko neobťažovali slnečné lúče a hmyz.

Nohavičkové látkové plienky – najpraktickejšie plienky, ktoré sú u nás v ponuke, sú plienky systému AIO ( = All In One aleboli všetko v jednom). Majú na sebe neprípustnú vrstvu a majú čo najviac pripomínať jednorazové plienky, len s tým rozdielom, že ich po použití vyperiete. Krásne veselé vzory nohavičkových plienok vyrába česká firma T-tomi.

Bambusové pleny – základní princíp fungovania je rovnaký, ako u plienky textilnej. Materiál je ale podľa výrobcu mnohonásobne citlivejší, mäkší, lepšie saje a je pohodlnejší. Tiež je prirodzene antibakteriálny. Ale je s ním spojená istá drobná nevýhoda – žiadajú si citlivú starostlivosť, tak aby netvrdli a nezrážali sa.

A čo ďalej?

S prebaľovaním bábätiek je tiež spojené ďalšie príslušenstvo: napríklad podložky na prebaľovanie, jednorazové hygienické obrúsky, masť na zapareniny, separačné plienky apod. Neviete, čo to separačné plienky sú? Jedná sa o tenký útržok materiálu, ktorý má zabrániť veľkému znečisteniu látkovej plienky a separovať detskú pokožku od mokrej vrstvy látky. Pokiaľ sú vyrobené čisto z prírodného materiálu, sú tiež biologicky odbúrateľné.

A pokiaľ už ste si kúpou plienok radosť urobili a máte okolo seba niekoho ďalšieho, kto čaká bábätko, obdarujte ho praktickým a originálnym darčekom: plienková torta iste nájde v detskej výbavičke svoje uplatnenie.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam