Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Voľnopredajné lieky » Lieky na srdce a cievy » Lieky na vysoký krvný tlak

Lieky na vysoký krvný tlak

Vysokým krvným tlakom alebo hypertenziou trpí až 60% mužov a 40% žien. Jedná sa teda o veľmi rozšírený problém, ktorý môže mať veľmi vážne následky.

 • LEROS ALVISAN NEO spc 20x1,5 g Liek

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  Pri presklerotických stavoch a ako doplnková liečba ľahších foriem hypertenznej choroby.

  1,50 € 1,39 € -7 %

  1,39
 • LEROS ALVISAN NEO spc 1x100 g Liek

  Skladom zajtra

  Pri presklerotických stavoch a ako doplnková liečba ľahších foriem hypertenznej choroby.

  1,69 €

  1,69

Lieky na vysoký krvný tlak - detailný popis

Ako poznať, že vás trápi práve zvýšený tlak?

Medzi najčastejšie príznaky patrí točenie a bolesť hlavy alebo závrate. Istotu získate jedine po zmeraní tlaku, ktoré môžete jednoducho vykonať doma, a to pomocou tlakomeru. Zdravý krvný tlak by nemal prekročiť hodnoty 120/80.

Hľadáte tabletky na tlak bez predpisu, ktoré pomôžu rýchlemu zníženiu krvného tlaku? Pomôžu tiež doplnky stravy obsahujúce vyváženú kombináciu vitamínov, minerálov a ďalších látok, ktoré prispievajú k bežnej činnosti srdca a celého obehového systému. Všetko nájdete v našej širokej ponuke.

Ako ďalej prispieť k zníženiu vysokého krvného tlaku

 • Pite liečivé čaje - objavte účinky byliniek. Trezalka, imelo, hloh, praslička alebo medovka majú priaznivé účinky na činnosť srdca a prietok krvi. Špeciálne namiešané čaje tieto liečivé byliny obsahujú. Za najúčinnejšieho prírodného bojovníka so zvýšeným tlakom je považovaný cesnak. Doporučujeme ho teda zaradiť do vášho jedálnička, alebo ho užívajte v tabletách.
 • Žite zdravo - dajte pozor na riziká, ktoré vedú k zvýšeniu tlaku. Buďte aktívny, vyhýbajte sa alkoholu, cigaretám a stresu. Veľmi dôležité je tiež zníženie telesnej hmotnosti, obmedzenie soli a pestrá strava.

Vysoký krvný tlak môže vo finále viesť až k infarktu, takže neradno si s ním zahrávať. Udržujte ho pod kontrolou dostupnými liekmi, doplnkami stravy a čajmi z našej ponuky.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam