Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Očná optika » Príslušenstvo očnej hygieny

VISMED light 15 ml

Kód výrobku: 87573
Gélové očné kvapky pre ochranu a úľavu unavených a podráždených očí v dôsledku záťaže životného prostredia ako je práca na počítači, čítanie a riadenie vozidiel. Kvapky napomáhajú obnovenie slzného filmu, okamžite oči osvieži a oživí.

Viac informácií

7,99 €

Skladom

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie VISMED light 15 ml

Gélové očné kvapky pre ochranu a úľavu unavených a podráždených očí v dôsledku záťaže životného prostredia ako je práca na počítači, čítanie a riadenie vozidiel. Kvapky napomáhajú obnovenie slzného filmu, okamžite oči osvieži a oživí.

Užitie
VISMED Unavené oči napomáhajú obnove slzného filmu. Gélové očné kvapky pôsobí okamžité osvieženie a oživenie očí. Zaisťujú zvlhčenie očí slúžiace k ochrane a úľave u unavených, namáhaných a podráždených očí. Tieto ťažkosti môžu znamenať nástup príznakov suchých očí v dôsledku záťaže životného prostredia ako sú práca na počítači, čítanie a riadení vozidiel. Visine unavené oči obsahuje prírodnú zložku (TS-polysacharid) výťažok zo semien stromu Tamarindus indica (tamarínd indický). Visine unavené oči zaisťujú spolu s prírodnou mukóznej zložkou slznéhofilmu zvlhčená, okamžité osviežení a upokojenie očí.

dávkovanie
Zakloňte hlavu a opatrne kvapnite 1-2 kvapky do obidvoch oči. Prípravok používajte 3-4x denne.

príznaky
Unavené oči je výraz používaný na opis pocitov očných ťažkostí objavujúcich sa často po intenzívnom sústredenia. Činnosti ako dlhotrvajúce práce na počítači, čítanie a riadenie vozidiel môžu súvisieť so znížením frekvencie žmurkania, ktoré môže často viesť k nepríjemným príznakom unavených oči. Tento stav súvisí s nedostatočným zvlhčovaním očného povrchu spôsobeným nevhodným zložením sĺz alebo ich nedostatočnou tvorbou.

Kontraindikácie
Neodporúča sa používať pri nosení kontaktných šošoviek. Tento prípravok nepoužívajte, ak ste precitlivení na ktorúkoľvek zložku.

vedľajšie príznaky
Ak sa do oka dostane viac kvapiek, môže dôjsť k zastretie zraku. Je to bežný jav, ktorý sa odstráni mrkaním.

fakty
Prípravok spotrebujte do 30 dní po prvom otvorení.

Poznámka
Nepoužívajte súčasne iný očný prípravok, pretože by mohlo dôjsť k ovplyvnení účinku.

zloženie
Jedna fľaštička 15ml obsahuje v 10ml prípravku: TS-polysacharid 0,5%, manitol, monohydrát dihydrogénfosforečnanu sodného, ​​dodekahydrát hydrogénfosforečnanu sodného, ​​benzalkóniumchlorid ÁVOD na injekciu (WFI).

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: Glynn Brothers
Značka: VISMED
Kód výrobku: 87573
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: Glynn Brothers

Recenzie

Recenzie VISMED light 15 ml

Diskusia

Diskusia VISMED light 15 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam