Podrobné informácie

Spojeni hlivy ustricovej, reishi a rakytníkového oleja je ideálna kombinácia pre posilnenie imunity.

Informácie o produkte

Výrobca: TEREZIA COMPANY S.R.O.
Značka: TEREZIA
Kód výrobku: 358284
Kód EAN: 8594006897174
Držiteľ rozhodnutia: TEREZIA COMPANY S.R.O.

Charakteristika produktu

  • HLIVA USTRICOVITÁ obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok dôležitých pre ľudské zdravie – betaglukany, hubovú vlákninu a ďalšie.
  • RAKYTNÍKOVÝ OLEJ je najcennejšou látkou z plodov rakytníka řešetliakovitého. Vyrába sa so zachovaním všetkých biologicky aktívnych látok dôležitých pre ľudské zdravie. Rakytník rešetliakový je vhodný pre posilnenie obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, posilňuje činnosť srdca, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a pomáha udržiavať zdravú pokožku.
  • REISHI prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a k udržiavaniu zdravej obehovej sústavy.

Zloženie

1 kapsula obsahuje 350 mg zmesi [100% prášku sušenej hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), 100% prášku sušenej REISHI (Ganoderma lucidum)  a 100% rakytníkovitého oleja (Hippophae rhamnoides oil)] bez prímesí s obsahom 129,3 mg ß-glukanu ± 4,1 mg.

Obal kapsuly: želatína.

Odporúčané dávkovanie

1 kapsula 2x denne pred jedlom po dobu 1-3 mesiacov. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ºC. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre bezgluténovú dietu. Nepoužívajte při známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Recenzie

Recenzie produktu TEREZIA Hlíva ústricovitá s reishi a rakytníkovým olejom FORTE 60 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu TEREZIA Hlíva ústricovitá s reishi a rakytníkovým olejom FORTE 60 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie