Úvodná strana Deti a mamičky Potreby pre kŕmenie Hrnčeky a pítka pre deti

LOVI Môj hrnček so slamkou LOVELY ACTIVE pre chlapcov 350 ml

Kód výrobku: 456057

Hrnček so slamkou Click&Go, ktorý podporuje samostatné pitie, je špeciálne navrhnutý tak, aby sa dieťa učilo piť nezávisle.

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

V utorok 27. 10. odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

V utorok 27. 10. odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

10,19 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

LOVI Môj hrnček so slamkou LOVELY ACTIVE pre chlapcov 350 ml

Hrnček so slamkou podporuje rozvoj detských úst, dýchacieho ústrojenstva a hlasového aparátu. Podporuje zdravý pitný návyk v dôležitej fáze vývoja dieťaťa. Dieťa vo veku 10-12 mesiacov, by sa malo odnaučiť sať a používať tento návyk pri pití ako dominantný.

  • Keď dieťa pije správne, pery, líca a ostatné častí tváre aktívne spolupracujú v saní tekutiny a pevne držia okraj hrnčeka alebo slamky. To pomáha predchádzať problému s abnormálnym chrupom a podporuje správny smer usadenia zubov v dospelosti.
  • Intenzívny vývoj tvárových kostí
  • Vytvára vývojový prvok, ktorý je nevyhnutný pri hovorení - dieťa sa učí správnu dĺžku nádychu a výdychu, precvičuje schopnosť kontrolovať a pracovať so vzduchom počas nádychu a výdychu a ďalšie dychové mechaniky.
  • Podporuje dobré návyky pre príjem jedla, tekutín a pre rozprávanie.

 

Jemná slamka - vyrobená z mäkkého, vysoko kvalitného silikónu, ktorý nedráždi ďasná a je chemicky inertný. Jej dĺžka je upravená tak, aby tekutina zostala mimo oblasti zubov dieťaťa.

Jednoduché čistenie - slamku a zátku možno ľahko vytiahnuť, a tak ich môžete aj jednoducho vyčistiť.

Dostupnosť náhradných dielov - slamku a zátku možno ľahko vymeniť - dostupné v ponuke tiež ako samostatne predajné.

Pohodlná rukoväť -hrnček disponuje vrchnákom s pohodlnou rukoväťou, čo umožňuje jednoduché zatváranie a otváranie aj pre deti.

Systém Click&Go - charakteristické kliknutie je známkou toho, že je hrnček dobre zatvorený a dieťa ho môže bezpečne držať. Uzáver je natoľko silný, aby umožnil dieťaťu bez obáv držať hrnček aj pri pohybe.

Bezpečnostný zámok - špeciálne navrhnuté tlačidlo chráni pred náhodným otvorením alebo rozliatím nápoja.

Kompatibilita - telo hrnčeka môže byť zamenené za telo hrnčeka 360 ° alebo nevylievacieho hrnčeka LOVI.

Protišmyková úprava – u hrnčeka JUNIOR (250 ml) pre mladšie deti.

Trendy farby aj dizajn – potlač okolo celého hrnčeka v dizajne pre dievčatá aj chlapcov. Farby sú navrhnuté podľa najnovších trendov a navyše spojené s najobľúbenejším zvieracím motívom.

 

Prečo „Click&Go”?

LOVI Hrnček sa slamkou Click&Go umožní dieťaťu jednoducho:

1. otvoriť hrnček a napiť sa

2. zavrieť hrnček s charakteristickým "zacvaknutím"

3. a utekať ďalej objavovať svet

Návod na použitie

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na obsluhu a uchovajte ho pre prípadné neskoršie použitie. Udržujte v čistote. Pred prvým a každým ďalším použitím umyte hrnček v teplej vode prípravkom určeným deťom, dôkladne ho vypláchnite. Nepoužívajte drsné čistiace prostriedky, ktoré môžu poškriabať povrch výrobku. Skrutkovacie viečko opláchnite v teplej vode. Odporúčame viečko umývať rozmontované podľa schémy na obrázku pozri vyššie. Husté tekutiny, napr. šťavy s kúskami ovocia, môžu upchať otvory v slamke. Nevyvárajte. Neprelievajte vriacou vodou. Nesterilizujte. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neodporúčame umývať v umývačke riadu. Hrnček nie je určený na podávanie horúcich alebo sýtených nápojov.

Pozor! Dôležité pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!

Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Používajte len pod priamym dohľadom dospelej osoby. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Nezabudnite, že trvalé alebo dlhodobé sanie nápojov môžete spôsobiť chyby zubnej skloviny dieťaťa. Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Hrnček LOVI zodpovedá požiadavkám
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami
Nariadenie Komisie (EU) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastov určených pre styk  s potravinami
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky

Balenie obsahuje 1 ks

Informácie o produkte

Výrobca: Canpol babies
Značka: LOVI
Kód výrobku: 456057
Kód EAN: 5903407353555
Držiteľ rozhodnutia: Canpol babies

Recenzie

LOVI Môj hrnček so slamkou LOVELY ACTIVE pre chlapcov 350 ml

Diskusia

LOVI Môj hrnček so slamkou LOVELY ACTIVE pre chlapcov 350 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika