Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Liečba bradavíc a kurích ôk

Vyskúšajte účinné lieky na odstránenie bradavíc, drobných bradavičiek, stvrdnutej kože a kurích ôk. Prípravok na bradavice a kurie oká šetrne naruší vrstvu hrubej a tuhej kože na povrchu, kde vytvára tenký film. Po opakovanej aplikácii účinného lieku sa zrohovatené tkanivo odlúpne a koža sa znovu obnoví. Náplaste, gély a ďalšie prípravky možno aplikovať na kurie oká a bradavice na nohe aj na chodidle. Na výber máte nasledujúce.

Ako sa zbaviť bradavíc a kurích ôk

  • roztok - na účinné liečenie bradavíc vyskúšajte roztok Duofilm, aplikujte iba na povrch bradavice
  • gél či masť - ľahko aplikovateľná, revolučná Wartner ceruzka na bradavice obsahuje špeciálny gél, ktorý spôsobí odlupovanie zrohovatenej kože bradavice. Ďalej odporúčame vyskúšať rýdzo prírodnú HBF cibuľovú masť, ktorú nájdete v sekcii bylinná kozmetika.
  • náplasť na kurie oká - na veľmi jednoduchú liečbu kurieho oka aj bradavíc poslúžia tiež náplaste napustené kyselinou salicylovou

TIP! Okrem vyššie uvedených liekov môžete vyskúšať tiež rýdzo prírodné metódy. Na bradavice a kurie oká prikladajte plátok cibule namočenej v octe a nechajte pôsobiť cez noc.

Katalógový výpis | Zoznam
Vo výbere nie je žiadna položka.