Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Kozmetické tampóny

Kozmetické tampóny

Potrebujete sa kvalitne odlíčiť? Skvelou pomocou sú tampóny či kozmetické vankúšiky, ktoré nezanechávajú chĺpky v očiach, dobre absorbujú a nevyvolávajú alergickú reakciu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • LINTEO Vatové vankúšiky 100 ks

  LINTEO Vatové vankúšiky 100 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Vatové vankúšiky sú určené na kozmetické účely na dennú hygienu na odlíčenie a ošetrenie pleti Hodia sa na aplikáciu pleťového krému, odličovacieho mlieka, ionizačnej vody a pod. Ako kozmetické tampóny používať? Vankúšiky užívajte podľa potreby. Odporúča sa pleť čistiť tak dlho, kým na tampóne zostávajú nečistoty. Zloženie 100% bavlna.

  1,09 € -9% 1,20 €

 • TAMPÓNY KOZMETICKÉ BEL OKRÚHLE 70 KS Registrovaný liečivy prípravok

  TAMPÓNY KOZMETICKÉ BEL OKRÚHLE 70 KS

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Bel odličovacie tampóny Tajomstvom tampónov Bel je jedinečná kombinácia bavlny a jemného mikrovlákna. Vďaka tejto patentovanej technológii sú tampóny Bel veľmi jemné, dôkladne čistí a pritom nepúšťa chĺpky. Pleť tak zostává po odlíčení prirodzene jemná a čistá. Teraz novo i rad Bel Premium s Aloe Vera, Panthenolom a špeciálnou povrchovou štruktúrou.

  1,17 € -22% 1,50 €

 • LINTEO Vatové polštářky Premium Aloe Vera 80 kusů

  LINTEO Vatové polštářky Premium Aloe Vera 80 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Odličovací polštářky Linteo Premium jsou nabízeny ve dvou provedeních - heřmánek a aloe vera. Vhodné pro odličování, díky bavlně jsou jemné a neuvolňují vlákna. Dvojí úprava povrchů a odborné zpracování vláken. Zajišťují maximální absorpční schopnost, pevnost a profesionální odlíčení obličeje, krku i dekoltu. Jedno balení obsahuje 80 kusů.

  1,17 €

 • Kosmetic.tampóny odlič.45ks BEL Premium oválné

  Kosmetic.tampóny odlič.45ks BEL Premium oválné

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Péče o pleť a kůži, ideální pro odličování Obzvlášť jemné, neuvolňující se vlákna, trvalý tvar, ideální pro odličování, zabalené hygienicky v sáčku se zatavenou šňůrkou. Složení 85 % bavlny, 15 % speciálních vláken

  1,46 €

 • Kosmetic.tampóny vatové 80ks Helen Harper 39510

  Kosmetic.tampóny vatové 80ks Helen Harper 39510

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vatový kosmetický program pro každodenní použití.

  1,05 €

 • Kosmetic.tampóny odlič.80ks Cotoneve (bavlna)

  Kosmetic.tampóny odlič.80ks Cotoneve (bavlna)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  1,50 €

 • LINTEO Vatové polštářky Premium s heřmánkem 80 kusů

  LINTEO Vatové polštářky Premium s heřmánkem 80 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Odličovací polštářky Linteo Premium jsou nabízeny ve dvou provedeních - heřmánek a aloe vera. Dvojí úprava povrchů a odborné zpracování vláken. Jedno balení obsahuje 80 kusů.

  0,89 €

 • Kosmetic.tampóny BEL 30ks Lot.Pads Aloe Vera

  Kosmetic.tampóny BEL 30ks Lot.Pads Aloe Vera

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vlhké vatové tampóny Bel Lotion Pads s Aloe Vera jemně a důkladně čistí pleť. Dokáží odstranit i voděodolnou řasenku. Kombinace bavlny, mikrovlákna a pleťového tonika v jednom umožňuje rychlé a jednoduché použití. Pleť se po použití cítí příjemně a svěže. Tampóny mají neutrální pH a jsou bez alkoholu. Jsou testované dermatologicky a na citlivost očí. Tajemstvím tampónů Bel je jedinečná kombinace bavlny a jemného mikrovlákna. Díky této patentované technologii jsou tampóny Bel velmi jemné, důkladně čistí a přitom nepouští chloupky. Pleť tak zůstává po odlíčení přirozeně jemná a čistá. Nyní nově i řada Bel Premium s Aloe Vera, Panthenolem a speciální povrchovou strukturou.

  2,66 €

 • Kosmetic.tampóny BEL 30ks Lot.Pads Mořské minerály

  Kosmetic.tampóny BEL 30ks Lot.Pads Mořské minerály

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Vlhké vatové tampóny Bel Lotion Pads s mořskými minerály jemně a důkladně čistí pleť. Dokáží odstranit i voděodolnou řasenku. Kombinace bavlny, mikrovlákna a pleťového tonika v jednom umožňuje rychlé a jednoduché použití. Pleť se po použití cítí příjemně a svěže. Tampóny mají neutrální pH a jsou bez alkoholu. Jsou testované dermatologicky a na citlivost očí. Tajemstvím tampónů Bel je jedinečná kombinace bavlny a jemného mikrovlákna. Díky této patentované technologii jsou tampóny Bel velmi jemné, důkladně čistí a přitom nepouští chloupky. Pleť tak zůstává po odlíčení přirozeně jemná a čistá. Nyní nově i řada Bel Premium s Aloe Vera, Panthenolem a speciální povrchovou strukturou.

  2,77 €

 • BEL PREMIUM ODLIČOVACIE TAMPÓNY GUĽATÉ 75KS

  BEL PREMIUM ODLIČOVACIE TAMPÓNY GUĽATÉ 75KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Jemné odličovací tampóny s aloe vera a panthenolem důkladně čistí a odličují díky mikrovláknu. Efektní ražba ve tvaru kytičky udržuje pevný tvar tampónu a zabraňuje pouštění chloupků. Kvalita produktů Bel Premium je založena na nové technologii úpravy povrchu, díky které je tampón dokonale hladký. Abyste dosáhli skutečně důkladného odlíčení a vyčistění pleti, je nutné tampónky během odličování měnit. Jakmile se používaný tampónek zašpiní od líčidla nebo nečistotou, která na pleti během dne ulpěla, vyměňte ho za čistý. Ze špinavého tampónku totiž nečistoty přenášíte zpět na pleť a zbytečně tak opětovně zanášíte póry. Kvalita produktů Bel Premium je založena na nové technologii úpravy povrchu, díky které je tampón dokonale hladký. Jemná struktura tampónu je navíc obohacena o Aloe Vera a Panthenol, což umožňuje důkladnou a šetrnou péči o pleť.

  1,63 €

 • Nicol odličovací tampony (100 ks)

  Nicol odličovací tampony (100 ks)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nicol kosmetické vatové odličovací tampony 100 ks hebké jemné dobře sající polštářky ze 100 % bavlny pro každodenní péči o citlivou pleť

  0,96 €

 • PA odličovací tampony (80ks)

  PA odličovací tampony (80ks)

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Kosmetické vatové odličovací tampony 100 ks hebké jemné dobře sající polštářky ze 100 % bavlny pro každodenní péči o citlivou pleť

  0,73 €

 • Evita tampony odličovací 70+10 ks zdarma

  Evita tampony odličovací 70+10 ks zdarma

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Tradiční odličovací tampony.

  0,91 €

 • ORGANYC odličovací tampony z biobavlny 70 kusů

  ORGANYC odličovací tampony z biobavlny 70 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Konvenční hygienické výrobky jsou vyrobeny z plastu a syntetických látek, které ovlivňují stav kůže a její přirozené prostředí. Dobrý důvod, proč vybrat biologické, které jsou zdravější pro Vás i životní prostředí.Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny, bělené bez chlóru. Celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION. Bez parfemace, kovu, plastu. Složení výrobku Organyc ze 100% bio bavlny Klinicky a dermatologicky testované.

  1,90 €

 • TAMPÓNY KOZMETICKÉ BEL OKRÚHLE 35 KS Registrovaný liečivy prípravok

  TAMPÓNY KOZMETICKÉ BEL OKRÚHLE 35 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Sú mimoriadne mäkké, neuvoľňujú vlákna a majú stabilný tvar. Vďaka veľmi jemnej štruktúre - mikrovlákna a tiež je až 100 krát tenšie ako ľudský vlas, preniká do póru a lepšie tak čistí. Navyše je mikrovlákno lipofilná - dokáže na seba naviazať tuky a oleje - lepšie zotrie zmes odličovacie emulzie a make-upu, a tak je celý proces čistenia kratšie. Mikrovlákno zaisťuje jemný a hladký povrch tampónu, takže pri kontakte s pleťou dochádza k minimálnemu treniu. Pokožka nie je tak zbytočne mechanicky dráždená a tampóny sú tak vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku. Pri odličovaní ide predovšetkým o to, dôkladne odstrániť make-up. Nové Bel spĺňajú požiadavku jemného a dôkladného čistenia dokonale.Mikrovlákno zaisťuje tampónom jemný a hladký povrch, takže pri kontakte s pleťou dochádza k minimálnemu treniu. Pokožka teda nie je zbytočne mechanicky dráždené. Tento fakt ocenia všetky ženy a najmä ženy s citlivou pleťou.

  0,80 € -11% 0,90 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam