V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Vložky - detailný popis

Rôzne druhy dámskych vložiek pre optimálnu ochranu a diskrétnosť.

Široký výber vložiek nájdete na MojaLekáreň.sk.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať vložky od značiek: ALWAYS,  NATURELLASNUGGSABENADISCREETTENASENI,  BELLA,  RIA,  ATTENDS 

Vyberať môžete z kategórií podľa Vašich potrieb:

  • Inkontinenčné vložky - Trápia vás únik moču? Nenechajte si inkontinenciou znepríjemňovať život. Riešením vášho problému sú inkontinenčné vložky pre ženy aj mužov
  • Menštruačné vložky - menštruačné vložky dnes neodmysliteľne patrí k potrebám pre intímnu starostlivosť. Ale nie vždy to tak bolo.
  • Pôrodnícke vložky - Dámske hygienické vložky a jednorazové nohavičky do pôrodnice a pre hygienu v šestonedelí. Milé mamičky, vyberte si z týchto výrobkov podľa svojich individuálnych potrieb.
  • Slipové vložky - slipové vložky sú dnes späté s každodennou osobnou hygienou skoro každej ženy. Sú diskrétne, funkčné a prinášajú pocit čistoty ženám, ktoré ich používajú.

Doplnkový tovar

  • Tampóny - Dámske hygienické tampóny pre každodenné použitie počas menštruačného cyklu. Pohodlná a diskrétne ochrana v priebehu celého dňa v rôznych veľkostiach.
  • Vlhčené obrúsky - vlhčené hygienické obrúsky poskytujú komfortné a príjemnú hygienu pri ťažkostiach napr. S hemoroidy. K dispozícii sú aj varianty vlhčených obrúskov, ktoré dezinfikujú, chladí a osviežujú a sú vhodné napríklad na cesty.

TIP! Intímna hygiena je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o telo každej z nás. Každá žena sa túži cítiť po celý deň čisto a sviežo. Pre optimálnu starostlivosť o intímne partie používajte prípravky špeciálne navrhnuté pre ženy. Vyberiete si vhodný prípravok podľa vašich potrieb: mydlo a obrúsky na intímnu hygienu alebo intímny gél. A užívajte si pocit komfortu bez nepríjemného podráždenia.

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika