Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vložky

Vložky

V tejto kategórii vám ponúkame hygienické vložky, ktoré sa ďalej rozdeľujú na menštruačné a pôrodnícke vložky pre ženy a inkontinenčné vložky.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • ALWAYS ULTRA NORMAL PLUS 10KS

  skladom 1 - 2 ks

  Vložky Always poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu po celý menštruačný cyklus. Špeciálne ultra-absorbčné jadro obsahuje materiál, ktorý môže absorbovať a izolovať množstvo tekutiny niekoľko krát väčšie než je jej objem. Tento materiál transformuje vlhkosť na gél, aby sa zabránilo preniknutiu tekutiny späť na povrch. Always sú jediné vložky s flexibilnými krídelkami "Flexi Wings". Krídelká chránia okraje spodnej bielizne a pomáhajú udržať vložku na mieste aj keď sa telo pohybuje. Obe skupiny výrobkov Always, t. z. výrobky ultra tenké a hrubé, poskytujú spoľahlivú ochranu. Nasledovná tabuľka ponúka prehľad vložiek Always. Stupeň absorbovania je naznačený malými kvapkami na balení vložiek Always. Čím viac kvapiek, tým väčší stupeň absorbovania vložky (tým silnejšie krvácanie zvládne). KrvácanieKvapkyTenké vložy AlwaysHrubé vložky Always Slabé00Ultra NormalClassic (Normal) Stredne silné000Ultra PlusNormal Plus Silné0000Ultra Super PlusSuper Plus Na noc00000Ultra Night  Vložky Always Ultra Super Plus chránia pri silnejšom krvácaní v prvých dňoch cyklu. Vložky Always Ultra Normal a Always Ultra Plus sú ideálne pre stredne silné krvácanie alebo na posledné dni menštruačného cyklu. Vložky Always Ultra Night sú navrhnuté špeciálne pre použitie v noci, aby poskytli ochranu na dlhší čas. Vložky Always majú tri veľkosti: Normal = normálna dľžka vložky Super = dlhšia vložka Night = dlhšia a širšia vložka Označenie PLUS znamená, že vložka má krídelká ("wings").

  1,61 € -11% 1,80 €

 • BATIST Vložky pôrodnícke 20ks

  BATIST Vložky pôrodnícke 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Chystáte sa na príchod bábätka alebo Vás čaká gynekologická operácia? Vždy je dobré mať so sebou tieto pôrodnícke vložky Batis v balení po 20 kusoch. Pre Vaše pohodlie odporúčame zakúpenie dvoch balení. Tieto vložky Batist s povrchom z netkaného textilu a jadrom z drvenej celulózy poskytujúce príjemný pocit pri nosení. Drážky na povrchu pomáhajú rozvod a odvod tekutiny do savého jadra. Vložky je možné sterilizovať parou. Pôrodnícke vložky sú dostatočne dlhé (7 cm x 25 cm). Povrch vložky z netkaného textilu odvádza tekutinu rýchlo a efektívne vďaka funkčnému embosovaniu. Ultrasavé jadro viaže tekutinu vnútri a zaisťuje tak maximálny pocit sucha pri styku s pokožkou. Použitie: Vložky sú vhodné pre rodičky v čase šestonedelia a pre ženy pri silnej menštruácii. Obal uchovajte mimo dosahu detí, možné riziko udusenia. Určené pre jednorazové použitie. Balenie 20 ks v balení. PRE OKAMIH, KEDY JE NUTNÉ SA MÔCŤ SPOĽAHNÚŤ. INFORMÁCIE O VÝROBCOVISpoločnosť BATIST Medical a.s. je popredným výrobcom a distribútorom zdravotníckych a hygienických prostriedkov v Českej republike. Spoločnosť bola založená v roku 1992 so špecializáciou na výrobu obväzového materiálu z gázy. V nasledujúcich rokoch bol výrobný program obohatený o fixačné a elastická ovínadlá, hygienické výrobky, výrobky z buničitej vaty a ďalšie skupiny produktov spotrebného zdravotníckeho materiálu. Spoločnosť investuje do vlastného rozvoja a v roku 1998 otvára modernizovaný závod a distribučné centrum v Červenom Kostelci vo Východných Čechách.

  1,69 € -21% 2,14 €

 • Cottons Vložky na noc s krídelkami 10 kusov

  Cottons Vložky na noc s krídelkami 10 kusov

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Vložky Cottons na noc majú krídelká, sú veľmi efektívne a majú výnimočný 100-percentný bavlnený povrch, ktorý ich robí pri použití na noc veľmi pohodlnými. Výhody výrobku 100-percentný bavlnený povrch žiadne syntetické materiály bez farbív a bielidiel, žiadny chlór hypoalergénne a vhodné aj pre ženy s alergickou pokožkou biodegradabilné, balené jednotlivo, neparfumované Recenzie zákazníčok Väčšina žien, ktoré vyskúšali Cottons vložky, je presvedčená, že sú najpohodlnejšími aké vyskúšali.

  2,78 € -4% 2,90 €

 • TENA Lady Ultra Mini slipové vložky 28 kusov

  skladom do 24 hodín

  Absorpčné pomôcky pre ženy TENA Lady majú špeciálne perforovaný povrch, ktorým do seba v okamihu absorbujú kvapalinu a zanechajú na vašej pokožke pocit sviežosti a sucha. S pomôckami TENA Lady sa budete cítiť pohodlne a v suchu, nech už vás stretne čokoľvek. TENA Lady Ultra Mini je navrhnutá tak, aby kopírovala ženské telo a rešpektovala jeho anatómiu a preto perfektne padne. Zaisťuje tak maximálne pohodlie a poskytuje dokonalý pocit istoty. Charakteristika produktu Slipová vložka na riešenie ľahkého úniku moču u žien (3 mm). Trojitá ochrana proti pretečeniu, vlhkosti a zápachu. Zaistí pocit sucha a istoty. Obsahuje aktívne svieže mikro perličky, ktoré na seba viažu moč, čím ho držia vo vnútri vložky. Zároveň zamedzujú tvorbe baktérií a vzniku zápachu. Vhodná pomôcka pre ženy 35+, po pôrode. Rozmer vložky Ultra Mini: 19,2cm x 7,5 cm Absorpcia: 92 ml Balenie obsahuje: 28 kusov

  4,09 € -8% 4,44 €

 • TENA Lady Super absorpční vložky 30 kusů

  skladom do 24 hodín

  ENA Lady Super absorbuje vlhkost díky unikátní kombinaci kvalitních materiálů. Při úniku moči se tekutina okamžitě vsákne, vlhkost zůstává „uzamčena“ uvnitř vložky a její povrch zůstává suchý. TENA Lady Super je navržena tak, aby kopírovala ženské tělo a respektovala jeho anatomii, a proto perfektně padne. Zajišťuje tak maximalní pohodlí a poskytuje dokonalý pocit jistoty. Charakteristika produktu Absorpční vložka pro lehký únik moči. Zajistí pocit sucha a jistoty. Obsahuje aktivní svěží mikro perličky, které na sebe vážou moč, čímž ji drží uvnitř vložky. Zamezují tvorbě bakterií a vzniku zápachu. Vhodná pomůcka pro ženy 45+. Absorpce: 850 ml Balení obsahuje: 30 kusů

  9,25 € -5% 9,75 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super plus 10 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super plus 10 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach. Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo, biodegradabilné bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

 • Chicco jednorazové nohavičky po pôrode veľ.3 4ks/bal

  skladom do 24 hodín

  Nohavičky zabezpečia mamičkám maximálnu hygienu a priedušnosť pokožky v popôrodnom období. Použitie: Jednorazové nohavičky určené na prvé dni po pôrode. Nohavičky sú vyrobené z netkaného textilu. Sú hygienické, extra priedušné. Veľkosť 3 zodpovedá bežnej veľkosti M (38-40).

  3,65 €

 • Vložky pôrodnícke SAMU MIDI 56ks

  skladom do 24 hodín

  Pôrodnícke vložky SAMU zaisťujú vďaka vysoko priedušnému materiálu optimálny prísun vzduchu k pokožke, a tým znižujú riziko vzniku infekcie. Použitie týchto špeciálnych vložiek po pôrode je omnoho vhodnejšie, keďže nemajú nepriedušný pásik ani lepiacu fóliu.

  4,18 €

 • DHV Lady Anion Ultra Slip intímky 25 kusov

  skladom do 24 hodín

  Far-IR aniónový pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenie genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie. Intímky sú určené na jednorazové použitie. Veľmi pestré využitie, napr .: preventívna liečba mykózy, plesní, hemoroidov, lepšie hojenie rezných rán. Možno využiť aj v prípade nadmerného potenia do podpazušia (zlepšuje lymfatický systém). V prípade inkontinencie možno použiť aj ako podporný prostriedok na zlepšenie stavu.

  2,70 €

 • Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Inkontinenčná vložka Seni Lady Normal 20ks

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Anatomicky tvarované urologické vložky sú určené pre ženy s ľahkým a stredným stupňom inkontinencie. Boli vytvorené predovšetkým pre ženy preferujúce aktívny životný štýl a oceňujúce komfort a bezpečie spolu s úplnou diskrétnosťou. Dva menšie rozmery (Mini, Normal) sa veľkosťou neodlišujú od klasickej hygienickej vložky. Vďaka špeciálnej štruktúre majú oveľa vyššiu savosť a zaisťujú tak žene absolútne bezpečie. Vložky väčších rozmerov (Extra, Super, Plus) sú dodatočne v bočných častiach vybavené elastickou priadzou. Tieto vložky sú určené pre ženy so stredným stupňom inkontinencie. Hoci urologické vložky vzhľadom pripomínajú klasické hygienické vložky, majú úplne odlišnú funkciu. Predovšetkým dokonale chránia v prípade úniku moču. Savosť urologických vložiek je niekoľkonásobne vyššia ako u vložiek klasických vďaka použitiu superabsorbentu, ktorý viaže zápach i tekutinu. Všetky vložky Seni Lady sú priedušné, majú anatomický tvar a široký lepiaci pásik zabezpečujúce jednoduché a pevné uchytenie k spodnej bielizni. Seni Lady majú: savosť - savé jadro sa superabsorbentom prispôsobenie tvaru tela - anatomický tvar, v rozmeroch Extra, Super a Plus elastická priadza v oblasti slabín diskrétnosť - malé rozmery pripomínajúce klasickú hygienickú vložku; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu komfort - anatomický tvar, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát) a na dotyk príjemná vnútorná vlákninová vrstva ochrana - modrá vrstva vlákniny rozvádzajúce tekutinu; "priedušnosť"; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free) päť rozmerov - možnosť výberu zodpovedajúceho rozmeru vložky

  3,04 € -28% 4,20 €

 • DHV Oasis Super Plus Noční 10 kusů

  skladom do 24 hodín

  Určené zejména pro dny menstruačního cyklu s větší krvácivostí. Křidélka zajišťují vynikající fixaci vložky a tím i dokonalou ochranu. Menstruační vložka pro absorpci menstruačního výtoku. Hygienické vložky s křidélky určené zejména pro noční použití s abnormálně vysokou pohlcovací schopností. Určené zejména pro dny menstruačního cyklu s větší krvácivostí. Křidélka zajišťují vynikající fixaci vložky a tím i dokonalou ochranu. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,90 €

 • RIA SLIP NORMAL 25 KS

  skladom do 24 hodín

  Ria Slip Classic - slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria. Ria – Slip Normal Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Deo Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria a príjemnou vôňou, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Air Active Priedušné slipové vložky so širokou lepiacou plochou na fixáciu vložky na bielizni. Hodvábne jemný povrch z netkanej textílie zabezpečuje príjemný pocit po celý deň. Slipové vložky Air Active sú vhodné najmä pri športe a pre ženy s citlivou pokožkou, pretože neobsahujú plastovú fóliu a pokožka tak môže dýchať po celý deň. PopisBalenie Ria Slip Classic Deo, slipové vložky 25 ks Ria Slip Classic Light, slipové vložky 25 ks Ria Slip Classic Normal, slipové vložky 25 ks

  1,38 € -1% 1,40 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  skladom do 24 hodín

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,55 €

 • DHV Oasis ultra singel 10 kusů

  skladom do 24 hodín

  Podstatou je absorpční jádro ze dvou vrstev savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Menstruační vložky s ultrasavou schopností, díky své tenké tloušťce neviditelné dokonce i při nošení velmi přiléhavého oblečení. Podstatou je nové absorpční jádro, které netvoří savý papír jak je obvyklé, ale dvě protilehlé vrstvy savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Výhodou těchto ultra tenkých vložek je jejich vyšší absorpční rychlost než u savého papíru, vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Pro snadnou manipulaci jsou vložky baleny jednotlivě. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,90 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super 10 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky super 10 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach.  Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali  bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo biodegradabilné, bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

 • Anatomické slipové vložky z organické bavlny, 30 ks

  skladom 3 - 5 ks

  Popis Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny. Běžné menstruační tampóny a vložky obsahují plasty, celulózu, parfémy, superabsorbenty, bělidla a další chemikálie (herbicidy, pesticidy, chlór, dioxin), které mohou u citlivých osob způsobovat podráždění a svědění pokožky a sliznice či alergické reakce. Anatomické slipové vložky MASMI jsou tenké, diskrétní a anatomicky tvarované. Plocha, která je v kontaktu s kůží, neobsahuje umělé hmoty. Složení 100% organická bavlna Jak používat Používejte dle návodu. Balení 30 ks Upozornění Neobsahuje parfémy, superabsorbenty, chlór, dioxin. Hypoalergenní.

  3,54 €

 • DHV Always Classic Maxi 9 kusů

  skladom do 24 hodín

  Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu. Výhody výrobku Ultra absorpční jádro obsahuje speciální materiál. Rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky. Flexi křidélka. Always jsou vložky s Flexi křidélky Tato flexibilní křidélka pomáhají chránit postranní části prádla. Díky nim vložka také lépe drží, i když je tělo v pohybu. Všechny druhy Always vložek, poskytují spolehlivou ochranu.

  1,06 €

 • Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks

  skladom do 24 hodín

  Inkontinenčná vložka Abri Light Normal 12 ks - vložky pre ľahké formy inkontinencie Úplnou novinkou je kompletná rada vložiek pre ľahkú až strednú inkontinenciu žien pod názvom Inkontinenční vložka Abri Light Normal 12 ks. Dlhovláknitá škandinávska buničina, nový superabsorbent, Odour System (pachová absorpcia) a priedušná spodná fólia Air Plus zaručujú bezpečnosť a spokojnosť užívateliek. Ponúkame 6 veľkostí so sacou schopnosťou od 75 ml pri ultratenkej vložke Abri Light Ultra Mini až po 800 ml pri Abri Light Super. S výnimkou najmenšej a najväčšej sú všetky vložky aj samostatne balené. Kompletná rada vložiek Inkontinenční vložka Abri Light je určená na voľný predaj ako podstatne lacnejšia alternatíva ku konkurenčným výrobkom, avšak s plne porovnateľnými kvalitatívnymi a úžitkovými parametrami. Preto sú aj názvy jednotlivých veľkostí veľmi podobné ako u konkurenčných výrobkov, ceny sú však o 30-40% nižšie. názov, veľkosť rozmer v cm sacia schopn. v ml farba pomôcky ks v bal samostane balené Ultra Mini Air 8 x 18 75 biela 28 nie Mini Air 10 x 22 200 biela 20 áno Mini Plus Air 10 x 28 200 biela 16 áno Normal Air 14 x 27 350 biela 12 áno Extra Air 16 x 33 500 biela 10 áno Super Air 20 x 44 800 biela 30 nie

  1,88 € -9% 2,06 €

 • Dámské hygienické vložky Ria Slip Classic Deo 20 ks + 5 ks ZDARMA

  skladom do 24 hodín

  Ria Slip Classic Slipové vložky s obláčkovou ražbou Ria. Slipové vložky s obláčkovou ražbou Ria, stabilním tvarem a mimořádně širokou lepící plochou pro fixaci vložky na prádle. Příjemný pocit zajišťuje hedvábně jemný povrch z netkaného textilu a tvar přizpůsobený tělu. Produktová řada obsahuje varianty Ria Slip Classic Light bez folie, Ria Slip Classic Deo s fólií a vůní a Ria Slip Classic Normal s fólií. Popis: Ria Slip Classic Deo Balení: 25 ks (20 + 5 zdarma)

  1,38 €

 • Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Inkontinenčné vložky TENA for Men 20 ks

  Darček

  Darček

  skladom do 24 hodín

  TENA for Men Suchý povrch vďaka superabsorbentu Anatomicky tvarované – vložka sa prispôsobuje presne tvaru tela Systém kontroly zápachu Odour Control™ zamedzuje vzniku zápachu Jednotlivo balené Absorbcia: 480 ml

  7,19 € -2% 7,30 €

 • MONETA DÁMSKE VLOŽKY 16 KS

  skladom do 24 hodín

  Moneta - dámske vložky Anatomicky tvarované dámske vložky pre normálnu a silnejšiu menštruáciu, s obzvlášť širokou lepiacou plochou pre bezpečnú fixáciu vložky a s jemným povrchom z netkaného textilu poskytujúcim príjemný pocit pri nosení. Balenie: 16 ks

  0,94 € -6% 1,00 €

 • Probiotic Oasis hygienické vložky 9 kusov

  skladom do 24 hodín

  Vložky s probiotikami: Revolúcia v dámskej intímnej hygiene Mnohým ženám po celom svete znepríjemňujú život rôzne vaginálne ochorenie sprevádzaná výtoky a nepríjemnými pocitmi. Moderné vedecké poznatky spoločnosti FIDE v spolupráci s biotechnologickú firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnili posunúť dámsku intímnu hygienu do novej aktívnej úrovne. Na základe niekoľkoročného výskumu uvádza výrobca FIDE na trh revolučný produkt v oblasti dámskej intímnej hygieny - menštruačné vložky Carine & Oasis Probiotic s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr. Prečo kombinácia dámske vložky a laktobacilov? Ľudský organizmus a laktobacily patria neodmysliteľne k sebe. Laktobacily nielenže tvoria významnú súčasť črevnej mikroflóry, ale sú taktiež nevyhnutnou zložkou vaginálnej sliznice. Zásadným spôsobom sa vo vaginálnej sliznici podieľajú na produkcii antimikrobiálnych látok a na vytváranie kyslého pH. Je to najmä kyslé pH, ktoré chránia túto citlivú sliznicu pred infekciami spôsobenými inými baktériami a kvasinkami. Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu (najčastejšie užívanie antibiotík, nosenie tesného oblečenia, kúpanie v bazénoch, ale aj stres a pod) dôjde k porušeniu tejto krehkej pošvovej rovnováhy, a dochádza k vzniku zápalu. Jedným z účinných pomocníkov, ktorí sú schopní cielene dodať k postihnutým slizniciam účinné posily vo forme zdravých laktobacilov, sú práve dámske vložky Carine & Oasis Probiotic. Pre koho sú vložky Carine & Oasis Probiotic určené? Vložky Carine & Oasis Probiotic sú vhodné pre pravidelné užívanie ako u zdravých žien, ktoré chcú dbať o svoju intímnu hygienu tak u žien, ktoré trpia jednorazovými alebo opakovanými vaginálnymi zápalmi bakteriálneho alebo kvasinkového pôvodu. Prečo je vložka vhodná pre ženy, ktoré trpia zápalmi? Vložky Carine & Oasis Probiotic dodávajú do vaginálneho prostredia prirodzené baktérie, ktoré tam z dôvodu zápalu chýba. Prečo je vhodná aj pre zdravé ženy? Tieto vložky sú tiež vhodné pre pravidelné používanie u všetkých zdravých žien, ktoré chcú aktívne starať o svoju intímnu hygienu a dobre poznajú benefity, ktoré probiotiká telu prinášajú. Neexistuje komfortnejšie a pohodlnejší prístup, ako sliznicu dodať veľa priateľských baktérií, než použitie hygienické vložky, ktorá je s intímnymi partiami v najtesnejšom kontakte. Kolonizácia vaginálnej sliznice laktobacily je tak úplne prirodzená. Obmedzenie nepríjemného zápachu Rad žien má obavu z nepríjemného zápachu, ktorý môže vzniknúť ako pri bežnom nosení dámskych vložiek, tak najmä pri prebiehajúcom zápale. Nepríjemné aromatické látky vznikajú v dôsledku rozkladu krvi a výtokové tekutiny a to najmä pôsobením nežiaducich baktérií. Priateľské probiotické baktérie rodu Lactobacillus obmedzujú množenie nežiaducich nebezpečných baktérií a redukujú tak nepríjemné rozkladné mechanizmy. Posledné štúdie poukazujú aj na použitie probiotík pri obmedzení zápachu vzniknutého v dôsledku potenia. Carine & Oasis Probiotic tak prináša priateľská probiotiká na tie partie tela, ktoré sú najviac náchylné k vzniku nepríjemného zápachu. Probiotiká tak víťazí nad baktériami, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku zápachu a súčasne obmedzujú ich množenie. Ako často vložky používať? Probiotické vložky Carine & Oasis Probiotic sú určené ako pre pravidelné použitie u zdravých žien, ktoré chcú aktívne starať o svoju intímnu hygienu, tak pre ženy, ktoré trpia rôznymi vaginálnymi infekciami. Vzhľadom k veľmi zaujímavej cene je možné použiť ako účinnejšie náhradu klasických vložiek, ktoré ponúkajú jediný benefit - zachytenie menštruačnej krvi alebo výtoku. Odporúčame vložky Carine & Oasis Probiotic ako vhodný doplnok k obmedzeniu vaginálnych zápalov sprevádzaných nepríjemným svrbením, pálením prípadne výtokom.

  1,84 €

 • Probiotic Carine hygienické vložky 9 kusov

  skladom do 24 hodín

  Carine Probiotic Ultra Wings dámske hygienické vložky 9 ks Unikátna kombinácia dámske hygienické vložky (s krídelkami) a probiotík Lactobacillus acidophilus. Probiotiká spoľahlivo chráni pošvovej sliznici pri menštruácii, odstraňujú kvasinkové infekcie pošvy, obnovujú rovnováhu vaginálnej mikroflóry, potláčajú zápach. Vložky s probiotikami: Revolúcia v dámskej intímnej hygiene Mnohým ženám po celom svete znepríjemňujú život rôzne vaginálne ochorenie sprevádzaná výtoky a nepríjemnými pocitmi. Moderné vedecké poznatky spoločnosti FIDE v spolupráci s biotechnologickú firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnili posunúť dámsku intímnu hygienu do novej aktívnej úrovne. Na základe niekoľkoročného výskumu uvádza výrobca FIDE na trh revolučný produkt v oblasti dámskej intímnej hygieny - menštruačné vložky Carine & Oasis Probiotic s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr.

  1,99 €

 • Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky regular 12 kusov

  Comforts by Cottons Inkontinenčné vložky regular 12 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Každá inkontinenčná vložka Comforts má špeciálne absorbčné jadro, ktoré absorbuje tekutinu a pomáha minimalizovať nepríjemný zápach. Vložky majú jedinečný 100-percentný bavlnený povrch, čím ich robí pohodlnými a hypoalergickými. Vložky sú vytvarované tak, aby dobre sedeli a poskytovali bezpečnú a pohodlnú ochranu. Výhody inkontinenčné vložky Comforts 100-percentný bavlnený povrch hypoalergénne, pachový kontrolný systém samolepiaci pásik balené jednotlivo, biodegradabilné bez farbív a bielidiel, žiadny chlór Referencie zákazníčok Výskum potvrdzuje, že jedna z troch žien má po pôrode problém s inkontinenciou. Spätná väzba od žien, ktoré vyskúšali inkontinenčné vložky Comforts, od sesterskej firmy Cottons, je veľmi pozitívna. Ženy ich označujú za veľmi pohodlné, vyhovujúce senzitívnej pokožke, z hľadiska absorbcie rovnako účinné ako ostatné značky.

  2,78 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam