Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vložky » Pôrodnícke vložky

Pôrodnícke vložky

Dámské hygienické vložky a jednorazové nohavičky do pôrodnice a na hygienu v šestinedelí. Milé mamičky, vyberte si z týchto výrobkov podľa svojich individuálnych potrieb.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • BATIST Vložky pôrodnícke 20ks

  BATIST Vložky pôrodnícke 20ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Chystáte sa na príchod bábätka alebo Vás čaká gynekologická operácia? Vždy je dobré mať so sebou tieto pôrodnícke vložky Batis v balení po 20 kusoch. Pre Vaše pohodlie odporúčame zakúpenie dvoch balení. Tieto vložky Batist s povrchom z netkaného textilu a jadrom z drvenej celulózy poskytujúce príjemný pocit pri nosení. Drážky na povrchu pomáhajú rozvod a odvod tekutiny do savého jadra. Vložky je možné sterilizovať parou. Pôrodnícke vložky sú dostatočne dlhé (7 cm x 25 cm). Povrch vložky z netkaného textilu odvádza tekutinu rýchlo a efektívne vďaka funkčnému embosovaniu. Ultrasavé jadro viaže tekutinu vnútri a zaisťuje tak maximálny pocit sucha pri styku s pokožkou. Použitie: Vložky sú vhodné pre rodičky v čase šestonedelia a pre ženy pri silnej menštruácii. Obal uchovajte mimo dosahu detí, možné riziko udusenia. Určené pre jednorazové použitie. Balenie 20 ks v balení. PRE OKAMIH, KEDY JE NUTNÉ SA MÔCŤ SPOĽAHNÚŤ. INFORMÁCIE O VÝROBCOVI Spoločnosť BATIST Medical a.s. je popredným výrobcom a distribútorom zdravotníckych a hygienických prostriedkov v Českej republike. Spoločnosť bola založená v roku 1992 so špecializáciou na výrobu obväzového materiálu z gázy. V nasledujúcich rokoch bol výrobný program obohatený o fixačné a elastická ovínadlá, hygienické výrobky, výrobky z buničitej vaty a ďalšie skupiny produktov spotrebného zdravotníckeho materiálu. Spoločnosť investuje do vlastného rozvoja a v roku 1998 otvára modernizovaný závod a distribučné centrum v Červenom Kostelci vo Východných Čechách.

  2,19 €

 • SAMU pôrodnické vložky 20 kusov Registrovaný liečivy prípravok

  SAMU pôrodnické vložky 20 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pôrodnícke vložky pre hygienu v šestonedelí. Pôrodnícke vložky bez fólie zaisťujú vďaka vysoko priedušnému materiálu optimálny prísun vzduchu k pokožke, a tým znižujú riziko vzniku infekcie. Použitie týchto špeciálnych vložiek po pôrode je oveľa vhodnejšie, pretože nemajú nepriedušný pásik ani lepiacu fóliu. Balenie 20 kusov.

  1,86 €

 • Chicco jednorazové nohavičky po pôrode veľ.3 4ks/bal

  Chicco jednorazové nohavičky po pôrode veľ.3 4ks/bal

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nohavičky zabezpečia mamičkám maximálnu hygienu a priedušnosť pokožky v popôrodnom období. Použitie: Jednorazové nohavičky určené na prvé dni po pôrode. Nohavičky sú vyrobené z netkaného textilu. Sú hygienické, extra priedušné. Veľkosť 3 zodpovedá bežnej veľkosti M (38-40).

  3,69 €

 • Vložky pôrodnícke SAMU MIDI 56ks

  Vložky pôrodnícke SAMU MIDI 56ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pôrodnícke vložky SAMU zaisťujú vďaka vysoko priedušnému materiálu optimálny prísun vzduchu k pokožke, a tým znižujú riziko vzniku infekcie. Použitie týchto špeciálnych vložiek po pôrode je omnoho vhodnejšie, keďže nemajú nepriedušný pásik ani lepiacu fóliu.

  4,22 €

 • DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  DHV Lady Anion Ultra Denná 10ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Far-IR Anionovej pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenia genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie.

  2,58 €

 • Vložky porodnické Sentina Fix 7x23cm 20ks

  Vložky porodnické Sentina Fix 7x23cm 20ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Povrch vložky odvádí tekutinu rychle a efektivně. Ultrasavé jádro váže tekutinu uvnitř a zajišťuje tak maximální pocit sucha při styku s pokožkou. Porodnická vložka, používá se při mestruaci a gynekologických výkonech, vysoce savá, nesterilní. Po porodu je velmi důležité neregulovat krvácení. Normální vložky nejsou schopny po porodní krvácení zvládnout. Je tedy nezbytné používat porodnické vložky a doporučuje se používat je i pro první menstruaci po porodu. Vložky jsou vysoce absorbční, jejich používáním předejdete možným komplikacím. Určeno pro jednorázové použití. Četnost použití dle individuální potřeby.

  1,19 €

 • Absorgyn 20 ks porodnické vložky

  Absorgyn 20 ks porodnické vložky

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vložky Absorgyn se používají v průběhu menstruace po ukončení těhotenství, pokud běžné vložky nejsou pro ženu dostatečnou ochranou.

  1,27 €

 • Vložky porodnické SAMU mini 2x20 ks + 1x prsní vložky Fixies +2x fixační…

  Vložky porodnické SAMU mini 2x20 ks + 1x prsní vložky Fixies +2x fixační kalhotky Molipants L

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Pôrodnícke vložky bez fólie so savým jadrom vhodné na hygienu v šestonedelí. Elastické pančuchové nohavičky na fixáciu inkontinenčných vložiek a vkladacích plienok. Nohavičky sú vyrobené z mäkkého, vysoko kvalitného materiálu. Inovované MoliPants soft lepšie držia tvar, sú viac elastické a vďaka bezšvovým manžetám sú tiež veľmi pohodlné. Sieťované nohavičky MoliPants umožňujú bezpečnú, hygienickú a pritom jednoduchú fixáciu inkontinenčných vložiek a vkladacích plienok. Sú rovnako vhodné ako pre ležiacich, tak aj pre mobilných pacientov. Vďaka vysokej elasticite nohavičiek sa značnou mierou zjednodušuje prikladanie a výmena vložiek. MoliPants sa neopotrebovávajú, sú veľmi ľahké a mäkké a dobre prepúšťajú vzduch. Dajú sa prať v automatickej práčke pri 60 ° C a sú opakovane použiteľné.

  7,69 €

 • DHV Samu porodnické 2x+prsní vložky + Molipants M2x

  DHV Samu porodnické 2x+prsní vložky + Molipants M2x

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Porodnické vložky bez fólie se savým jádrem vhodné pro hygienu v šestinedělí. Elastické punčochové kalhotky k fixaci inkontinenčních vložek a vložných plen.Porodnické vložky SAMU zajišťují díky vysoce prodyšnému materiálu optimální přísun vzduchu k pokožce, a tím snižují riziko vzniku infekce. Použití těchto speciálních vložek po porodu je mnohem vhodnější, jelikož nemají neprodyšný pásek ani lepící fólii. Kalhotky jsou vyrobeny z měkkého, vysoce kvalitního materiálu. Inovované MoliPants soft lépe drží tvar, jsou více elastické a díky bezešvým manžetám jsou také velmi pohodlné. Síťované kalhotky MoliPants umožňují bezpečnou, hygienickou a přitom jednoduchou fixaci inkontinenčních vložek a vložných plen. Jsou stejně vhodné jak pro ležící, tak i pro mobilní pacienty. Díky vysoké elasticitě kalhotek se značnou měrou zjednodušuje přikládání a výměna vložek. MoliPants se neopotřebovávají, jsou velmi lehké a měkké a dobře propouštějí vzduch. Dají se prát v automatické pračce při 60 °C a jsou opakovaně použitelné. Fixies prsní vložky: Jemné pro citlivou pokožku díky příjemně měkkému netkanému textilu. Jsou mimořádně savé díky vysoce savému jádru z buničiny. Jsou anatomicky tvarované pro bezpečné a nenápadné nošení. Prodyšnost je zaručena díky speciální vnější vrstvě, která propouští vzduch, nikoli však vlhkost.

  7,69 €

 • NOVA DÁMSKE VLOŽKY 10 KS Registrovaný liečivy prípravok

  NOVA DÁMSKE VLOŽKY 10 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Dámske hygienické vložky Nova z mimoriadne jemného bavlneného materiálu. Dámske menštruačné vložky vatové, bez krídielok. Dámske vložky sa savým jadrom z jemného, mimoriadne mäkkého bavlneného materiálu a viskózovej striže.

  1,57 €

 • DHV Kotex Night time 10 ks

  DHV Kotex Night time 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Extra dlouhé pro maximální absorpci, k použití především na noc. Fakta Speciální jemný povrch pro maximální pohodlí. Ochranné absorpční jádro poskytuje příjemný pocit sucha.

  1,86 €

 • Opsite Flexifix 10cmx10m průsvitné folie v roli

  Opsite Flexifix 10cmx10m průsvitné folie v roli

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Filmové krytí z polyuretanové membrány s akrylátovým lepidlem. Opsite Flexifix - nesterilní transparentní film v rolích pro prevenci a fixaci. Indikace pro prevenci vzniku dekubitů a k fixaci primárních obvazů a nesterilních částí katetrů, sond, hadiček atp. Filmové krytí z polyuretanové membrány s akrylátovým lepidlem, opatřené aplikační fólii, která umožňuje snadnou aplikaci. Film je propustný pro vodní páry a plyny a nepropustný pro vodu, bakterie a zabraňuje kontaminaci rány. Opsite udržuje v ráně vlhké prostředí a podporuje fyziologické hojení rány. Je vysoce elastický a přizpůsobivý, lehce se adaptuje i na nerovné lokality.

  29,19 €

 • ORGANYC mateřské menstruační vložky z biobavlny po porodu 12 kusů

  ORGANYC mateřské menstruační vložky z biobavlny po porodu 12 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Konvenční hygienické výrobky jsou vyrobeny z plastu a syntetických látek, které ovlivňují prodyšnost a nedovolí pokožce přirozeně dýchat. Organyc vložky pomáhají zklidňovat a předcházet podráždění kůže. Organyc je první ženská hygienická řada vyrobená ze 100% biologické bavlny. Celá řada je certifikována bio ICEA a SOIL ASSOCIATION. bělené bez chlóru biologická bavlna je použita uvnitř i vně spodní část vložek a sáček jsou vyrobeny z exklusivních polymerů kukuřičného škrobu, který je plně rozložitelný a kompostovatelný bez parfemace, kovu, plastu Složení výrobku Organyc ze 100% bio bavlny Klinicky a dermatologicky testované.

  6,78 €

 • Porodnické (mateřské ) vložky z přírodní bavlny MASMI 10ks

  Porodnické (mateřské ) vložky z přírodní bavlny MASMI 10ks

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Porodnické (mateřské) vložky z přírodní bavlny Masmi 10ks Porodnické vložky z organické bavlny MASMI jsou vyrobeny z čisté hypoalergenní bavlny, které chrání pokožku před podrážděním a vznikem alergických reakcí. Vysoce absorpční a pórovité savé jádro. Žádný nepřirozený materiál v kontaktu s Vaší pokožkou. Doporučeno používat speciálně po prorodu nebo jiných chirurgických zákrocích. Neobsahují parfémy a superabsorbenty. Neobsahují chlór ani dioxin. Mnozí gynekologové, porodní asistentky a porodníci doporučují používání produktů z organické bavlny pro Vaši intimní hygienu. Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. Doporučují se pro každodenní použití. Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. Anatomický tvar.

  7,61 €

 • Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Anatomické slipové vložky z organické bavlny, 30 ks o Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. o Doporučují se pro každodenní použití. o Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. o Anatomický tvar. o Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. o Neobsahují chlór ani dioxin. o Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

  4,81 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam