Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Hygienické potreby » Vložky » Menštruačné vložky

Menštruačné vložky

Menštruačné vložky dnes neodmysliteľne patria k potrebám intímnej starostlivosti. Ale nebolo tomu tak vždy.

Ako to bolo prv?

Ženy menštruujú od počiatku vekov a k zadržaniu menštruačnej krvi používali najrôznejšie pomôcky. Od rôznych pruhov látky, vlny, až po látkové vložky, ktoré si väčšinou i samé šili doma. Myšlienka jednorazových vložiek, ktoré sa po použití vyhodia, vzišla od zdravotných sestier vo Francúzsku, ktoré potrebovali rýchlo zastaviť nadmerné krvácanie u pacientov. Tieto vankúšiky – predchodcovia dnešných vložiek – boli vyrábané z drevnej buničiny. Bola to savá a tiež lacná varianta, preto si mohli dovoliť ich neskôr vyhadzovať. Výrobcovia hygienických vložiek túto myšlienku využili a začali ich vyrábať vo väčšom množstve. I tak sa vložky ešte celkom nepodobali tým produktom, ktoré poznáme dnes. Ako neľahká úloha sa zdalo byť pripevnenie vložky k telu, tak aby držala a nekĺzala. Vystriedalo sa mnoho pomôcok na upevnenie, až v roku 1970 prišli výrobcovia s revolučnou myšlienkou – lepiacim pásikom na spodku vložky, ktorý umožňoval nalepenie priamo do bielizne.

V dnešnej dobe máme už z čoho vyberať. Vďaka moderným technológiám majú vložky priemer len pár milimetrov a omnoho dokonalejšiu savosť:

 • Ženy si veľmi obľúbili vložky s krídelkami, ktoré držia vložku na jednom mieste, čím je zabránené nechcenému ušpineniu spodnej bielizne. Vylepšené absorpčné jadro, ochrana pred zápachom, jemná povrchová vrstva – to sú vložky Always alebo Ria.
 • Vložky s uklidňujúcim efektom rumančeka ponúka Naturella.
 • Potrebnú ochranu pred pretečením i počas noci vám poskytnú vložky s predĺženou dĺžkou. Vyskúšajte vložky Always Ultra Night alebo Oasis Super Plus.
 • Trpíte často vaginálnymi ochoreniami sprevádzanými výtokom a nepríjemnými pocitmi? Práve pre vás tu sú vložky Oasis Probiotic – menštruačné vložky s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • NOVA DÁMSKE VLOŽKY 10 KS Registrovaný liečivy prípravok

  NOVA DÁMSKE VLOŽKY 10 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Dámske hygienické vložky Nova z mimoriadne jemného bavlneného materiálu. Dámske menštruačné vložky vatové, bez krídielok. Dámske vložky sa savým jadrom z jemného, mimoriadne mäkkého bavlneného materiálu a viskózovej striže.

  1,57 €

 • Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Ultratenké slipové vložky z organické bavlny Masmi, 24 ks

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Anatomické slipové vložky z organické bavlny, 30 ks o Vyrobené z organické bavlny, bez herbicidů a pesticidů. o Doporučují se pro každodenní použití. o Hypoalergenní - nižší riziko vzniku podráždění. o Anatomický tvar. o Neobsahují parfémy ani superabsorbenty. o Neobsahují chlór ani dioxin. o Gynekologové, porodníci a porodní asistentky doporučují používat k intimní hygieně výrobky z přírodní bavlny.

  4,81 €

 • DHV Kotex Night time 10 ks

  DHV Kotex Night time 10 ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Extra dlouhé pro maximální absorpci, k použití především na noc. Fakta Speciální jemný povrch pro maximální pohodlí. Ochranné absorpční jádro poskytuje příjemný pocit sucha.

  1,86 €

 • Discreet intimky plus 50ks normal

  Discreet intimky plus 50ks normal

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Intimky dokonale padnou do klasických kalhotek. Vytříbená verze spolehlivé klasiky, která sebevědomě chrání a udržuje pocit svěžesti.

  2,20 €

 • NATURELLA Camomile ultra normal 10 kusov

  NATURELLA Camomile ultra normal 10 kusov

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Nová Naturella s heřmánkem využívá přirozené schopnosti heřmánku, jeho zklidňující efekt na podrážděnou pokožku a na příjemnou, přirozenou a elegantní vůni, respektující osobnost každé ženy. Řada Naturella je právě tím přírodním produktem, kterému v poslední době dávají zákaznice přednost. Vložky Naturella ultra tenké dámské vložky s mimořádně jemným povrchem a speciálními drážkami mají mají mnohem lepší savost, pohlcují tekutinu i pach a poskytují tak spolehlivou ochranu a svěžest po celý den. S lehkou vůní heřmánku.

  1,18 € -21% 1,50 €

 • DHV Always Classic Normal 10 kusů

  DHV Always Classic Normal 10 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu. Ultra absorpční jádro obsahuje speciální materiál, který rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky v množství několikanásobně vyšším než sám váží. Always jsou jediné vložky s Flexi křidélky Tato flexibilní křidélka pomáhají chránit postranní části prádla. Díky nim vložka také lépe drží, i když je tělo v pohybu. Jak vybrat správnou velikost vložek Níže uvedený výčet poskytuje přehled různých balení vložek Always. Schopnost absorpce je označena malými kapkami na obale Always. Čím více kapek zde je, tím vyšší je absorpční schopnost vložky (tím lépe si poradí se silnějším výtokem). Přehled typů vložek Always Always Ultra Super Plus poskytuje ochranu při silnějším výtoku v prvních dnech. Always Ultra Normal a Always Ultra Plus jsou idelální vložky pro středně silnou menstruaci nebo pro její poslední dny. Always Ultra Night jsou uzpůsobeny speciálně pro použití na noc tak, aby poskytly ochranu po delší dobu. Tři velikosti vložek Normal  - normální délka Super  - delší vložka Night  - delší a širší vložka

  1,07 €

 • DHV Lady Anion Ultra Slip intímky 25 kusov

  DHV Lady Anion Ultra Slip intímky 25 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Far-IR aniónový pásik obsiahnutý vo výrobku má pozitívny vplyv na zdravie ženy. Má veľmi široký efekt pôsobenia na organizmus. Vysoký hygienický komfort, regenerácia organizmu. Pri dlhodobom užívaní zlepšuje zápalové ochorenie genitálií, pôsobí dobre na cysty, myómy, zlepšuje miernu inkontinenciu. Má pozitívny vplyv na lymfatický systém, tým sa znižuje nepríjemné potenie, s tým spojená plesňové ochorenia pokožky. Užívajte podľa potreby, v prípade čistenia a detoxikácie vhodné každodenné použitie. Intímky sú určené na jednorazové použitie. Veľmi pestré využitie, napr .: preventívna liečba mykózy, plesní, hemoroidov, lepšie hojenie rezných rán. Možno využiť aj v prípade nadmerného potenia do podpazušia (zlepšuje lymfatický systém). V prípade inkontinencie možno použiť aj ako podporný prostriedok na zlepšenie stavu.

  2,72 €

 • DHV Oasis Super Plus Noční 10 kusů

  DHV Oasis Super Plus Noční 10 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Určené zejména pro dny menstruačního cyklu s větší krvácivostí. Křidélka zajišťují vynikající fixaci vložky a tím i dokonalou ochranu. Menstruační vložka pro absorpci menstruačního výtoku. Hygienické vložky s křidélky určené zejména pro noční použití s abnormálně vysokou pohlcovací schopností. Určené zejména pro dny menstruačního cyklu s větší krvácivostí. Křidélka zajišťují vynikající fixaci vložky a tím i dokonalou ochranu. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,91 €

 • RIA SLIP NORMAL 25 KS

  RIA SLIP NORMAL 25 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Ria Slip Classic - slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria. Ria – Slip Normal Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Deo Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria a príjemnou vôňou, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Air Active Priedušné slipové vložky so širokou lepiacou plochou na fixáciu vložky na bielizni. Hodvábne jemný povrch z netkanej textílie zabezpečuje príjemný pocit po celý deň. Slipové vložky Air Active sú vhodné najmä pri športe a pre ženy s citlivou pokožkou, pretože neobsahujú plastovú fóliu a pokožka tak môže dýchať po celý deň. PopisBalenie Ria Slip Classic Deo, slipové vložky 25 ks Ria Slip Classic Light, slipové vložky 25 ks Ria Slip Classic Normal, slipové vložky 25 ks

  1,40 €

 • DHV Oasis ultra singel 10 kusů

  DHV Oasis ultra singel 10 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Podstatou je absorpční jádro ze dvou vrstev savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Menstruační vložky s ultrasavou schopností, díky své tenké tloušťce neviditelné dokonce i při nošení velmi přiléhavého oblečení. Podstatou je nové absorpční jádro, které netvoří savý papír jak je obvyklé, ale dvě protilehlé vrstvy savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Výhodou těchto ultra tenkých vložek je jejich vyšší absorpční rychlost než u savého papíru, vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Pro snadnou manipulaci jsou vložky baleny jednotlivě. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,91 €

 • DHV Always Classic Maxi 9 kusů

  DHV Always Classic Maxi 9 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu. Výhody výrobku Ultra absorpční jádro obsahuje speciální materiál. Rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky. Flexi křidélka. Always jsou vložky s Flexi křidélky Tato flexibilní křidélka pomáhají chránit postranní části prádla. Díky nim vložka také lépe drží, i když je tělo v pohybu. Všechny druhy Always vložek, poskytují spolehlivou ochranu.

  1,07 €

 • DHV Intimky Discreet Deo 20 kusů

  DHV Intimky Discreet Deo 20 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nové tenké aromatizované intimky pro každodenní použití ve dnech mírné menstruace nebo jen pro vyšší pocit čistoty. Návod k použití Určeno k jednorázovému použití. Použitou intimku hygienicky zabalte a vyhoďte do odpadkového koše.

  1,01 €

 • Dámské hygienické vložky Ria Slip Classic Deo 20 ks + 5 ks ZDARMA

  Dámské hygienické vložky Ria Slip Classic Deo 20 ks + 5 ks ZDARMA

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Ria Slip Classic Slipové vložky s obláčkovou ražbou Ria. Slipové vložky s obláčkovou ražbou Ria, stabilním tvarem a mimořádně širokou lepící plochou pro fixaci vložky na prádle. Příjemný pocit zajišťuje hedvábně jemný povrch z netkaného textilu a tvar přizpůsobený tělu. Produktová řada obsahuje varianty Ria Slip Classic Light bez folie, Ria Slip Classic Deo s fólií a vůní a Ria Slip Classic Normal s fólií. Popis: Ria Slip Classic Deo Balení: 25 ks (20 + 5 zdarma)

  1,40 €

 • MONETA DÁMSKE VLOŽKY 16 KS Registrovaný liečivy prípravok

  MONETA DÁMSKE VLOŽKY 16 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Moneta - dámske vložky Anatomicky tvarované dámske vložky pre normálnu a silnejšiu menštruáciu, s obzvlášť širokou lepiacou plochou pre bezpečnú fixáciu vložky a s jemným povrchom z netkaného textilu poskytujúcim príjemný pocit pri nosení. Balenie: 16 ks

  0,95 € -5% 1,00 €

 • Probiotic Oasis hygienické vložky 9 kusov

  Probiotic Oasis hygienické vložky 9 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vložky s probiotikami: Revolúcia v dámskej intímnej hygiene Mnohým ženám po celom svete znepríjemňujú život rôzne vaginálne ochorenie sprevádzaná výtoky a nepríjemnými pocitmi. Moderné vedecké poznatky spoločnosti FIDE v spolupráci s biotechnologickú firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnili posunúť dámsku intímnu hygienu do novej aktívnej úrovne. Na základe niekoľkoročného výskumu uvádza výrobca FIDE na trh revolučný produkt v oblasti dámskej intímnej hygieny - menštruačné vložky Carine & Oasis Probiotic s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr. Prečo kombinácia dámske vložky a laktobacilov? Ľudský organizmus a laktobacily patria neodmysliteľne k sebe. Laktobacily nielenže tvoria významnú súčasť črevnej mikroflóry, ale sú taktiež nevyhnutnou zložkou vaginálnej sliznice. Zásadným spôsobom sa vo vaginálnej sliznici podieľajú na produkcii antimikrobiálnych látok a na vytváranie kyslého pH. Je to najmä kyslé pH, ktoré chránia túto citlivú sliznicu pred infekciami spôsobenými inými baktériami a kvasinkami. Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu (najčastejšie užívanie antibiotík, nosenie tesného oblečenia, kúpanie v bazénoch, ale aj stres a pod) dôjde k porušeniu tejto krehkej pošvovej rovnováhy, a dochádza k vzniku zápalu. Jedným z účinných pomocníkov, ktorí sú schopní cielene dodať k postihnutým slizniciam účinné posily vo forme zdravých laktobacilov, sú práve dámske vložky Carine & Oasis Probiotic. Pre koho sú vložky Carine & Oasis Probiotic určené? Vložky Carine & Oasis Probiotic sú vhodné pre pravidelné užívanie ako u zdravých žien, ktoré chcú dbať o svoju intímnu hygienu tak u žien, ktoré trpia jednorazovými alebo opakovanými vaginálnymi zápalmi bakteriálneho alebo kvasinkového pôvodu. Prečo je vložka vhodná pre ženy, ktoré trpia zápalmi? Vložky Carine & Oasis Probiotic dodávajú do vaginálneho prostredia prirodzené baktérie, ktoré tam z dôvodu zápalu chýba. Prečo je vhodná aj pre zdravé ženy? Tieto vložky sú tiež vhodné pre pravidelné používanie u všetkých zdravých žien, ktoré chcú aktívne starať o svoju intímnu hygienu a dobre poznajú benefity, ktoré probiotiká telu prinášajú. Neexistuje komfortnejšie a pohodlnejší prístup, ako sliznicu dodať veľa priateľských baktérií, než použitie hygienické vložky, ktorá je s intímnymi partiami v najtesnejšom kontakte. Kolonizácia vaginálnej sliznice laktobacily je tak úplne prirodzená. Obmedzenie nepríjemného zápachu Rad žien má obavu z nepríjemného zápachu, ktorý môže vzniknúť ako pri bežnom nosení dámskych vložiek, tak najmä pri prebiehajúcom zápale. Nepríjemné aromatické látky vznikajú v dôsledku rozkladu krvi a výtokové tekutiny a to najmä pôsobením nežiaducich baktérií. Priateľské probiotické baktérie rodu Lactobacillus obmedzujú množenie nežiaducich nebezpečných baktérií a redukujú tak nepríjemné rozkladné mechanizmy. Posledné štúdie poukazujú aj na použitie probiotík pri obmedzení zápachu vzniknutého v dôsledku potenia. Carine & Oasis Probiotic tak prináša priateľská probiotiká na tie partie tela, ktoré sú najviac náchylné k vzniku nepríjemného zápachu. Probiotiká tak víťazí nad baktériami, ktoré sú hlavnou príčinou vzniku zápachu a súčasne obmedzujú ich množenie. Ako často vložky používať? Probiotické vložky Carine & Oasis Probiotic sú určené ako pre pravidelné použitie u zdravých žien, ktoré chcú aktívne starať o svoju intímnu hygienu, tak pre ženy, ktoré trpia rôznymi vaginálnymi infekciami. Vzhľadom k veľmi zaujímavej cene je možné použiť ako účinnejšie náhradu klasických vložiek, ktoré ponúkajú jediný benefit - zachytenie menštruačnej krvi alebo výtoku. Odporúčame vložky Carine & Oasis Probiotic ako vhodný doplnok k obmedzeniu vaginálnych zápalov sprevádzaných nepríjemným svrbením, pálením prípadne výtokom.

  1,86 €

 • Probiotic Carine hygienické vložky 9 kusov

  Probiotic Carine hygienické vložky 9 kusov

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Carine Probiotic Ultra Wings dámske hygienické vložky 9 ks Unikátna kombinácia dámske hygienické vložky (s krídelkami) a probiotík Lactobacillus acidophilus. Probiotiká spoľahlivo chráni pošvovej sliznici pri menštruácii, odstraňujú kvasinkové infekcie pošvy, obnovujú rovnováhu vaginálnej mikroflóry, potláčajú zápach. Vložky s probiotikami: Revolúcia v dámskej intímnej hygiene Mnohým ženám po celom svete znepríjemňujú život rôzne vaginálne ochorenie sprevádzaná výtoky a nepríjemnými pocitmi. Moderné vedecké poznatky spoločnosti FIDE v spolupráci s biotechnologickú firmou Pharmaceutical Biotechnology umožnili posunúť dámsku intímnu hygienu do novej aktívnej úrovne. Na základe niekoľkoročného výskumu uvádza výrobca FIDE na trh revolučný produkt v oblasti dámskej intímnej hygieny - menštruačné vložky Carine & Oasis Probiotic s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr.

  2,01 €

 • Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks Registrovaný liečivy prípravok

  Inkontinenční vložky Molimed Premium Ultra Micro 28ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Molimed Ultra Micro Komfortní vložky s třívstvým savým jádrem, účině pohlcují zápach. Při lehkém stupni inkontinence moči. Vysoká kvalita vložek Molimed je zárukou pocitu bezpečí, pohodlí, komfortu při nošení. Využívají se také jako ochrana po vaginálních zákrocích nebo jako pohodlné vložky pro šestinedělí. Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Suprabsorbent SAP v savém jádře ihned promění moč v gel. Air Activ Textilcomfort na spodní straně Molimed je maximálně ohleduplná k pokožce díky jemným přírodním vláknům a milióny mikropórů na jejim povrchu umožňuje pokožce volně dýchat. VýrobekSavost Molimed Ultra Micro80 ml Molimed Micro Light120 ml Molimed Micro150 ml Molimed Mini220 ml Molimed Midi330 ml Molimed Maxi660 ml Balení: 28 ks

  4,14 €

 • DHV Ria Ultra Normal/11ks

  DHV Ria Ultra Normal/11ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Prodyšné ultratenké dámské vložky s novými speciálními drážkami na povrchu, které umožňují lepší rozvod a vstřebávání tekutiny a zajišťují tak ještě lepší savost. Mimořádně jemný povrch pak zabraňuje podráždění pokožky a zajišťuje tak pocit sucha a komfortu. Ria Ultra Air Active – normal Prodyšné ultra tenké a ultrasavé dámské vložky pro normální a silnější menstruaci, obzvlášť bezpečné a diskrétní. S ultra savým jádrem a povrchovou vrstvou z netkaného materiálu. Obsahují prodyšnou ochrannou fólii prádla, která umožňuje pokožce dýchat a zajišťuje tak příjemný pocit i ženám s citlivou pokožkou.

  1,73 €

 • RIA SLIP CLASIC LIGHT 25 KS

  RIA SLIP CLASIC LIGHT 25 KS

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Ria Slip Classic - slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria. Ria – Slip Normal Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Deo Slipové vložky s obláčikovou ražbou Ria a príjemnou vôňou, stabilný tvar, mimoriadne široká lepiaca plocha na fixáciu vložky na bielizni. Príjemný pocit zabezpečuje hodvábne jemný povrch z netkanej textílie a tvar prispôsobený telu. Ria – Slip Air Active Priedušné slipové vložky so širokou lepiacou plochou na fixáciu vložky na bielizni. Hodvábne jemný povrch z netkanej textílie zabezpečuje príjemný pocit po celý deň. Slipové vložky Air Active sú vhodné najmä pri športe a pre ženy s citlivou pokožkou, pretože neobsahujú plastovú fóliu a pokožka tak môže dýchať po celý deň. PopisBalenie Ria Slip Classic Deo, slipové vložky25 ks Ria Slip Classic Light, slipové vložky25 ks Ria Slip Classic Normal, slipové vložky25 ks

  1,40 €

 • Carefree Large Fresh 48ks

  Carefree Large Fresh 48ks

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  CAREFREE je značka výrobků pro intimní hygienu. CAREFREE slipové vložky, intimní ubrousky a gel pro intimní hygienu pomáhají ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečovat o citlivou pokožku intimních partií.

  2,84 €

 • NATURELLA Camomile ultra maxi 8 kusov

  NATURELLA Camomile ultra maxi 8 kusov

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Nová Naturella s heřmánkem využívá přirozené schopnosti heřmánku, jeho zklidňující efekt na podrážděnou pokožku a na příjemnou, přirozenou a elegantní vůni, respektující osobnost každé ženy. Řada Naturella je právě tím přírodním produktem, kterému v poslední době dávají zákaznice přednost. Vložky Naturella ultra tenké dámské vložky s mimořádně jemným povrchem a speciálními drážkami mají mají mnohem lepší savost, pohlcují tekutinu i pach a poskytují tak spolehlivou ochranu a svěžest po celý den. S lehkou vůní heřmánku.

  1,18 € -16% 1,40 €

 • ALWAYS CLASSIC STANDARD 12

  ALWAYS CLASSIC STANDARD 12

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vložky Always poskytujú bezpečnú a diskrétnu ochranu po celý menštruačný cyklus. Špeciálne ultra-absorbčné jadro obsahuje materiál, ktorý môže absorbovať a izolovať množstvo tekutiny niekoľko krát väčšie než je jej objem. Tento materiál transformuje vlhkosť na gél, aby sa zabránilo preniknutiu tekutiny späť na povrch. Always sú jediné vložky s flexibilnými krídelkami "Flexi Wings". Krídelká chránia okraje spodnej bielizne a pomáhajú udržať vložku na mieste aj keď sa telo pohybuje. Obe skupiny výrobkov Always, t. z. výrobky ultra tenké a hrubé, poskytujú spoľahlivú ochranu. Nasledovná tabuľka ponúka prehľad vložiek Always. Stupeň absorbovania je naznačený malými kvapkami na balení vložiek Always. Čím viac kvapiek, tým väčší stupeň absorbovania vložky (tým silnejšie krvácanie zvládne). KrvácanieKvapkyTenké vložy AlwaysHrubé vložky Always Slabé00Ultra NormalClassic (Normal) Stredne silné000Ultra PlusNormal Plus Silné0000Ultra Super PlusSuper Plus Na noc00000Ultra Night  Vložky Always Ultra Super Plus chránia pri silnejšom krvácaní v prvých dňoch cyklu. Vložky Always Ultra Normal a Always Ultra Plus sú ideálne pre stredne silné krvácanie alebo na posledné dni menštruačného cyklu. Vložky Always Ultra Night sú navrhnuté špeciálne pre použitie v noci, aby poskytli ochranu na dlhší čas. Vložky Always majú tri veľkosti: Normal = normálna dľžka vložky Super = dlhšia vložka Night = dlhšia a širšia vložka Označenie PLUS znamená, že vložka má krídelká ("wings").

  1,07 € -11% 1,20 €

 • DHV Oasis ALOE VERA ultra singel 9 kusů

  DHV Oasis ALOE VERA ultra singel 9 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Výhodou těchto vložek je vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Se svěží vůní aleo vera, která dodá dokonalý pocit čistoty. Menstruační vložka pro absorpci menstruačního výtoku. Pro stále stoupající oblibu značky OASIS a parfémovaných vložek, byly vyrobeny ultratenké parfémované vložky s již oblíbenou vůní aloe vera, která dodá ženám dokonalý pocit čistoty a svěžesti. Podstatou ultratenké vložky je nové absorpční jádro, které netvoří savý papír jak je obvyklé, ale dvě protilehlé vrstvy savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Výhodou těchto ultra tenkých vložek je jejich vyšší absorpční rychlost než u savého papíru, vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Pro snadnou manipulaci jsou vložky baleny jednotlivě. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,91 €

 • DHV Oasis ultra singel Top Dry 9 kusů

  DHV Oasis ultra singel Top Dry 9 kusů

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Výhodou těchto vložek je vysoká absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Díky jednotlivému balení mohou být po ruce v každé situaci. Ultra tenké vložky jednotlivě balené s povrchem DRYTEX, který zajišťuje dokonalý pocit suchosti a bezpečí. Podstatou je nové absorpční jádro, které netvoří savý papír jak je obvyklé, ale dvě protilehlé vrstvy savé celulózy a přesně rozmístěný superabsorbent. Výhodou těchto ultra tenkých vložek je jejich vyšší absorpční rychlost než u savého papíru, vyšší absorpční kapacita a minimální zpětný průsak. Pro snadnou manipulaci jsou vložky baleny jednotlivě. Menstruační vložka je určena pro jednorázové použití.

  0,91 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam