Úvodná strana Krása a osobná hygiena Hygienické potreby Vložky Slipové vložky

Slipové vložky

Slipové vložky sú dnes späté s každodennou osobnou hygienou skoro každej ženy. Sú diskrétne, funkčné a prinášajú pocit čistoty ženám, ktoré ich používajú.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Slipové vložky - detailný popis

Čo ženy očakávajú od slipových vložiek?

Za najdôležitejšie funkciu slipových vložiek pokladajú ochranu spodnej bielizne. Potom nasleduje pocit čistoty, sviežosti a sucha, diskrétnosť a tvar, ktorý sa prispôsobí telu. Zaujímavým zistením je, že mnoho žien rieši tvar slipovej vložky, 67% žien preferuje a má v obľube slipové vložky oválneho a zaobleného tvaru. Dôležitým faktorom je tiež priedušnosť (slipové vložky umožňujú prúdenie vzduchu, pokožka tak môže dýchať) a pohodlie (slipová vložka zostáva presne na svojom mieste, teda žiadne krútenie a posúvanie).

MojaLekáreň.sk ponúka slipové vložky mnohých druhov

MojaLekáreň.sk ponúka:

  • slipové vložky mini - slipové vložky mini sú vôbec najmenšími ponúkanými vložkami, sú naozaj diskrétne.
  • slipové vložky normal - vložky určené na každodennú potrebu.
  • slipové vložky normal plus - ponúkajú predĺženú dĺžku na ešte lepšiu ochranu a sviežosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Ideálne na vaginálny výtok alebo väčšiu ochranu pri nepravidelnej menštruácii.

Doplnkový tovar

Pretože naša ponuka je naozaj široká, nezabudli sme ani na ďalšie hygienické vložky, ktoré sa ďalej rozdeľujú na menštruačné a pôrodnícke vložky pre ženy a inkontinenčné vložky.

TIP! Trpíte často vaginálnymi ochoreniami sprevádzanými výtokom a nepríjemnými pocitmi? Práve pre vás tu sú vložky Oasis Probiotic - menštruačné vložky s obsahom živých priateľských laktobacilových kultúr.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika