Úvodná strana Krása a osobná hygiena Hygienické potreby Vlhčené obrúsky

Vlhčené obrúsky

Vlhčené hygienické obrúsky poskytujú komfortnú a príjemnú hygienu pri ťažkostiach napr. s hemoroidami. K dispozícii sú aj varianty vlhčených obrúskov, ktoré dezinfikujú, chladia a osviežujú a sú vhodné napríklad na cesty.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Vlhčené obrúsky - detailný popis

Hemoroidami alebo ľudovo zlatou žilou, trpí podľa štatistík až 75% našej populácie nad 35 rokov. Toto číslo však nebude presné vďaka hanbe a pocitu trápnosti, keďže ide o problémy veľmi intímne a diskrétne. Zjednodušene by sa dalo povedať, že sú to vlastne zväčšené žily v konečníku (kŕčové žily). Problémy s hemoroidami priamo neohrozujú náš život, ale určite ho znepríjemňujú a obmedzujú.

MojaLekáreň.sk ponúka vlhčené obrúsky na hemoroidy

Na MojaLekáreň.sk nájdete vlhčené obrúsky značky Linteo, Hemorex a Procto-Glyvenol.

Doplnkový tovar

Pri ťažkostiach s hemoroidmi je dôležité vyberať jedlá bohaté na vlákninu, rutín, vitamín C, vitamín E a zinok. Ako prísadu do jedla odporúčame najmä rastlinný olej tekvicový. Bylinný kúpeľ priaznivo pôsobí pri ošetrovaní hemoroidov, má sťahujúci a protizápalový účinok, napomáha hojeniu.

TIP! Chladivé bylinné gély uľavujú pri hemoroidoch a inom podráždení oblasti konečníka. Upokojujú, čistia a regenerujú.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika