Úvodná strana Krása a osobná hygiena Hygienické potreby Papierové obrúsky, uteráky

Papierové obrúsky a uteráky

Potrebujete rýchlo zotrieť nečistoty, slávnostne prestrieť tabuľu alebo si na cestu zabaliť desiatu? Môžete k tomu využiť papierové obrúsky alebo utierky.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Papierové obrúsky a uteráky - detailný popis

Vďaka čomu všetkému sú obľúbené

  • Využijete ich na očistenie najrôznejších špinavých plôch, ale tiež pri utieraní rúk. Obľúbené sú napríklad utierky Linteo.
  • Po ich použití ich jednoducho vyhodíte a ďalej sa o nič starať nemusíte. Nie je to síce ideálne, ale niekedy sa to hodí.
  • Papierové utierky sú vhodné do verejných umyvárok apod., ich používanie je hygienické, oproti klasickému látkovému uteráku, do ktorého sa utrie značný počet ľudí.
  • Papierové obrúsky vhodne doplnia prestrený stôl. Vybrať si môžete i rôzne farebné. Deťom sa iste budú páčiť obrúsky s potiskom.
  • Sú ideálne na zabalenie desiaty.

Nech už papierové obrúsky a utierky používate z akéhokoľvek dôvodu, na našich stránkach si môžete vybrať zo širokej ponuky týchtov produktov. Títo papieroví pomocníci nájdu svoje uplatnenie v každej modernej domácnosti.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika